Instrumenty muzyczne

Zarówno talent od urodzenia, jak i umiejętności zdobyte poprzez wypracowanie należy starannie pielęgnować i ćwiczyć. Im wcześniej proces nauki...

Zarówno talent od urodzenia, jak i umiejętności zdobyte poprzez wypracowanie należy starannie pielęgnować i ćwiczyć. Im wcześniej proces nauki się rozpocznie, tym korzystniej dla dziecka. Duży wybór pomiędzy rodzajami instrumentów daje możliwość samodzielnego wyboru kierunku, w którym maluch ma się rozwijać. Rytmiczne uderzanie w bębenki, wydobywanie dźwięków od najwyższego do najniższego za pomocą ksylofonów czy małe gitary wymagające opanowania koordynacji z pewnością przyczynią się do poszerzenia zdolności malucha.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Instrumenty muzyczne 

na stronie
Katalog
 • Układanka muzyczne pudełka to innowacyjny zestaw instrumentów rytmicznych,który pozwoli dziecku tworzyć cudowną muzykę oraz odkrywać melodię i rytm.
  115,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Ksylofon z sorterem kształtów to zabawka wielofunkcyjna i kolejna Nowość od marki HAPE w 2018!
  110,00 zł
 • Pozytywka obrotowa to pięknie wykonana zabawka i Nowość 2018 od marki Hape! Wydaje bardzo delikatny i kojący dźwięk i jest przeznaczona zarówno dla noworodków jak i nieco starszych dzieci.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Oto idealna zabawka dla małych aspirujących muzyków. Jest dobrym instrumentem na sam początek nauki gry na gitarze dla najmłodszych.
  105,00 zł
 • Wprowadź swoje dziecko w świat muzyki i dźwięków z instrumentem Drewniane meldyjne TAMBURYNO. Kolorowy kształt zachęci go do aktywności, a wystukiwane brzmienia rozwiną kreatywność i wyobraźnię malucha.
  59,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kolorowe drewniane cymbałki z pałeczkami do wystukiwania przyjemnych dla ucha dźwięków.
  65,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Terkotka świetnie sprawdzi się jako pierwszy instrument dla Twojego dziecka. Jest prosta w użyciu- wystarczy zakręcić. Pięknie i estetycznie wykonana.Pasuje do małej dłoni.
  27,00 zł
 • Czas zacząć edukację muzyczną. Na początek proponujemy trąbkę. Estetycznie wykonana, kolorowa, łatwo wydobyć z niej dźwięk, stymulując przy tym rozwój aparatu oddechowego małego dziecka. Dopasowana do rączki małego użytkownika.
  27,00 zł
 • Kastaniety to dobry pomysł na pierwszy instrument muzyczny dla dziecka. Drewniane, kolorowe, estetycznie wykonane i proste w obsłudze, pasują do małej dziecięcej dłoni.
  27,00 zł
 • Duży zestaw instrumentów. W skład zbioru instrumentów wchodzą: gitara, którą można nastroić, tamburyn, harmonijka, trąbka oraz kastaniety. Całość jest zapakowana w estetyczne pudełko.
  220,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Marakasy jajka to doskonała zabawka dla Twojego dziecka. Łatwa w użytkowaniu, pasująca do dziecięcej rączki, rozwijająca poczucie rytmu małego dziecka.
  15,00 zł
 • Z harmonijką Confetti można rozpocząć edukację muzyczną Twojego dziecka. Przy niewielkim wysiłku dziecko wydobędzie z harmonijki przyjemne dźwięki, nauczy się je rozróżniać.
  25,00 zł
  Chwilowy brak towaru