Kategorie

WHISBEAR

WHISBEAR –szumiący miś powstał z potrzeby rozwiązania niekomfortowej sytuacji jaką stwarzają w życiu niemowlęcia i jego rodziców bóle kolkowe.

WHISBEAR –szumiący miś powstał z potrzeby rozwiązania niekomfortowej sytuacji jaką stwarzają w życiu niemowlęcia i jego rodziców bóle kolkowe. Pomysłodawczynie tej niezwykłej przytulanki chciały przynieść ulgę płaczącym dzieciom i ich zmęczonym rodzicom. Znały dyskomfort takiej sytuacji z własnego doświadczenia. Remedium miało stanowić niezwykłe skrzyżowanie maskotki dziecięcej i suszarki (sic !)- tylko szum suszarki usypiał skutecznie płaczące z powodu bólu brzuszka niemowlęta.


Po długich testach udało się wyselekcjonować odpowiedni szumiący dźwięk, zakląć go w mechanizmie , zwanym szumiącym serduszkiem misia, a całość zaaplikować do postaci szumiącego misia- przytulanki. Dzisiaj misie usypiacze dostępne są w dwóch wariantach, pierwszy to szumiący miś klasyczny, który wydaje dźwięk suszarki przez ok.40 minut, w tym czasie dziecko spokojnie się wyciszy i uśnie a miś-przytulanka sam się wyłączy; drugi wariant to szumiący miś, wyposażony w crysensor, który powoduje, że szumienie misia załącza się samoczynnie , gdy niemowlę zacznie płakać. Maskotka szumi przez 20 minut, po czym się wyłączy. Szumiące misie Whisbear wykonane są z miękkich, ekologicznych materiałów, dostępne w paru wariantach kolorystycznych. Można je kupić także w zestawie z otulaczem dla niemowlęcia. Otulacz ciasno otula dziecko i stwarza mu taki komfort – jaki miał w życiu płodowym w łonie matki. Szumiące misie zwane też popularnie misiami usypiaczami powstały z potrzeby zagwarantowania bezpieczeństwa i komfortu dzieciom a także z potrzeby niesienia ulgi zmęczonym rodzicom.

Więcej