Zabawki dla 2-3 latka

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat relacji, przygląda się dorosłym i stara się naśladować ich zachowania. To czas, w którym dzieci chętnie przebierają się, podgrywają różne role, ćwiczą przed lustrem ...

Dwuletnie dziecko świat poznaje za pomocą zmysłów, warto wiec pobudzać je odpowiednimi zabawkami. W tym wieku maluch zaczyna wchodzić w świat relacji, przygląda się dorosłym i stara się naśladować ich zachowania. To czas, w którym dzieci chętnie przebierają się, podgrywają różne role, ćwiczą przed lustrem miny czy postawy. Wciąż należy dbać o ich rozwój psychoruchowy, stymulować słuch, dotyk i wzrok. Dziecko z pewnością zainteresuje się instrumentami muzycznymi, trąbkami, małymi dzwonkami, na których samo może grać różne melodie. Oprócz zabawkowych instrumentów muzycznych, dobrym pomysłem będą drewniane klocki i układanki, dzięki którym maluch może tworzyć własne budowle i dopasowywać do siebie różne kształty. Dwulatek może również wkraczać powoli w świat puzzli, zaczynając od najprostszych, kilkuelementowych układanek. Zabawki powinny pozytywnie wpływać na rozwój psychoruchowy dziecka, doskonalić umiejętności manualne oraz rozwijać pierwsze zainteresowania. 

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Zabawki dla 2-3 latka 

na stronie
Katalog
 • Kolorowy Stół muzyczny idealna zabawka dla małych aspirujących muzyków. Jest dobrym instrumentem na sam początek nauki dźwięków dla najmłodszych.
  123,25 zł 145,00 zł ( -15% )
 • Witajcie na farmie! Ta zabawka stanowi świetny pretekst do nauki nazw zwierząt, ich zwyczajów czy odgłosów jakie wydają.
  30,60 zł 36,00 zł ( -15% )
 • Pluszowy koń na kiju Szkot może być wykorzystany jako rekwizyt teatralny do odgrywania różnych ról. Dzieci mogą przemienić się w małych aktorów, a ich wyobraźnia pobudzi ich do odtwarzania ciekawych scenariuszy.
  63,75 zł 75,00 zł ( -15% )
 • „Szybcy i bezpieczni” – tak mógłby nazywać się film o przygodach maluchów podróżujących na plecach pięknych drewnianych zajęcy. Szuranie korytarzem i zwiedzanie salonu jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.
  194,65 zł 229,00 zł ( -15% )
 • Poznawanie figur geometrycznych może na początku sprawiać problemy. Zabawki edukacyjne pomogą w nauce rozróżniania kształtów oraz nauczą logicznego myślenia.
  80,75 zł 95,00 zł ( -15% )
 • Kolorowy bębenek rytmiczny dla dzieci stawiających pierwsze kroki w świecie muzyki. Wyposażony w pleciony sznurek umożliwiający powieszenie go na szyi oraz dwie drewniane pałeczki do wystukiwania rytmu. Zabawka rozwija muzykalność i poczucie rytmu.
  67,15 zł 79,00 zł ( -15% )
 • Drewniana piramidka - układanka z drewnianych klocków dla najmłodszych. Nauczy rozróżniać kolory i kształty a więcej niż jedno rozwiązanie zmusi dziecko do logicznego myślenia.
  53,55 zł 63,00 zł ( -15% )
 • Domowy piekarnik to prawdziwy skarb każdego małego adepta sztuki kulinarnej. Ilość cudów, jakie można dzięki niemu stworzyć jest wprost niewyobrażalna – chleby, precle, rogaliki, babeczki – czego tylko dusza (i apetyt łakomczuszka) zapragnie.
  228,65 zł 269,00 zł ( -15% )
 • Namiot WIGWAM do zabawy w Indian. Materiał wysokiej jakości, ozdobiony w indiańskie motywy. Konstrukcja drewniana. Do użytku w ogrodzie lub w domu. Namiot łatwy i szybki w montażu, po złożeniu zajmuje mało miejsca.
  221,00 zł 260,00 zł ( -15% )
 • Witajcie na farmie! Ta układanka stanowi świetny pretekst do nauki nazw, przy okazji nasza pociecha będzie się uczyć cierpliwości i logicznego myślenia.
  67,15 zł 79,00 zł ( -15% )
 • Pluszowy KONIK na biegunach, który pełni również funkcję jeździka.
  237,15 zł 279,00 zł ( -15% )
 • Samolot do zabawy dla dzieci, wykonany z wysokiej jakości 5 warstwowej tektury.
  79,05 zł 93,00 zł ( -15% )