Zabawki dla 8+

Zabawki dla dzieci w wieku szkolnym też są potrzebne! Trafiając do nowej szkoły, a często i nowego otoczenia, dziecko potrzebuje własnej „strefy...

Zabawki dla dzieci w wieku szkolnym też są potrzebne! Trafiając do nowej szkoły, a często i nowego otoczenia, dziecko potrzebuje własnej „strefy komfortu”. Zabawki mogą stanowić rodzaj odskoczni od pierwszych szkolnych zmartwień, a także w przyjemny sposób wypełniać czas wolny. Pierwsze lata szkoły to również moment, w którym dzieci zaczynają odkrywać w sobie pierwsze pasje i zainteresowania. Zabawki powinny stanowić wsparcie i pomoc w rozwoju nowych zainteresowań. Świetnym pomysłem będą zestawy kreatywne, p. małego chemika czy archeologa, a także zestawy do samodzielnego składania, w tym kultowe klocki LEGO. Ponadto, nie należy zapominać o grach planszowych i karcianych, które mogą umilić niejedno spotkanie rodzinne i towarzyskie.

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 8+ 

na stronie
Katalog
 • Zestaw rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc naukowa dla każdego ucznia. Fizyka wcale nie musi być nudna!
  25,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Bogaty zestaw naukowy, z którym dziecko może realizować eksperymenty i efekty specjalne.
  29,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Czy Twoje dziecko kocha magię i lubi być zaskakiwane? Magic Jinn Zwierzęta to inteligentna zabawka, która na pewno je zaskoczy i zbyt szybko nie znudzi. A dlaczego? Bo umie czytać w myślach.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Fenomenalna zabawka interaktywna w nowej odsłonie! Ten Magic Jin potrafi odgadnąć przedmiot domowy, o którym właśnie pomyślałeś.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Puzzle po złożeniu wszystkich elementów przedstawiają obrazek Małego Księcia i Różę którzy, siedzą na wzgórzu i obserwują zachód słońca.
  10,00 zł 25,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Ręka Mnie Nęka to wspaniała towarzyska gra dla całej rodziny! Ujawnij prawdę lub odpowiedz na wyzwanie!
  139,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Ten model wyposażony jest w wiązkę świetlną, która oświetla cel w odległości do 15 metrów. Można go wyposażyć w dodatkowe akcesoria, aby zwiększyć jego skuteczność.
  51,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw Nerf Modulus IONFIRE z przedłużaną lufą i czterema strzałkami.
  104,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw Podnośnik ślimakowy VEX® Robotics zawiera170 elementów. można z nich wyczarować spiralną windę, która będzie za pomocą systemu przekładni i korb transportować kule.
  159,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Łukowa wyrzutnia VEX® Robotics to zestaw kinetyczny do samodzielnego złożenia. Kule przemieszczają się w zamkniętym układzie i trafiają z powrotem do kosza
  159,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Serwis obiadowy Happy Day francuskiej marki JANOD to 17 uroczych akcesoriów, idealnych do zabawy w radosny posiłek z rodziną lub przyjaciółmi.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra składa się z planszy, 4 stojaków na literki i 100 płytek z literkami oraz punktacją. Cała zabawa polega na ułożeniu z wybranych kostek takich liter, które utworzą na planszy wyraz o możliwie najwyższej punktacji.
  90,30 zł 129,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru