Zabawki dla 2-3 latka

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat...

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat relacji, przygląda się dorosłym i stara się naśladować ich zachowania. To czas, w którym dzieci chętnie przebierają się, podgrywają różne role, ćwiczą przed lustrem miny czy postawy. Wciąż należy dbać o ich rozwój psychoruchowy, stymulować słuch, dotyk i wzrok. Dziecko z pewnością zainteresuje się instrumentami muzycznymi, trąbkami, małymi dzwonkami, na których samo może grać różne melodie. Oprócz zabawkowych instrumentów muzycznych, dobrym pomysłem będą drewniane klocki i układanki, dzięki którym maluch może tworzyć własne budowle i dopasowywać do siebie różne kształty. Dwulatek może również wkraczać powoli w świat puzzli, zaczynając od najprostszych, kilkuelementowych układanek. Zabawki powinny pozytywnie wpływać na rozwój psychoruchowy dziecka, doskonalić umiejętności manualne oraz rozwijać pierwsze zainteresowania. 

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 2-3 latka 

na stronie
Katalog
 • Różowy konik na biegunach z tradycyjną funkcją bujania oraz szeregiem atrakcyjnych opcji, które umilą i uatrakcyjnią zabawę.
  169,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Fioletowy konik na biegunach z tradycyjną funkcją bujania oraz szeregiem atrakcyjnych opcji, które umilą i uatrakcyjnią zabawę.
  169,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Dzięki tej zabawce Twój maluch będzie się uczył rozróżniać i nazywać kolory. Będzie rozwijać umiejętność liczenia oraz ćwiczyć swoje zdolności manualne, dopasowując do siebie kształty. To bardzo ważna umiejętność, która leży u podstaw dużo bardziej skompl
  69,00 zł
 • Sympatyczny kolorowy słoń z lusterkiem, szeleszczącymi uszami i kapeluszem grzechotką. Stopy słonia piszczą po naciśnięciu a do kieszonki ma przyszyty na sznurku szeleszczący kwiatek.
  65,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pociąg Biedronka i przyjaciele HAPE to wesoły pociąg owadów w skład, którego wchodzą: biedronka, motylek, pszczółka. Piękne, żywe kolory nie pozwolą oderwać oka maluszkowi.
  39,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Plażowe taczki HAPE, doskonałe do przewożenia piasku i narzędzi podczas zabaw na plaży lub w piaskownicy, a małemu ogrodnikowi pomogą w pracach ogrodowych. Zabawka rozwija wyobraźnię i poprawia zdolności manualne.
  99,00 zł
 • Plażowe taczki HAPE, doskonałe do przewożenia piasku i narzędzi podczas zabaw na plaży lub w piaskownicy, a małemu ogrodnikowi pomogą w pracach ogrodowych. Zabawka rozwija wyobraźnię i poprawia zdolności manualne.
  99,00 zł
 • Zabawka Piramidka Liczydło Kule od Bajo to świetna zabawka edukacyjna i zręcznościowa.
  64,00 zł
 • Piramida zabaw to wyjątkowe-dwujęzyczne klocki kartonowe z obrazkami owoców i warzyw.
  59,00 zł
 • Piłka mówiąca 2w1 alfabet i cyferki pomoże każdemu maluszkowi w nauce alfabetu oraz liczenia od 1 do 10. Różnokolorowa, wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału wspaniale nadaje się do zabaw sportowych oraz doskonale sprawdzi się jako przytula
  75,00 zł
 • Pętla motoryczna to fascynująca zabawa!Do góry, do dołu, w poprzek, tam i z powrotem - tak można przesuwać elementy nanizane na pętlę motoryczną.
  108,00 zł