Zabawki dla 2-3 latka

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat...

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat relacji, przygląda się dorosłym i stara się naśladować ich zachowania. To czas, w którym dzieci chętnie przebierają się, podgrywają różne role, ćwiczą przed lustrem miny czy postawy. Wciąż należy dbać o ich rozwój psychoruchowy, stymulować słuch, dotyk i wzrok. Dziecko z pewnością zainteresuje się instrumentami muzycznymi, trąbkami, małymi dzwonkami, na których samo może grać różne melodie. Oprócz zabawkowych instrumentów muzycznych, dobrym pomysłem będą drewniane klocki i układanki, dzięki którym maluch może tworzyć własne budowle i dopasowywać do siebie różne kształty. Dwulatek może również wkraczać powoli w świat puzzli, zaczynając od najprostszych, kilkuelementowych układanek. Zabawki powinny pozytywnie wpływać na rozwój psychoruchowy dziecka, doskonalić umiejętności manualne oraz rozwijać pierwsze zainteresowania. 

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 2-3 latka 

na stronie
Katalog
 • Ekskluzywna figurka przedstawia jednego z bohaterów bajki czyli Pilota.
  10,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Książka wydawnictwa EGMONT zawiera wiele łamigłówek, zagadek i zadań do rozwiązania dla fanów kultowego filmu "Gru, Dru i minionki".
  5,00 zł 17,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Ta wspaniała książka wydawnictwa Egmont pozwoli poznać lepiej postaci z kultowego już filmu pt. "Gru , Dru i minionki". Bohaterami quizów, zagadek, gier i łamigłówek są: Gru, Lucy, Agnes, Margo , Dru.
  8,40 zł 14,00 zł ( -40% )
  Chwilowy brak towaru
 • Ta książeczka wydawnictwa Egmont zawiera mnóstwo obrazków do pokolorowania, wszystkie przedstawiają bohaterów filmu "Gru, Dru i minionki".
  5,00 zł 17,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw Filly Stars - Konik Phoenix Deluxe z akcesoriami to idealny pomysł na prezent dla małej dziewczynki.
  10,00 zł 29,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Lalka Elsa do wyboru w dwóch wariantach - w zielonej lub w niebeskiej sukni oraz z różnymi akcesoriami.
  39,50 zł 79,00 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Królewna Śnieżka z kultowej już serii Księżniczki DISNEY'A, postać znana z dobroci serca i opiekuńczości, jako pozytywna bohaterka może być wzorem do naśladowania dla każdej małej dziewczynki, która zechce ją włączyć do swego zbioru zabawek.
  40,50 zł 81,00 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Układanka składa się z podstawy w kztałcie jeża oraz z 10 różnokolorowych elementów, które dopasowujemy do otworów na podstawie. Dopasowanie musi być prawidłowe- liczba kropek w otworze na podstawie musi się zgadzać z liczbą na dopasowanym klocku.
  105,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra zręcznościowa Balansujący Flaming francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa, zarówno dla dwojga, jak i jednego dziecka.
  98,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana piramida Struś marki JANOD oprócz tego, że jest klasyczną piramidą edukacyjną, kryje w sobie niespodziankę- jest nią jajko z pisklakiem.
  88,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Koniki to zestaw fantastycznych 12 figurek o tematyce hippicznej. W skład zestawu wchodzą: figurka chłopca, dwie figurki dziewczynek w strojach jeździeckich, dwa koniki, trzy barierki, trzy przeszkody, stóg siana.
  55,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw zawiera gąsieniczkę i klocki, które można dobudowywać na gąsieniczce. Sama gąsieniczka porusza się na kółkach, podczas przemieszczania się wydobywają się z niej wesołe melodie. Dziecko może ciągnąć zabawkę za sznurek.
  149,00 zł
  Chwilowy brak towaru