Zabawki dla 2-3 latka

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat...

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat relacji, przygląda się dorosłym i stara się naśladować ich zachowania. To czas, w którym dzieci chętnie przebierają się, podgrywają różne role, ćwiczą przed lustrem miny czy postawy. Wciąż należy dbać o ich rozwój psychoruchowy, stymulować słuch, dotyk i wzrok. Dziecko z pewnością zainteresuje się instrumentami muzycznymi, trąbkami, małymi dzwonkami, na których samo może grać różne melodie. Oprócz zabawkowych instrumentów muzycznych, dobrym pomysłem będą drewniane klocki i układanki, dzięki którym maluch może tworzyć własne budowle i dopasowywać do siebie różne kształty. Dwulatek może również wkraczać powoli w świat puzzli, zaczynając od najprostszych, kilkuelementowych układanek. Zabawki powinny pozytywnie wpływać na rozwój psychoruchowy dziecka, doskonalić umiejętności manualne oraz rozwijać pierwsze zainteresowania. 

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 2-3 latka 

na stronie
Katalog
 • Namiot WIGWAM do zabawy w Indian. Materiał wysokiej jakości, ozdobiony w indiańskie motywy. Konstrukcja drewniana. Do użytku w ogrodzie lub w domu. Namiot łatwy i szybki w montażu, po złożeniu zajmuje mało miejsca.
  260,00 zł
 • Drewniana MARCHEWKA - akcesoria do zabawy w sklep.
  5,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane KIWI - akcesoria do zabawy w sklep.
  5,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana KIŚĆ WINOGRON - akcesoria do zabawy w sklep.
  9,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana TRUSKAWKA - akcesoria do zabawy w sklep.
  7,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Witajcie na farmie! Ta zabawka stanowi świetny pretekst do nauki nazw zwierząt, ich zwyczajów czy odgłosów jakie wydają.
  36,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana KASA do zabawy w sklep jest wykonana z wysokiej jakości lakierowanego drewna i doskonale nadaje się do nauki dodawania i odejmowania.
  20,00 zł 57,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pierwszy zestaw do samodzielnego złożenia nie powinien sprawiać dziecku specjalnych trudności. Drewniana lokomotywa z kolorowymi śrubkami i dużym, wygodnym śrubokrętem to świetny pomysł na wprowadzenie zabawek wymagających składania do życia dziecka.
  37,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane, kolorowe puzzle-układanka dla dzieci, dzięki którym poznają różne, wykonywane zawody. Wspaniała zabawa i nauka dla najmłodszych.
  10,00 zł 15,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane puzzle edukacyjne dla najmłodszych, pomogą wprowadzić dziecko w świat matematyki.
  10,00 zł 23,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Domek do zabawy dla dzieci, wykonany z wysokiej jakości 5 warstwowej tektury.
  69,30 zł 99,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Żółta ciężarówka do zabawy dla dzieci, wykonana z wysokiej jakości 5 warstwowej tektury.
  138,00 zł
  Chwilowy brak towaru