Kategorie

Janod

Wysokiej jakości drewno, projekt zabawki tradycyjny i sprawdzony , pomysł bazujący na sprawdzonych receptach, design jednak nowoczesny...

Wysokiej jakości drewno, projekt zabawki tradycyjny i sprawdzony , pomysł bazujący na sprawdzonych receptach, design jednak nowoczesny i świeży, wykonanie solidne, całość charakteryzuje zabawki JANOD. JANOD to nie tylko zabawki drewniane, ale także pomysłowe zabawki z kartonu, zabawki metalowe a także akcesoria takie jak: plecaki dla dzieci i walizki dla dzieci. Pełna gama zabawek JANOD (ok.500 wzorów) współtworzy piękna opowieść, na którą składają się kolejne etapy rozwoju i edukacji dziecka. Piękne drewniane piramidy JANOD wspomagają dziecko w kształtowaniu zdolności manualnych, składanie magnetycznej rakiety JANOD uczy zręczności i cierpliwości, drewniany koń na biegunach z bezpiecznym siedziskiem zabierze malucha w podróż po najbliższej okolicy i nie pozwoli, aby podczas tej rundy zmęczył się jego giętki jeszcze kręgosłup, drewniane chodziki JANOD będą pomocne przy stawianiu pierwszych kroków przez małego odkrywcę, aż w końcu będzie on na tyle pewny w sztuce chodzenia, że będzie mógł zabrać na codzienny spacer pieska drewnianego do ciągnięcia. Lada moment przychodzi czas na ćwiczenie spostrzegawczości, pogłębianie zdolności manualnych, doskonalenie cierpliwości i skupienia- pomocne są wówczas puzzle JANOD. Szeroki ich asortyment pozwoli zaspokoić najwybredniejsze gusta. JANOD oferuje całą gamę puzzli drewnianych jak i tekturowych o różnej tematyce: zwierzęcej, roślinnej, miejskiej, motoryzacyjnej , można by wiele jeszcze wymieniać. Najważniejsze jest to, że puzzle można dobrać odpowiednio do wieku i zainteresowań dziecka- tak, aby spełniły swą funkcję edukacyjną- na uwagę zasługują puzzle i układanki drewniane , które pomagają dziecku w nauczeniu się liter i cyfr. JANOD zabawki linia „ zabawa w dom” oraz linia „story” towarzyszą dzieciom w odkrywaniu ich zdolności społecznych- wspólna zabawa z rówieśnikami z wykorzystaniem drewnianych kuchni JANOD oraz akcesoriów do gotowania bądź wspólne odkrywanie tajników majsterkowania, dzięki zestawom do majsterkowania , tudzież wyczarowywanie własnych wizji artystycznych przy pomocy zestawów kreatywnych JANOD.


Można z uśmiechem podsumować, że dziecko wychowane , wyedukowane przez rodziców przy drobnym współudziale drewnianych zabawek JANOD  będzie mogło w końcu wsiąść na skuter marki JANOD I udać się na podbój świata, wyposażone w przydatną podczas nawigacji mapę świata JANOD.


Więcej
na stronie
 • Kastaniety to dobry pomysł na pierwszy instrument muzyczny dla dziecka. Drewniane, kolorowe, estetycznie wykonane i proste w obsłudze, pasują do małej dziecięcej dłoni.
  27,00 zł
 • Łagodne spojrzenie, uśmiechnięty łaciaty pyszczek, lekko odstające uszka i malutkie różowe różki – jeśli ten miły widok ma się pokazać, jak tylko zacznie kropić deszcz, to chyba mógłby padać codziennie.
  69,00 zł
 • W grę Czarny Kotek można zaangażować dzieci i dorosłych, potrzeba od 2 do 6 graczy. Zestaw zawiera 33 karty, można je dobrać w pary, w skład których wchodzą zwierzęta tego samego gatunku, jednak różnej płci. Jest jedna karta bez pary- Czarny Kotek.
  35,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra pamięcowa Fantazja przeznaczona jest dla od 2 do 5 graczy. w zestawie jest 50 kart, na 40 z nich, przedstawiony jest jakiś element albo bohater ze świata baśni, na podtswaie tych kart gracze snuja opowieść.
  35,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Serwis obiadowy Happy Day francuskiej marki JANOD to 17 uroczych akcesoriów, idealnych do zabawy w radosny posiłek z rodziną lub przyjaciółmi.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • W skład zestawu wchodzi 39 sztuk dużych puzzli. Wykonane są z dobrej jakości, trwałego kartonu. Można je zapakować w gustowną walizeczkę z uchwytem. Motywem przewodnim układanki jest statek piracki.
  85,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Rowerek little bikloon ma drewnianą ramę, gumowe pompowane koła, szerokie siodełko, którego wysokośc można regulować od 32 do 35 cm. Zalecane maksymalne obciążenie to 30 kg.
  395,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Plecak idealny, aby zapakować podręczny, dziecięcy niezbędnik na wyjazdy. Posiada dużą kieszeń zamykaną suwakiem oraz klapą. Pod klapą znajduje się mała kieszonka zapinan na napy.
  120,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Układanka składa się z podstawy w kztałcie jeża oraz z 10 różnokolorowych elementów, które dopasowujemy do otworów na podstawie. Dopasowanie musi być prawidłowe- liczba kropek w otworze na podstawie musi się zgadzać z liczbą na dopasowanym klocku.
  105,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Walizka pomieści dziecięce skarby, które mają zostać zabrane na wyjazd. Wysuwana rączka ułatwia przemieszczanie się z walizką, walizeczka ma także uchwyt do przenoszenia jej w ręku. Posiada dwie kieszenie, zapinane na suwaki.
  209,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra zręcznościowa Balansujący Flaming francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa, zarówno dla dwojga, jak i jednego dziecka.
  98,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw zawiera figurki i rekwizyty do zabawy w akcję ratowniczą straży pożarnej. Sklada się z 8 elementów: trzy postacie strażaków, 1 postać rannego, wóz strażacki, piesek, naczepa z wysięgnikiem oraz płomienie.
  55,00 zł
  Chwilowy brak towaru