Zabawki dla 2-3 latka

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat...

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat relacji, przygląda się dorosłym i stara się naśladować ich zachowania. To czas, w którym dzieci chętnie przebierają się, podgrywają różne role, ćwiczą przed lustrem miny czy postawy. Wciąż należy dbać o ich rozwój psychoruchowy, stymulować słuch, dotyk i wzrok. Dziecko z pewnością zainteresuje się instrumentami muzycznymi, trąbkami, małymi dzwonkami, na których samo może grać różne melodie. Oprócz zabawkowych instrumentów muzycznych, dobrym pomysłem będą drewniane klocki i układanki, dzięki którym maluch może tworzyć własne budowle i dopasowywać do siebie różne kształty. Dwulatek może również wkraczać powoli w świat puzzli, zaczynając od najprostszych, kilkuelementowych układanek. Zabawki powinny pozytywnie wpływać na rozwój psychoruchowy dziecka, doskonalić umiejętności manualne oraz rozwijać pierwsze zainteresowania. 

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 2-3 latka 

na stronie
Katalog
 • Drewniana KASA do zabawy w sklep jest wykonana z wysokiej jakości lakierowanego drewna i doskonale nadaje się do nauki dodawania i odejmowania.
  20,00 zł 57,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pierwszy zestaw do samodzielnego złożenia nie powinien sprawiać dziecku specjalnych trudności. Drewniana lokomotywa z kolorowymi śrubkami i dużym, wygodnym śrubokrętem to świetny pomysł na wprowadzenie zabawek wymagających składania do życia dziecka.
  37,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane, kolorowe puzzle-układanka dla dzieci, dzięki którym poznają różne, wykonywane zawody. Wspaniała zabawa i nauka dla najmłodszych.
  10,00 zł 15,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane puzzle edukacyjne dla najmłodszych, pomogą wprowadzić dziecko w świat matematyki.
  10,00 zł 23,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Domek do zabawy dla dzieci, wykonany z wysokiej jakości 5 warstwowej tektury.
  69,30 zł 99,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Żółta ciężarówka do zabawy dla dzieci, wykonana z wysokiej jakości 5 warstwowej tektury.
  138,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kołyska wypleciona jest z najwyższej jakości wikliny, dzięki czemu jest bardzo lekka i bezpieczna do zabawy dla dzieci już od trzeciego roku życia. Wyścielona jest mięciutkim materiałem, którego kolor pięknie komponuje się z wikliną.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Niebywała w swojej prostocie! Prosty sposób, a ogrom zabawy.
  109,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane puzzle edukacyjne dla najmłodszych.
  10,00 zł 34,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw wykonany z wysokiej jakości, pięknie zdobionego drewna i jest bezpieczny do zabawy dla dzieci od trzeciego roku życia. Doskonale pobudza kreatywność maluchów i zachęca do zadawania pytań, wspólnej nauki i zabawy.
  265,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Na placu zabawy często zdarzają się sytuacje, w których należy przewieźć klocki z jednego miejsca do drugiego. Jak wiadomo, nie wszystkie zabawki są siłaczami i dadzą sobie radę same. Z pomocą przychodzi drewniany wózek widłowy!
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany Autobus Safari ABC to pięknie wykonany, drewniany zestaw zabawek, który niesie ze sobą możliwość poznania świata zwierząt i nauki literek. Zabawka rozwija wszystkie zmysły dziecka, uczy kojarzenia kształtów i kolorów.
  103,35 zł 159,00 zł ( -35% )
  Chwilowy brak towaru