Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Zabawki dla 4-5 latka

Dzieci w tym wieku starają się naśladować zachowania dorosłych, obserwują rodziców i przenoszą ich zachowania do zabaw z rówieśnikami....

Dzieci w tym wieku starają się naśladować zachowania dorosłych, obserwują rodziców i przenoszą ich zachowania do zabaw z rówieśnikami. Odpowiednie zabawki dla trzylatków będą rozwijać ich zdolności psychoruchowe i uczyć logicznego myślenia. Dobrym pomysłem będą małe zestawy do majsterkowania, mini kuchnie, zestawy do konstruowania statków i samochodów. Ponadto, dzieci mogą korzystać z różnego rodzaju układanek i prostych gier. To także świetny moment na zabawki edukacyjne, ćwiczące umiejętności liczenia, dopasowywania kształtów, nazywania zwierząt czy przedmiotów codziennego użytku.

Czterolatki wkraczają w czas intensywnych zabaw z rówieśnikami oraz wykonywania określonych czynności w przedszkolu. Warto im pomóc dobierając odpowiednie zabawki. Zestawy kreatywne, uczące np. sznurowania oraz układanki mogą pomóc w rozwijaniu określonych umiejętności. W odgrywaniu ról pomocne będą małe kuchenki, pralki, odkurzacze, samochody czy lalki z akcesoriami. To także dobry moment na wprowadzenie do życia dziecka gier planszowych czy prostych zabaw karcianych, dzięki którym może uczyć się zdrowej rywalizacji, a przy okazji świetnie się bawić. Dobrym pomysłem będą również zestawy do samodzielnego konstruowania pojazdów czy torów kolejowych. 

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 4-5 latka 

na stronie
Katalog
 • Strój karnawałowy dla dziecka. Do wyboru 4 wzory: indianka,wróżka, kowboj.
  24,00 zł 40,00 zł ( -40% )
  Chwilowy brak towaru
 • Klocki magnetyczne w różnych kolorach i kształtach z nadrukowanym alfabetem i cyframi. Zestaw zawiera 34 elementy i rekomendowany jest dla dzieci w wieku 3-5 lat. Nowość od ALILO
  151,20 zł 189,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Płytki stanowią wspaniałe uzupełnienie dla klocków PLUS PLUS.
  29,60 zł 37,00 zł ( -20% )
 • Kolorowy pociąg edukacyjny ma 3 wagoniki ze zwierzętami i lokomotywę, które łączy się za pomocą sznurka i małych drewnianych kołeczków. Bawiąc się, dziecko ćwiczy zdolności motoryczne.
  59,40 zł 99,00 zł ( -40% )
 • Kolorowy zamek pluszowy dla dziewczynki w komplecie z 5 milutkimi pluszowymi jednorożcami. Uchwyt umożliwiający zawieszenie zabawki, śliczna ozdoba do pokoju każdej dziewczynki.
  26,70 zł 89,00 zł ( -70% )
  Chwilowy brak towaru
 • Pluszowy jednorożec na kiju to idealna zabawka dla poszukiwaczy przygód i marzenie niejednej małej księżniczki. Zabawka zrobi również niemałe wrażenie na wszystkich gościach na imprezkach, balach i przyjęciach.
  47,20 zł 59,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Pluszowy koń na kiju Szkot może być wykorzystany jako rekwizyt teatralny do odgrywania różnych ról. Dzieci mogą przemienić się w małych aktorów, a ich wyobraźnia pobudzi ich do odtwarzania ciekawych scenariuszy.
  60,00 zł 75,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • PLAY DOH TOWN sklepik ze zwierzakami
  71,20 zł 89,00 zł ( -20% )
 • PLAY DOH TOWN fryzjerka i szalona papuga
  49,60 zł 62,00 zł ( -20% )
 • PLAY DOH TOWN budowniczy z pieskiem
  49,60 zł 62,00 zł ( -20% )
 • PLAY DOH TOWN policjant
  20,00 zł 25,00 zł ( -20% )
 • PLAY DOH TOWN sprzedawczyni lodów
  20,00 zł 25,00 zł ( -20% )