Zabawki dla 4-5 latka

Dzieci w tym wieku starają się naśladować zachowania dorosłych, obserwują rodziców i przenoszą ich zachowania do zabaw z rówieśnikami....

Dzieci w tym wieku starają się naśladować zachowania dorosłych, obserwują rodziców i przenoszą ich zachowania do zabaw z rówieśnikami. Odpowiednie zabawki dla trzylatków będą rozwijać ich zdolności psychoruchowe i uczyć logicznego myślenia. Dobrym pomysłem będą małe zestawy do majsterkowania, mini kuchnie, zestawy do konstruowania statków i samochodów. Ponadto, dzieci mogą korzystać z różnego rodzaju układanek i prostych gier. To także świetny moment na zabawki edukacyjne, ćwiczące umiejętności liczenia, dopasowywania kształtów, nazywania zwierząt czy przedmiotów codziennego użytku.

Czterolatki wkraczają w czas intensywnych zabaw z rówieśnikami oraz wykonywania określonych czynności w przedszkolu. Warto im pomóc dobierając odpowiednie zabawki. Zestawy kreatywne, uczące np. sznurowania oraz układanki mogą pomóc w rozwijaniu określonych umiejętności. W odgrywaniu ról pomocne będą małe kuchenki, pralki, odkurzacze, samochody czy lalki z akcesoriami. To także dobry moment na wprowadzenie do życia dziecka gier planszowych czy prostych zabaw karcianych, dzięki którym może uczyć się zdrowej rywalizacji, a przy okazji świetnie się bawić. Dobrym pomysłem będą również zestawy do samodzielnego konstruowania pojazdów czy torów kolejowych. 

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 4-5 latka 

na stronie
Katalog
 • Zestaw naklejek na ścianę z motywem z bajki Mały Książę.
  8,00 zł 10,00 zł ( -20% )
 • Zestaw zawiera figurki ze świata Gwiezdnych wojen, wytwarzane przez firmę Hasbro na licencji pozyskanej od firmy Lucasfilm, tutaj w zestawie Anakin Skywalker oraz skuter repulsorowy Jedi. Doskonale nadają się do odtwarzania scen z sagi Gwiezdne wojny.
  111,92 zł 139,90 zł ( -20% )
 • Każda mała uczennica potrzebuje odpowiednich przyborów szkolnych, najlepiej tych wykonanych z wysokiej jakości materiałów.
  23,20 zł 29,00 zł ( -20% )
 • W skład zestawu wchodzą: figurka Dartha Maula oraz model sithianskiego skutera. Modele produkowane są przez markę Hasbro na licencji firmy Lucasfilm. Świetnie nadają się do odtwarzania filmowych scen z odległej galaktyki.
  111,92 zł 139,90 zł ( -20% )
 • Ta gra to prawdziwa gratka dla fanów dinozaurów i dobrej zabawy! Zestaw zawiera 110 dwustronnych kart z masą ciekawych informacji na temat prehistorycznych gadów.
  42,40 zł 53,00 zł ( -20% )
 • Zestaw naklejek na ścianę z motywem z bajki Mały Książę.
  8,00 zł 10,00 zł ( -20% )
 • Ta urocza książeczka wydawnictwa Egmont opowiada historię adoptowanej, najmłodszej córki Gru- Agnes. Bohaterka filmu "Gru, Dru i minionki" jest główna postacią na kartach tej książki.
  8,40 zł 14,00 zł ( -40% )
 • Barbie surferka to bohaterka filmu " Barbie: gwiezdna przygoda". Barbie lewituje na gwiezdnej desce. Należy wpiąć ją bucikami w deskę, gdy poruszamy lalką uruchamiają się kolorowe światełka i zestaw wydaje dźwięki.
  108,00 zł 135,00 zł ( -20% )
 • Drobiazg dla sprytnego malucha! Drewniana zabawka w pastelowych kolorach - do wyboru czerwona, niebieska, żółta i pomarańczowa.
  3,92 zł 4,90 zł ( -20% )
 • Książka wydawnictwa Egmont jest pełna zadań i łamigłówek, które prowadzą do odkrycia tajemnic nieobliczalnego Balthazara Bratta oraz pokazują pomysłowość Gru i jego drużyny w walce z czarnym charakterem.
  15,00 zł 25,00 zł ( -40% )
 • Zabawka nawiązująca do filmu "Barbie: Gwiezdna przygoda". W zestawie znajduje się lalka i kotek. Przyczep smycz do dłoni Barbie, włącz przycisk na jej nodze, śmigła zaczynają wirować a kotek się unosi.
  108,00 zł 135,00 zł ( -20% )
 • Księżycowe obserwatorium Filly Stars- magia zabawy z Filly Stars! W zestawie 1 kucyk i jego przyjaciel.
  143,20 zł 179,00 zł ( -20% )