Zabawki dla 8+

Zabawki dla dzieci w wieku szkolnym też są potrzebne! Trafiając do nowej szkoły, a często i nowego otoczenia, dziecko potrzebuje własnej „strefy...

Zabawki dla dzieci w wieku szkolnym też są potrzebne! Trafiając do nowej szkoły, a często i nowego otoczenia, dziecko potrzebuje własnej „strefy komfortu”. Zabawki mogą stanowić rodzaj odskoczni od pierwszych szkolnych zmartwień, a także w przyjemny sposób wypełniać czas wolny. Pierwsze lata szkoły to również moment, w którym dzieci zaczynają odkrywać w sobie pierwsze pasje i zainteresowania. Zabawki powinny stanowić wsparcie i pomoc w rozwoju nowych zainteresowań. Świetnym pomysłem będą zestawy kreatywne, p. małego chemika czy archeologa, a także zestawy do samodzielnego składania, w tym kultowe klocki LEGO. Ponadto, nie należy zapominać o grach planszowych i karcianych, które mogą umilić niejedno spotkanie rodzinne i towarzyskie.

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 8+ 

na stronie
Katalog
 • Fantastyczna gra pobudzająca wyobraźnię i sprawiająca wielką frajdę! Postaraj się myśleć tak jak inni gracze i zdobądź jak najwięcej punktów!
  49,00 zł
 • Nerf zaopatrzony w dwa rodzaje strzałek, wybierasz sam, których użyjesz. Możesz bawić się w dzikie gonitwy za wrogiem, możesz być tropicielem zwierzyny, wyobraźnia Ci podpowie jakich użyć strzałek aby upolować swój wyimaginowany cel.
  129,00 zł
 • HEXBUG Hexwinda VEX Robotics to konstrukcyjna zabawka kinetyczna, wprawia się ją w ruch nakręcając wałem, dzięki czemu konstrukcja transportuje kule.
  159,00 zł
 • Timeline Polska to idealny sposób na naukę przez zabawę. Gracze nawet nie zorientują się, jak wiele zostanie im w głowach już po pierwszej, krótkiej rozgrywce.
  55,00 zł
 • Zestaw ten może być dowolnie przebudowywany, co daje dziecku niemal nieograniczoną swobodę. Ostre zakręty i pętle składa się łatwo, a konstrukcja jest stabilna i bezpieczna. Kulki pędzą niekiedy z taką prędkością, że nie jest łatwo zaobserwować ich ruch.
  89,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw, który pozwala odtwarzać spektakularne erupcje wulkaniczne i odkrywać najbardziej sugestywne zjawiska zachodzące na powierzchni Ziemi.
  29,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc naukowa dla każdego ucznia. Fizyka wcale nie musi być nudna!
  25,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Bogaty zestaw naukowy, z którym dziecko może realizować eksperymenty i efekty specjalne.
  29,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Czy Twoje dziecko kocha magię i lubi być zaskakiwane? Magic Jinn Zwierzęta to inteligentna zabawka, która na pewno je zaskoczy i zbyt szybko nie znudzi. A dlaczego? Bo umie czytać w myślach.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Fenomenalna zabawka interaktywna w nowej odsłonie! Ten Magic Jin potrafi odgadnąć przedmiot domowy, o którym właśnie pomyślałeś.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Puzzle po złożeniu wszystkich elementów przedstawiają obrazek Małego Księcia i Różę którzy, siedzą na wzgórzu i obserwują zachód słońca.
  10,00 zł 25,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Ręka Mnie Nęka to wspaniała towarzyska gra dla całej rodziny! Ujawnij prawdę lub odpowiedz na wyzwanie!
  139,00 zł
  Chwilowy brak towaru