Zabawki dla 4-5 latka

Dzieci w tym wieku starają się naśladować zachowania dorosłych, obserwują rodziców i przenoszą ich zachowania do zabaw z rówieśnikami....

Dzieci w tym wieku starają się naśladować zachowania dorosłych, obserwują rodziców i przenoszą ich zachowania do zabaw z rówieśnikami. Odpowiednie zabawki dla trzylatków będą rozwijać ich zdolności psychoruchowe i uczyć logicznego myślenia. Dobrym pomysłem będą małe zestawy do majsterkowania, mini kuchnie, zestawy do konstruowania statków i samochodów. Ponadto, dzieci mogą korzystać z różnego rodzaju układanek i prostych gier. To także świetny moment na zabawki edukacyjne, ćwiczące umiejętności liczenia, dopasowywania kształtów, nazywania zwierząt czy przedmiotów codziennego użytku.

Czterolatki wkraczają w czas intensywnych zabaw z rówieśnikami oraz wykonywania określonych czynności w przedszkolu. Warto im pomóc dobierając odpowiednie zabawki. Zestawy kreatywne, uczące np. sznurowania oraz układanki mogą pomóc w rozwijaniu określonych umiejętności. W odgrywaniu ról pomocne będą małe kuchenki, pralki, odkurzacze, samochody czy lalki z akcesoriami. To także dobry moment na wprowadzenie do życia dziecka gier planszowych czy prostych zabaw karcianych, dzięki którym może uczyć się zdrowej rywalizacji, a przy okazji świetnie się bawić. Dobrym pomysłem będą również zestawy do samodzielnego konstruowania pojazdów czy torów kolejowych. 

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 4-5 latka 

na stronie
Katalog
 • Ta książeczka wydawnictwa Egmont to nie lada gratka dla miłośników filmu "Gru, Dru i minionki". Na obrazkach przedstawiono wiele sytuacji z udziałem bohaterów filmu.
  10,20 zł 17,00 zł ( -40% )
 • PLAY DOH TOWN policjant
  20,00 zł 25,00 zł ( -20% )
 • Mały zestaw PLUS PLUS mini basic Safari, który zawiera 70 sztuk klocków Mini (20 mm) w kolorach podstawowych. Do zestawu dołączona jest książeczka jak wykonać elementy znajdujące się na opakowaniu klocków.
  23,20 zł 29,00 zł ( -20% )
 • Zestaw zawiera 70 sztuk klocków Mini (20 mm) w kolorach podstawowych. Do zestawu dołączona jest książeczka jak wykonać elementy znajdujące się na opakowaniu klocków.
  23,20 zł 29,00 zł ( -20% )
 • Zestaw zawiera 70 sztuk klocków Mini (20 mm) w kolorach podstawowych. Do zestawu dołączona jest książeczka jak wykonać samolot.
  23,20 zł 29,00 zł ( -20% )
 • Namiot WIGWAM do zabawy w Indian. Materiał wysokiej jakości, ozdobiony w indiańskie motywy. Konstrukcja drewniana. Do użytku w ogrodzie lub w domu. Namiot łatwy i szybki w montażu, po złożeniu zajmuje mało miejsca.
  208,00 zł 260,00 zł ( -20% )
 • PLAY DOH TOWN sprzedawczyni lodów
  20,00 zł 25,00 zł ( -20% )
 • Labirynt rybki Trainig2s to zabawka, która poprzez zabawę wzmocni zdolności motoryczne oraz koordynacje wzrokowo-ruchową dziecka.
  65,60 zł 82,00 zł ( -20% )
 • Słodkie małe figurki- stworki Hatchimals, które żyją wewnątrz jaj. Każdy z nich potrzebuje Twojej pomocy, czułości i dotyku, aby się wykluć.
  14,40 zł 18,00 zł ( -20% )
 • Drewniana MARCHEWKA - akcesoria do zabawy w sklep.
  4,72 zł 5,90 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Witajcie na farmie! Ta zabawka stanowi świetny pretekst do nauki nazw zwierząt, ich zwyczajów czy odgłosów jakie wydają.
  28,80 zł 36,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana kuchnia All in One Deluxe ma wszystko, co wymarzyć sobie może mały kuchcik. Z jednej strony pralka z szufladką na proszek i pokrętłami do nastawienia programu, z drugiej piekarnik i mikrofalówka.
  367,20 zł 459,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru