Zabawki dla 6-7 latka

Sześcio- i siedmiolatki mają już dobrze rozwiniętą motorykę dużą, uwielbiają się ruszać i w ten sposób rozładowywać energię. Warto jednak...

Sześcio- i siedmiolatki mają już dobrze rozwiniętą motorykę dużą, uwielbiają się ruszać i w ten sposób rozładowywać energię. Warto jednak wspomóc małe rączki i przygotować je do przyszłej nauki pisania. Dobrym pomysłem będą wszelkiego rodzaju zabawy plastyczne, zestawy kreatywne do ćwiczenia zdolności manualnych. Dużą rolę w nauce podstawowych pojęć mogą odegrać zabawki edukacyjne, specjalne układanki czy puzzle. Gry proponowane dziecku powinny być oparte na jasnych i czytelnych regułach, a także nie powinny trwać zbyt długo, żeby nie zaczęło się nudzić. Pomocne będą zabawki przeznaczone do odgrywania określonych ról, zestawy małego lekarza, majsterkowicza.

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 6-7 latka 

na stronie
Katalog
 • Koszulka do malowania REBELIANCI VII
  47,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Popularna gra zespołowa dla młodszych i starszych. Proste zasady, interakcja i duża dawka humoru sprawiają, że Kalambury sprawdzą się na spotkaniu w gronie przyjaciół, rodzinnym pikniku i jako zabawa integracyjna.
  28,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Klasyka gier w unikalnej, wygodnej wersji podróżnej. Warcaby i Młynek to nowe propozycje gier dla dwóch osób z wykorzystaniem tradycyjnych, dobrze znanych plansz.
  14,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Szachy, młynek, a może tryktrak? Na co dziś masz ochotę?
  49,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Wybierz swoją formację samolotów, dobierz kartę dostępnych w tej turze bohaterów i jak najszybciej ułóż z nich wskazany wzór! Bądź pierwszym, któremu się to uda, a sędziowie zapewne ocenią Cię pozytywnie.
  35,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Stań się choreografką Księżniczek i ucz je nowych układów tanecznych. Wybierz swój wzór tańca, dobierz kartę chętnych do nauki księżniczek i pierwsza naucz je swojego układu!
  35,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra familijna Państwa i Miasta kieszonkowa EPEE
  33,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zaskakująca, wymagająca refleksu i bystrości gra. Rozgrzeje szare komórki do czerwoności. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 lat.
  55,00 zł
  Chwilowy brak towaru