Zabawki dla 2-3 latka

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat...

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat relacji, przygląda się dorosłym i stara się naśladować ich zachowania. To czas, w którym dzieci chętnie przebierają się, podgrywają różne role, ćwiczą przed lustrem miny czy postawy. Wciąż należy dbać o ich rozwój psychoruchowy, stymulować słuch, dotyk i wzrok. Dziecko z pewnością zainteresuje się instrumentami muzycznymi, trąbkami, małymi dzwonkami, na których samo może grać różne melodie. Oprócz zabawkowych instrumentów muzycznych, dobrym pomysłem będą drewniane klocki i układanki, dzięki którym maluch może tworzyć własne budowle i dopasowywać do siebie różne kształty. Dwulatek może również wkraczać powoli w świat puzzli, zaczynając od najprostszych, kilkuelementowych układanek. Zabawki powinny pozytywnie wpływać na rozwój psychoruchowy dziecka, doskonalić umiejętności manualne oraz rozwijać pierwsze zainteresowania. 

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 2-3 latka 

na stronie
Katalog
 • Zestaw został wykonany z drewna, składa się z 40 części. W zestawie znajdują się zwierzątka gospodarskie, drzewka, ogrodzenie, traktor i inne elementy. Niesamowitą atrakcją jest lokomotywa napędzana elektrycznie, oświetlająca tory późnym wieczorem.
  125,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kolorowe autko z kierowcą i pasami bezpieczeństwa. Zabawka pobudza wyobraźnię dziecka i uczy podstawowych zasad bezpiecznej jazdy samochodem.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Mój pierwszy pociąg to zabawka edukacyjna wspomagająca naukę języka angielskiego, dostarcza także maluchowi mnóstwo informacji na temat zwierząt oraz rozwija koncentrację.
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Koń na biegunach bywa najlepszym przyjacielem dziecka - tę prawdę znali już nasi przodkowie kilkaset lat temu. Ta zabawka towarzyszy nam już od wielu wielu pokoleń.
  289,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana układanka to zajmująca zabawka edukacyjna, która nie tylko jest świetną rozrywką, ale także rozwija w dziecku zdolności manualne i logiczne myślenie.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • LICZYDŁO Tęczowe korale HAPE to świetna zabawka, która umili maluchowi stawianie pierwszych kroków w matematyce. Kolorowe kuleczki zachęcą go do przesuwania i układania. Pobudzają aktywność i chęć nauki.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Te drewniane pięknie wykonane klocki to doskonały prezent dla miłośników zwierząt morskich. Zestaw składa się z 12 elementów.
  29,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Świetna pozycja na prezent dla najmłodszych miłośników dinozaurów. Zestaw zawiera 12 klocków z wizerunkami dinozaurów.
  29,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw wykonany jest z najwyższej jakości drewna, lakierowanego i zdobionego w najdrobniejszych szczegółach. Jest bezpieczny do zabawy dla dzieci od 3 roku życia.
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Duża łopatka do piasku HAPE absolutnie niezbędna zabawka na plaży czy w piaskownicy.
  15,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane klocki puzzle Mały Książę HAPE - Piękne kolorowe klocki, które pozwolą dzieciom na ułożenie 6 niezapomnianych scen z filmu "Mały Książę".
  10,00 zł 25,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Ekskluzywna figurka przedstawia jednego z bohaterów bajki czyli Pilota.
  10,00 zł
  Chwilowy brak towaru