Zabawki dla 8+

Zabawki dla dzieci w wieku szkolnym też są potrzebne! Trafiając do nowej szkoły, a często i nowego otoczenia, dziecko potrzebuje własnej „strefy...

Zabawki dla dzieci w wieku szkolnym też są potrzebne! Trafiając do nowej szkoły, a często i nowego otoczenia, dziecko potrzebuje własnej „strefy komfortu”. Zabawki mogą stanowić rodzaj odskoczni od pierwszych szkolnych zmartwień, a także w przyjemny sposób wypełniać czas wolny. Pierwsze lata szkoły to również moment, w którym dzieci zaczynają odkrywać w sobie pierwsze pasje i zainteresowania. Zabawki powinny stanowić wsparcie i pomoc w rozwoju nowych zainteresowań. Świetnym pomysłem będą zestawy kreatywne, p. małego chemika czy archeologa, a także zestawy do samodzielnego składania, w tym kultowe klocki LEGO. Ponadto, nie należy zapominać o grach planszowych i karcianych, które mogą umilić niejedno spotkanie rodzinne i towarzyskie.

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 8+ 

na stronie
Katalog
 • Bogate laboratorium, przy użyciu którego dzieci mogą się bawić podczas nauki i poznawać podstawowe zasady mechaniki i inżynierii.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Koszulka do malowania REBELIANCI
  47,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • SCRABBLE ŁAMISŁÓWKA to wyjątkowa wersja najpopularniejszej gry słownej na świecie. Czym różni się od klasycznej wersji? Nie ma planszy! Gra składa się wyłącznie ze 108 płytek z literkami. Zabawa polega na ułożeniu z kostek wyrazów w szybkim tempie.
  95,00 zł
 • Muzyka, miłość i pasja! To jest właśnie sens życia Violetty i jej przyjaciół ze Studio 21! Jeśli jesteś fanką serialu i chcesz sprawdzić swoją wiedzę o nim, a przy okazji dowiedzieć się jak dobrze znasz swoich przyjaciół, ta gra jest dla Ciebie!
  39,90 zł
 • Odpowiadaj na pytania, poznawaj stolice i flagi, odkrywaj ciekawostki. Dzięki tej grze w przyjemny i zabawny sposób wzbogacisz swoją wiedzę geograficzną.
  39,50 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra, która wymaga sprytu i dobrej zdolności kojarzenia. Jak podpowiedzieć własnej drużynie słowo-klucz, nie mogąc używać słów bezpośrednio się z nim kojarzących, ponieważ stanowią one tabu. To jest wyzwanie dla kreatywnych graczy.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra, w której gracze nie grają przeciw sobie, lecz współpracują aby osiągnąć wspólny cel. W tym przypadku wcielają się w rolę bezmyślnych właścicieli fabryk z fajerwerkami, którzy niechcący pomieszali prochy, lonty i rakiety na pokazie sztucznych ogni.
  37,00 zł
 • Świetna gra zręcznościowa, która zainteresuje nie tylko dzieciaki! Zostań wodzem plemienia Anulubulu!
  75,00 zł
 • Gra familijna Państwa i Miasta kieszonkowa EPEE
  33,00 zł
 • Gra stworzona na kanwie bardzo popularnego serialu animowanego, który odkrywał przed dziećmi tajemnice funkcjonowania ludzkiego organizmu.
  29,50 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Karty wzbogacą grę Dixit albo Dixit Odysey, 84 karty są dodatkiem, który ożywi rozgrywki. Seria Marzenia przedstawia niesamowite grafiki, które zabiorą nas do krainy niesamowitych skojarzeń.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Prawdziwe dynamo do samodzielnego montażu, aby przekształcić pracę mechaniczną w prąd elektryczny. Zawiera również LED, silnik i wiele biegów!
  29,00 zł
  Chwilowy brak towaru