Katalog

Kategoria

Janod

Wysokiej jakości drewno, projekt zabawki tradycyjny i sprawdzony , pomysł bazujący na sprawdzonych receptach, design jednak nowoczesny...

Wysokiej jakości drewno, projekt zabawki tradycyjny i sprawdzony , pomysł bazujący na sprawdzonych receptach, design jednak nowoczesny i świeży, wykonanie solidne, całość charakteryzuje zabawki JANOD. JANOD to nie tylko zabawki drewniane, ale także pomysłowe zabawki z kartonu, zabawki metalowe a także akcesoria takie jak: plecaki dla dzieci i walizki dla dzieci. Pełna gama zabawek JANOD (ok.500 wzorów) współtworzy piękna opowieść, na którą składają się kolejne etapy rozwoju i edukacji dziecka. Piękne drewniane piramidy JANOD wspomagają dziecko w kształtowaniu zdolności manualnych, składanie magnetycznej rakiety JANOD uczy zręczności i cierpliwości, drewniany koń na biegunach z bezpiecznym siedziskiem zabierze malucha w podróż po najbliższej okolicy i nie pozwoli, aby podczas tej rundy zmęczył się jego giętki jeszcze kręgosłup, drewniane chodziki JANOD będą pomocne przy stawianiu pierwszych kroków przez małego odkrywcę, aż w końcu będzie on na tyle pewny w sztuce chodzenia, że będzie mógł zabrać na codzienny spacer pieska drewnianego do ciągnięcia. Lada moment przychodzi czas na ćwiczenie spostrzegawczości, pogłębianie zdolności manualnych, doskonalenie cierpliwości i skupienia- pomocne są wówczas puzzle JANOD. Szeroki ich asortyment pozwoli zaspokoić najwybredniejsze gusta. JANOD oferuje całą gamę puzzli drewnianych jak i tekturowych o różnej tematyce: zwierzęcej, roślinnej, miejskiej, motoryzacyjnej , można by wiele jeszcze wymieniać. Najważniejsze jest to, że puzzle można dobrać odpowiednio do wieku i zainteresowań dziecka- tak, aby spełniły swą funkcję edukacyjną- na uwagę zasługują puzzle i układanki drewniane , które pomagają dziecku w nauczeniu się liter i cyfr. JANOD zabawki linia „ zabawa w dom” oraz linia „story” towarzyszą dzieciom w odkrywaniu ich zdolności społecznych- wspólna zabawa z rówieśnikami z wykorzystaniem drewnianych kuchni JANOD oraz akcesoriów do gotowania bądź wspólne odkrywanie tajników majsterkowania, dzięki zestawom do majsterkowania , tudzież wyczarowywanie własnych wizji artystycznych przy pomocy zestawów kreatywnych JANOD.


Można z uśmiechem podsumować, że dziecko wychowane , wyedukowane przez rodziców przy drobnym współudziale drewnianych zabawek JANOD  będzie mogło w końcu wsiąść na skuter marki JANOD I udać się na podbój świata, wyposażone w przydatną podczas nawigacji mapę świata JANOD.


Więcej
na stronie
 • Drewniany aparat tef francuskiej marki to idealny prezent dla małego fana fotografii. Został bardzo estetycznie wykonany z bukowego drewna, z dbałością o wszystkie detale.
  69,00 zł
 • Metalowy bączek francuskiej marki Janod to wspaniała zabawa na długie godziny dla każdego małego miłośnika zwierząt, mieszkających na farmie.
  39,00 zł
 • Gra zręcznościowa Balansujący Flaming francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa, zarówno dla dwojga, jak i jednego dziecka.
  98,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Chodzik warsztat magnetyczny z narzędziami Bricolo składa się z 24 elementów, które odkrywają przed dziećmi radość majsterkowania. Można to i owo przykręcić śrubokrętem albo przybić młotkiem.
  239,00 zł
 • Cymbałki wydają dźwięki w 12 tonach. Świetnie nadają się na pierwszy instrument muzyczny Twego dziecka. Idealnie zadbają o edukację muzyczną Twojego dziecka.
  85,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • W każdym szanującym się zbiorze zabawek małego dziecka powinna znaleźć się drewniana piramidka. Piramidka miś polarny jest wyjątkowa bo oprócz 3 elementów drewnianych zawiera także 2 elementy tekstylne- tj. krążki z materiału imitującego futerko.
  79,00 zł
 • Piramidka z elementami nakładanymi na drążek to absolutny must have każdego malucha. Piramida Sowa wzbogacona jest o elementy sensoryczne, część krążków wykonana jest z drewna a część z filcu. Piramida ma zaokragloną podstawę, dzięki której można ją bujać
  75,00 zł
 • Drewniana piramida Struś marki JANOD oprócz tego, że jest klasyczną piramidą edukacyjną, kryje w sobie niespodziankę- jest nią jajko z pisklakiem.
  88,00 zł
 • Drewniane klocki, z których można zbudowac tor kulkowy. Zestaw zawiera elementy rynnowe, walce, bryły z otworami- w sumie 50 szt. klocków. Do tego załączono 5 małych drewnianych kulek, które mogą przemieszczać się po konstrukcji.
  165,00 zł
 • Drewniany dinozaur składa się z 5 elementów, łączonych za pomocą kołeczków. Przyjemny design niebieskiego stegosaurusa zachęca do zabawy. Dziecko ćwiczy motoryke i zręcznośc poprzez skąłdanie zabawki.
  52,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • W grę Czarny Kotek można zaangażować dzieci i dorosłych, potrzeba od 2 do 6 graczy. Zestaw zawiera 33 karty, można je dobrać w pary, w skład których wchodzą zwierzęta tego samego gatunku, jednak różnej płci. Jest jedna karta bez pary- Czarny Kotek.
  35,00 zł
 • Gra przenaczona jest dla od dwóch do sześciu graczy. Gra zwiera 36 kart- z wyobrażeniami po 6 przedstawieli z 6 gatunków zwierząt. Każdemu gatunkowi przyporządkowane są punkty. Zgromadzenie po 1 karcie z każdego gatunku przynosi graczowi zwycięstwo.
  35,00 zł