Kategorie

Janod

Wysokiej jakości drewno, projekt zabawki tradycyjny i sprawdzony , pomysł bazujący na sprawdzonych receptach, design jednak nowoczesny...

Wysokiej jakości drewno, projekt zabawki tradycyjny i sprawdzony , pomysł bazujący na sprawdzonych receptach, design jednak nowoczesny i świeży, wykonanie solidne, całość charakteryzuje zabawki JANOD. JANOD to nie tylko zabawki drewniane, ale także pomysłowe zabawki z kartonu, zabawki metalowe a także akcesoria takie jak: plecaki dla dzieci i walizki dla dzieci. Pełna gama zabawek JANOD (ok.500 wzorów) współtworzy piękna opowieść, na którą składają się kolejne etapy rozwoju i edukacji dziecka. Piękne drewniane piramidy JANOD wspomagają dziecko w kształtowaniu zdolności manualnych, składanie magnetycznej rakiety JANOD uczy zręczności i cierpliwości, drewniany koń na biegunach z bezpiecznym siedziskiem zabierze malucha w podróż po najbliższej okolicy i nie pozwoli, aby podczas tej rundy zmęczył się jego giętki jeszcze kręgosłup, drewniane chodziki JANOD będą pomocne przy stawianiu pierwszych kroków przez małego odkrywcę, aż w końcu będzie on na tyle pewny w sztuce chodzenia, że będzie mógł zabrać na codzienny spacer pieska drewnianego do ciągnięcia. Lada moment przychodzi czas na ćwiczenie spostrzegawczości, pogłębianie zdolności manualnych, doskonalenie cierpliwości i skupienia- pomocne są wówczas puzzle JANOD. Szeroki ich asortyment pozwoli zaspokoić najwybredniejsze gusta. JANOD oferuje całą gamę puzzli drewnianych jak i tekturowych o różnej tematyce: zwierzęcej, roślinnej, miejskiej, motoryzacyjnej , można by wiele jeszcze wymieniać. Najważniejsze jest to, że puzzle można dobrać odpowiednio do wieku i zainteresowań dziecka- tak, aby spełniły swą funkcję edukacyjną- na uwagę zasługują puzzle i układanki drewniane , które pomagają dziecku w nauczeniu się liter i cyfr. JANOD zabawki linia „ zabawa w dom” oraz linia „story” towarzyszą dzieciom w odkrywaniu ich zdolności społecznych- wspólna zabawa z rówieśnikami z wykorzystaniem drewnianych kuchni JANOD oraz akcesoriów do gotowania bądź wspólne odkrywanie tajników majsterkowania, dzięki zestawom do majsterkowania , tudzież wyczarowywanie własnych wizji artystycznych przy pomocy zestawów kreatywnych JANOD.


Można z uśmiechem podsumować, że dziecko wychowane , wyedukowane przez rodziców przy drobnym współudziale drewnianych zabawek JANOD  będzie mogło w końcu wsiąść na skuter marki JANOD I udać się na podbój świata, wyposażone w przydatną podczas nawigacji mapę świata JANOD.


Więcej
na stronie
 • Kastaniety to dobry pomysł na pierwszy instrument muzyczny dla dziecka. Drewniane, kolorowe, estetycznie wykonane i proste w obsłudze, pasują do małej dziecięcej dłoni.
  27,00 zł
 • Rowerek little bikloon ma drewnianą ramę, gumowe pompowane koła, szerokie siodełko, którego wysokośc można regulować od 32 do 35 cm. Zalecane maksymalne obciążenie to 30 kg.
  395,00 zł
 • Łagodne spojrzenie, uśmiechnięty łaciaty pyszczek, lekko odstające uszka i malutkie różowe różki – jeśli ten miły widok ma się pokazać, jak tylko zacznie kropić deszcz, to chyba mógłby padać codziennie.
  69,00 zł
 • W grę Czarny Kotek można zaangażować dzieci i dorosłych, potrzeba od 2 do 6 graczy. Zestaw zawiera 33 karty, można je dobrać w pary, w skład których wchodzą zwierzęta tego samego gatunku, jednak różnej płci. Jest jedna karta bez pary- Czarny Kotek.
  35,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra pamięcowa Fantazja przeznaczona jest dla od 2 do 5 graczy. w zestawie jest 50 kart, na 40 z nich, przedstawiony jest jakiś element albo bohater ze świata baśni, na podtswaie tych kart gracze snuja opowieść.
  35,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Serwis obiadowy Happy Day francuskiej marki JANOD to 17 uroczych akcesoriów, idealnych do zabawy w radosny posiłek z rodziną lub przyjaciółmi.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • W skład zestawu wchodzi 39 sztuk dużych puzzli. Wykonane są z dobrej jakości, trwałego kartonu. Można je zapakować w gustowną walizeczkę z uchwytem. Motywem przewodnim układanki jest statek piracki.
  85,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Plecak idealny, aby zapakować podręczny, dziecięcy niezbędnik na wyjazdy. Posiada dużą kieszeń zamykaną suwakiem oraz klapą. Pod klapą znajduje się mała kieszonka zapinan na napy.
  120,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Układanka składa się z podstawy w kztałcie jeża oraz z 10 różnokolorowych elementów, które dopasowujemy do otworów na podstawie. Dopasowanie musi być prawidłowe- liczba kropek w otworze na podstawie musi się zgadzać z liczbą na dopasowanym klocku.
  105,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Walizka pomieści dziecięce skarby, które mają zostać zabrane na wyjazd. Wysuwana rączka ułatwia przemieszczanie się z walizką, walizeczka ma także uchwyt do przenoszenia jej w ręku. Posiada dwie kieszenie, zapinane na suwaki.
  209,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra zręcznościowa Balansujący Flaming francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa, zarówno dla dwojga, jak i jednego dziecka.
  98,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw zawiera figurki i rekwizyty do zabawy w akcję ratowniczą straży pożarnej. Sklada się z 8 elementów: trzy postacie strażaków, 1 postać rannego, wóz strażacki, piesek, naczepa z wysięgnikiem oraz płomienie.
  55,00 zł
  Chwilowy brak towaru