Zabawki dla 6-7 latka

Sześcio- i siedmiolatki mają już dobrze rozwiniętą motorykę dużą, uwielbiają się ruszać i w ten sposób rozładowywać energię. Warto jednak wspomóc małe rączki i przygotować je do przyszłej nauki pisania. Dobrym pomysłem będą wszelkiego rodzaju zabawy plastyczne, zestawy kreatywne do ćwiczenia zdolności manu...

Sześcio- i siedmiolatki mają już dobrze rozwiniętą motorykę dużą, uwielbiają się ruszać i w ten sposób rozładowywać energię. Warto jednak wspomóc małe rączki i przygotować je do przyszłej nauki pisania. Dobrym pomysłem będą wszelkiego rodzaju zabawy plastyczne, zestawy kreatywne do ćwiczenia zdolności manualnych. Dużą rolę w nauce podstawowych pojęć mogą odegrać zabawki edukacyjne, specjalne układanki czy puzzle. Gry proponowane dziecku powinny być oparte na jasnych i czytelnych regułach, a także nie powinny trwać zbyt długo, żeby nie zaczęło się nudzić. Pomocne będą zabawki przeznaczone do odgrywania określonych ról, zestawy małego lekarza, majsterkowicza.

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Zabawki dla 6-7 latka 

na stronie
Katalog
 • Kubek ceramiczny dla fanów, którzy chcą dzielić śniadanie z bohaterami Gwiezdnych Wojen, z R2-D2, C-3PO i BB-8.
  29,00 zł
 • Edukacyjne puzzle ze sklejki w drewnianej ramce to: - zabawa w połączeniu z nauką podstaw geografii - utrwalenie nazewnictwa państw w języku angielskim - zapoznanie z podstawowymi flagami - kompas, który utrwali 4 strony świata
  49,00 zł
 • Najbardziej znana zabawka edukacyjna, czyli DREWNIANE SZACHY to idealny sposób na nauczenie maluchów logicznego myślenia i zwiększenie ich koncentracji. Gra planszowa, która zyskała miano dyscypliny sportowej, od lat zapewnia doskonała zabawę!
  45,00 zł
 • Zestaw 150 kolorowych elementów do gry w domino w praktycznym wiaderku z rączką.
  122,00 zł
 • Drążek huśtawki wykonany z mocnego litego drewna. Plastikowe, stabilne uchwyty służą do wykonywania różnych ćwiczeń gimnastycznych.
  51,30 zł 57,00 zł ( -10% )
  Chwilowy brak towaru
 • Żabi Krykiet to świetna zabawa ruchowa dla wielu graczy. Zestaw do rozrywki zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Pobudź dziecko do aktywności i pozwól mu zagrać w krykiet!
  59,00 zł
 • Drewniana prasa do suszenia kwiatków lub listków. Dociskana za pomocą 4 śrub-motylków to idealne zajęcie dla tych, którzy zapoznają się z przyrodą.
  30,00 zł
 • Zestaw klikanych klocków, zawiera 67 elementów ,z których można zbudować 3 podstawowe modele. Dzięki unikalnej konstrukcji klocków dziecko rozwija swoją wyobraźnię i zdolności manualne.
  61,00 zł
 • Kreatywny zestaw bransoletek do samodzielnego ozdabiania z motywem Violetty.
  36,00 zł
 • Zestaw rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc naukowa dla każdego ucznia. Fizyka wcale nie musi być nudna!
  25,00 zł
 • Bogaty zestaw naukowy, z którym dziecko może realizować eksperymenty i efekty specjalne.
  29,00 zł
 • Fenomenalna zabawka interaktywna w nowej odsłonie! Ten Magic Jin potrafi odgadnąć przedmiot domowy, o którym właśnie pomyślałeś.
  94,00 zł