Kategorie

TINY LOVE

na stronie
 • Wibrująca i grzechocząca Krówka Chloez kolekcji TINY SMARTS to zabawka rozwijająca zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka.
  19,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zawieszka ślimaczek TINY LOVE pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha. Pluszaka można przymocować do wózka, łóżeczka czy fotelika.
  10,50 zł 21,00 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Tiny Smarts - kolekcja Zabawa na łące - wibrująca zawieszka z gryzakiem Lisek Christopher Tiny Love pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha.
  34,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zabawa na łące Tiny Smarts - wibrująca zawieszka z gryzakiem Miś Isaac TINY LOVE pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha.
  34,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Jabłuszko interaktywne Tiny Smarts to wspaniała zabawka, dzięki której dziecko rozwinie zdolności manualne oraz zafascynuje się kształtami, kolorami i dźwiękami.
  49,00 zł
  Chwilowy brak towaru