Zabawki dla 4-5 latka

Dzieci w tym wieku starają się naśladować zachowania dorosłych, obserwują rodziców i przenoszą ich zachowania do zabaw z rówieśnikami. Odpowiednie zabawki dla trzylatków będą rozwijać ich zdolności psychoruchowe i uczyć logicznego myślenia. Dobrym pomysłem będą małe zestawy do majsterkowania, mini kuchnie,...

Dzieci w tym wieku starają się naśladować zachowania dorosłych, obserwują rodziców i przenoszą ich zachowania do zabaw z rówieśnikami. Odpowiednie zabawki dla trzylatków będą rozwijać ich zdolności psychoruchowe i uczyć logicznego myślenia. Dobrym pomysłem będą małe zestawy do majsterkowania, mini kuchnie, zestawy do konstruowania statków i samochodów. Ponadto, dzieci mogą korzystać z różnego rodzaju układanek i prostych gier. To także świetny moment na zabawki edukacyjne, ćwiczące umiejętności liczenia, dopasowywania kształtów, nazywania zwierząt czy przedmiotów codziennego użytku.

Czterolatki wkraczają w czas intensywnych zabaw z rówieśnikami oraz wykonywania określonych czynności w przedszkolu. Warto im pomóc dobierając odpowiednie zabawki. Zestawy kreatywne, uczące np. sznurowania oraz układanki mogą pomóc w rozwijaniu określonych umiejętności. W odgrywaniu ról pomocne będą małe kuchenki, pralki, odkurzacze, samochody czy lalki z akcesoriami. To także dobry moment na wprowadzenie do życia dziecka gier planszowych czy prostych zabaw karcianych, dzięki którym może uczyć się zdrowej rywalizacji, a przy okazji świetnie się bawić. Dobrym pomysłem będą również zestawy do samodzielnego konstruowania pojazdów czy torów kolejowych. 

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Zabawki dla 4-5 latka 

na stronie
Katalog
 • Dużo zestaw kolejowy został wykonany z drewna, składa się ze 100 części. Oprócz torów i lokomotywy z wagonikami, w pudełku znajdują się także różne budowle – m.in. poczta i ratusz, a także figurki ludzików, samochody, drzewka i znaki drogowe.
  308,00 zł
 • Witajcie na farmie! Ta zabawka stanowi świetny pretekst do nauki nazw zwierząt, ich zwyczajów czy odgłosów jakie wydają.
  36,00 zł
 • Drewniany wagonik z literką E, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym-EKO i zielonym. W ofercie posiadamytakże inne literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
 • Marzy Ci się własny park linowy dla Twojego dziecka? Zacznij kompletować swój mały linowy gaj od Drabinki linowej do wspinaczki 180 cm!
  47,70 zł 53,00 zł ( -10% )
 • Drewniana kuchnia All in One Deluxe ma wszystko, co wymarzyć sobie może mały kuchcik. Z jednej strony pralka z szufladką na proszek i pokrętłami do nastawienia programu, z drugiej piekarnik i mikrofalówka.
  459,00 zł
 • Drewniana prasa do suszenia kwiatków lub listków. Dociskana za pomocą 4 śrub-motylków.
  39,00 zł
 • Na piętrowym parkingu nietrudno zapomnieć, gdzie zostawiło się wóz. Co więcej, gdy już go odnajdziemy, często stawiamy sobie pytanie: „Jak stąd teraz wyjechać”?...
  340,00 zł
 • Kuchnia Czar wykonana jest z wysokiej jakości, lekkiego drewna. Piękne, pastelowe kolory harmonijnie łączą się z drewnianymi elementami, a duży piekarnik ze szkłem akrylowym łatwo się otwiera i zamyka.
  310,00 zł
 • Drewniany zestaw torów kolejowych, wykonany z bezpiecznych materiałów, z dobrej jakości drewna ekologicznego. Składa się ze 114 różnych elementów, które dostarczą wiele godzin wspaniałej zabawy.
  422,00 zł
 • Zabawa mikserem do eksperymentowania w kuchni i sprawiania przyjemności bliskim.
  89,00 zł
 • Drewniana KASA do zabawy w sklep jest wykonana z wysokiej jakości lakierowanego drewna i doskonale nadaje się do nauki dodawania i odejmowania.
  57,00 zł
 • Domowy piekarnik to prawdziwy skarb każdego małego adepta sztuki kulinarnej. Ilość cudów, jakie można dzięki niemu stworzyć jest wprost niewyobrażalna – chleby, precle, rogaliki, babeczki – czego tylko dusza (i apetyt łakomczuszka) zapragnie.
  269,00 zł