Dla dziewczynki

Każda mała księżniczka pragnie stworzyć własną, niepowtarzalną Krainę Zabawek, która stanie się jej miejscem wielogodzinnych zabaw. To magiczny...

Każda mała księżniczka pragnie stworzyć własną, niepowtarzalną Krainę Zabawek, która stanie się jej miejscem wielogodzinnych zabaw. To magiczny zakątek, w którym może zajmować się lalkami, urządzać przyjęcia urodzinowe, popołudniowe herbatki, a także budować wspaniałe budowle i przygotowywać rozgrywki rodzinne z pomocą gier planszowych.

W tej kategorii znajdą Państwo zabawki dla dzieci już od pierwszego roku życia. Dla maluchów przeznaczone są przede wszystkim zabawki drewniane, które przynoszą dziecku nie tylko frajdę, ale także poprawiają zdolności manualne i ułatwiają naukę podstawowych pojęć. Najmłodsze dzieci mogą tworzyć własne budowle za pomocą kolorowych klocków, prowadzić na sznurku gąsienicę czy ćwiczyć pamięć z grą memo. Także fanki księżniczek Disneya znajdą coś dla siebie – Elsa, Anna, Bella i wiele innych dam czekają na wspólną zabawę. Dla tych, co lubią bawić się w nieco większym gronie, proponujemy różnego rodzaju gry planszowe, zarówno klasyczne, takie jak chińczyk czy MONOPOLY, ale również te zdobywające serca ludzi w ostatnim czasie – m.in. Taboo i DOBBLE.

Czytaj więcej

Kategorie

Dla dziewczynki 

na stronie
Katalog