Zabawki wg wieku

Zabawki stanowią niezwykle ważny element w życiu dziecka, stymulują jego rozwój, pomagają poznawać świat, kształtować osobowość i zainteresowanie. Niezwykle ważną sprawą jest więc odpowiednie dopasowanie zabawek do wieku dziecka. Pamiętajmy, że najlepsza zabawka dla dziecka to taka, która stymuluje zmysły ...

Zabawki stanowią niezwykle ważny element w życiu dziecka, stymulują jego rozwój, pomagają poznawać świat, kształtować osobowość i zainteresowanie. Niezwykle ważną sprawą jest więc odpowiednie dopasowanie zabawek do wieku dziecka. Pamiętajmy, że najlepsza zabawka dla dziecka to taka, która stymuluje zmysły i wpływa na jego rozwój psychoruchowy.

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Zabawki wg wieku 

na stronie
Katalog
 • Kubek ceramiczny dla fanów, którzy chcą dzielić śniadanie z bohaterami Gwiezdnych Wojen, z R2-D2, C-3PO i BB-8.
  29,00 zł
 • Witajcie na farmie! Ta zabawka stanowi świetny pretekst do nauki nazw zwierząt, ich zwyczajów czy odgłosów jakie wydają.
  36,00 zł
 • Pluszowy statek wraz z załogą: rekin, płaszczka i dwa pieski.
  59,90 zł
 • Dużo zestaw kolejowy został wykonany z drewna, składa się ze 100 części. Oprócz torów i lokomotywy z wagonikami, w pudełku znajdują się także różne budowle – m.in. poczta i ratusz, a także figurki ludzików, samochody, drzewka i znaki drogowe.
  308,00 zł
 • Pluszowy koń na kiju Szkot może być wykorzystany jako rekwizyt teatralny do odgrywania różnych ról. Dzieci mogą przemienić się w małych aktorów, a ich wyobraźnia pobudzi ich do odtwarzania ciekawych scenariuszy.
  75,00 zł
 • Edukacyjne puzzle ze sklejki w drewnianej ramce to: - zabawa w połączeniu z nauką podstaw geografii - utrwalenie nazewnictwa państw w języku angielskim - zapoznanie z podstawowymi flagami - kompas, który utrwali 4 strony świata
  49,00 zł
 • Zestaw ten może być dowolnie przebudowywany, co daje dziecku niemal nieograniczoną swobodę. Ostre zakręty i pętle składa się łatwo, a konstrukcja jest stabilna i bezpieczna. Kulki pędzą niekiedy z taką prędkością, że nie jest łatwo zaobserwować ich ruch.
  98,00 zł
 • Kolorowy Stół muzyczny idealna zabawka dla małych aspirujących muzyków. Jest dobrym instrumentem na sam początek nauki dźwięków dla najmłodszych.
  145,00 zł
 • „Szybcy i bezpieczni” – tak mógłby nazywać się film o przygodach maluchów podróżujących na plecach pięknych drewnianych zajęcy. Szuranie korytarzem i zwiedzanie salonu jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.
  229,00 zł
 • Najbardziej znana zabawka edukacyjna, czyli DREWNIANE SZACHY to idealny sposób na nauczenie maluchów logicznego myślenia i zwiększenie ich koncentracji. Gra planszowa, która zyskała miano dyscypliny sportowej, od lat zapewnia doskonała zabawę!
  45,00 zł
 • Sympatyczny kolorowy słoń z lusterkiem, szeleszczącymi uszami i kapeluszem grzechotką. Stopy słonia piszczą po naciśnięciu a do kieszonki ma przyszyty na sznurku szeleszczący kwiatek.
  65,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw konstrukcyjny kulodrom może być dowolnie przebudowywany, co daje dziecku niemal nieograniczoną swobodę. Ostre zakręty i pętle składa się łatwo, a konstrukcja jest stabilna i bezpieczna.
  114,00 zł