Kategorie

Janod

Wysokiej jakości drewno, projekt zabawki tradycyjny i sprawdzony , pomysł bazujący na sprawdzonych receptach, design jednak nowoczesny...

Wysokiej jakości drewno, projekt zabawki tradycyjny i sprawdzony , pomysł bazujący na sprawdzonych receptach, design jednak nowoczesny i świeży, wykonanie solidne, całość charakteryzuje zabawki JANOD. JANOD to nie tylko zabawki drewniane, ale także pomysłowe zabawki z kartonu, zabawki metalowe a także akcesoria takie jak: plecaki dla dzieci i walizki dla dzieci. Pełna gama zabawek JANOD (ok.500 wzorów) współtworzy piękna opowieść, na którą składają się kolejne etapy rozwoju i edukacji dziecka. Piękne drewniane piramidy JANOD wspomagają dziecko w kształtowaniu zdolności manualnych, składanie magnetycznej rakiety JANOD uczy zręczności i cierpliwości, drewniany koń na biegunach z bezpiecznym siedziskiem zabierze malucha w podróż po najbliższej okolicy i nie pozwoli, aby podczas tej rundy zmęczył się jego giętki jeszcze kręgosłup, drewniane chodziki JANOD będą pomocne przy stawianiu pierwszych kroków przez małego odkrywcę, aż w końcu będzie on na tyle pewny w sztuce chodzenia, że będzie mógł zabrać na codzienny spacer pieska drewnianego do ciągnięcia. Lada moment przychodzi czas na ćwiczenie spostrzegawczości, pogłębianie zdolności manualnych, doskonalenie cierpliwości i skupienia- pomocne są wówczas puzzle JANOD. Szeroki ich asortyment pozwoli zaspokoić najwybredniejsze gusta. JANOD oferuje całą gamę puzzli drewnianych jak i tekturowych o różnej tematyce: zwierzęcej, roślinnej, miejskiej, motoryzacyjnej , można by wiele jeszcze wymieniać. Najważniejsze jest to, że puzzle można dobrać odpowiednio do wieku i zainteresowań dziecka- tak, aby spełniły swą funkcję edukacyjną- na uwagę zasługują puzzle i układanki drewniane , które pomagają dziecku w nauczeniu się liter i cyfr. JANOD zabawki linia „ zabawa w dom” oraz linia „story” towarzyszą dzieciom w odkrywaniu ich zdolności społecznych- wspólna zabawa z rówieśnikami z wykorzystaniem drewnianych kuchni JANOD oraz akcesoriów do gotowania bądź wspólne odkrywanie tajników majsterkowania, dzięki zestawom do majsterkowania , tudzież wyczarowywanie własnych wizji artystycznych przy pomocy zestawów kreatywnych JANOD.


Można z uśmiechem podsumować, że dziecko wychowane , wyedukowane przez rodziców przy drobnym współudziale drewnianych zabawek JANOD  będzie mogło w końcu wsiąść na skuter marki JANOD I udać się na podbój świata, wyposażone w przydatną podczas nawigacji mapę świata JANOD.


Więcej
na stronie
 • Duży zestaw instrumentów. W skład zbioru instrumentów wchodzą: gitara, którą można nastroić, tamburyn, harmonijka, trąbka oraz kastaniety. Całość jest zapakowana w estetyczne pudełko.
  220,00 zł
 • Zestaw do pieczenia Happy Day to 14 uroczych akcesoriów do wypieków. Składa się z 2 większych foremek (keksowej i w kształcie kwiatka), 9 mniejszych (po 3 sztuki w 3 kształtach: serca, gwiazdy i owalu), pędzelka, szpatułki i wałka.
  75,00 zł
 • Zajączki podczas ciagnięcia poruszają główkami i kłapią łapkami umieszczonymi na drewnianych kółkach.Zabawka wykonana jest z naturalnego drewna a łapki z ekologicznej skóry.
  75,00 zł
 • Wózek warsztat magnetyczny składa się 25 elementów.
  389,00 zł
 • Zestaw składa się z z 28 elementów, po ich złożeniu powstaje strażackie auto z trzema strażakami. Przy składaniu wozu strażackiego pomocne są: śrubokręt, kluczyki dołączone do zestawu. Zabawka zapakowana jest w estetyczne pudełko,całośc idealna na prezent
  139,00 zł
 • Walizka na kółkach to praktyczne wyposażenie dziecięcego ekwipunku wyjazdowego. Walizka ma dwie kieszenie- małą i dużą, zapinane na solidne suwaki. Rączka jest wysuwana, jest też uchwyt do noszenia walizki w ręku.
  209,00 zł
 • Walizka pomieści dziecięce skarby, które mają zostać zabrane na wyjazd. Wysuwana rączka ułatwia przemieszczanie się z walizką, walizeczka ma także uchwyt do przenoszenia jej w ręku. Posiada dwie kieszenie, zapinane na suwaki.
  209,00 zł
 • Tablica stwarza możliwości różnorakiej zabawy: pisanie i rysowanie kredą, przyczepianie magnesów, pisanie specjalnym mazakiem, zabawa znikopisem. Tablicę można złożyć w praktyczną walizeczkę z rączką.
  169,00 zł
 • Układanka Ciało człowieka to zabawka, która może być pomocą dydaktyczną. Zawiera opisy budowy ciała ludzkiego nie tylko po polsku lecz jeszcze w 11 językach. Zabawka uczy tajników anatomii oraz słówek w obcych językach.
  146,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Ukladanka składa się z 12 kolorowych elementów. Elementy mają kształty kół, kwadratów, gwiazd oraz sześcioboków. Jej podstawą są 4 puzzle w kształcie żółwi. zabawka wykonana z drewna i pomalowana wodnymi farbami.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw 30 drewnianych klocków magnetycznych, które można składać w postaci wg 7 kart wzorów albo wg własnej kreacji. Można ułożyć wesołe kolorowe zwierzęta w różnych kombinacjach.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Czas zacząć edukację muzyczną. Na początek proponujemy trąbkę. Estetycznie wykonana, kolorowa, łatwo wydobyć z niej dźwięk, stymulując przy tym rozwój aparatu oddechowego małego dziecka. Dopasowana do rączki małego użytkownika.
  27,00 zł