Zabawki dla 0-1

Do drugiego roku życia dziecko poznaje świat poprzez zmysły – dotyk, smak, słuch, wzrok. Ważne jest, by wybierać dla takiego malucha zabawki o wyrazistej fakturze, wydające różne dźwięki, w kontrastowych barwach. W tym czasie dziecko powoli doskonali posługiwanie się paluszkami, rozwija swoje zdolności mot...

Do drugiego roku życia dziecko poznaje świat poprzez zmysły – dotyk, smak, słuch, wzrok. Ważne jest, by wybierać dla takiego malucha zabawki o wyrazistej fakturze, wydające różne dźwięki, w kontrastowych barwach. W tym czasie dziecko powoli doskonali posługiwanie się paluszkami, rozwija swoje zdolności motoryczne. Warto wiec wybierać zabawki, które są odpowiedniej wielkości – np. duże drewniane klocki i układanki. Dziecku, które dopiero rozpoczyna przygodę z chodzeniem, przyda się kolorowy chodzik, np. taki z klockami, który będzie mogło pchać i prowadzać w różne miejsca, a potem korzystać z zabawek, które przewiozło. Ponadto, dobrym pomysłem będą układanki, które polegają na dopasowywaniu elementów do odpowiednich otworów, kształtujące u dziecka logiczne myślenie. Pamiętajmy, by zabawki dla takiego malucha nie zawierały małych, łatwych do połknięcia elementów oraz by były w różnych kolorach.

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Zabawki dla 0-1 

na stronie
Katalog
 • Pluszowy statek wraz z załogą: rekin, płaszczka i dwa pieski.
  59,90 zł
 • Sympatyczny kolorowy słoń z lusterkiem, szeleszczącymi uszami i kapeluszem grzechotką. Stopy słonia piszczą po naciśnięciu a do kieszonki ma przyszyty na sznurku szeleszczący kwiatek.
  65,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Przyjazny i milutki robaczek posiada na grzbiecie różnego rodzaju zapięcia - sznurowadła, guziki, rzepy, zatrzaski, suwaki. Pomogą one dziecku szkolić umiejętności motoryczne.
  69,00 zł
 • Pluszowa żyrafa z łapkami i nóżkami na gumce. Posiada wszyte dzwoneczki, grzechotki i szeleszczącą folię.
  45,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pluszowa żabka z 4 sympatycznymi robaczkami, które piszczą, grzechoczą i szeleszczą. Żaba posiada wszyte w nogi grzechotki oraz folię szeleszczącą w ramionach.
  89,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pluszowy podgłówek dziecięcy z doczepioną na sznurku ośmiornicą, która pełni funkcję grzechotki. Zapewni dziecku komfort w dalekich podróżach.
  29,90 zł
 • Pluszowa piłeczka z wyszytymi wesołymi buźkami, wykonana z miękkiej tkaniny. Piłka brzęczy, szeleści, kwiczy i gra melodyjkę "You are my sunshine".
  36,00 zł
 • Kolorowy, sympatyczny pluszowy piesek, siedzący na piłeczce obciążonej od spodu. Pchnięty do tyłu lub na boki momentalnie wraca do pionowej pozycji. Po naciśnięciu piszczy i gra melodyjkę podczas kiwania.
  48,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Sympatyczny, miękki pluszowy miś niemieckiej marki Small Foot.
  30,00 zł
 • Sympatyczny, miękki pluszowy kot niemieckiej marki Small Foot.
  29,90 zł
 • Sympatyczny pluszowy żółwik z wielkimi błyszczącymi oczami, uszyty z delikatnego, przyjemnego w dotyku materiału.
  44,00 zł
 • Duży pluszowy miś, wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest niezwykle miły i przytulny w dotyku. Ubrany jest w elegancki, wełniany sweterek, który dodaje mu wyjątkowego uroku.
  124,05 zł