Grzechotki gryzaki

Małe dzieci uwielbiają bawić się zabawkami, które wydają najrozmaitsze dźwięki. Jeśli źródło grzechotu ma przyjemny kształt i jest miłe w...

Małe dzieci uwielbiają bawić się zabawkami, które wydają najrozmaitsze dźwięki. Jeśli źródło grzechotu ma przyjemny kształt i jest miłe w dotyku, tym lepiej dla małego muzyka. Na szczęście już dziś pociecha może zaprzyjaźnić się z wybranym towarzyszem wielu przygód. Zabawa żabką, ptaszkiem lub ślimaczkiem przysporzy wiele radości najmłodszym dzieciom. To, jakie przygody przeżyje ptaszek zależy wyłącznie od wyobraźni i kreatywności Twojego malca. Każda z grzechotek jest ładna, a co ważniejsze – miła i przyjacielska.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Grzechotki gryzaki 

Katalog
 • Polka Dot Pink Comfortchew - pierwsza na świecie przytulanka sensoryczna z gryzaczkiem, wspierająca rozwój niemowlaka, idealna na okres ząbkowania. Uspokaja, przynosi ulgę, rozwija.
  88,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Chewy & Co Comfortchew - pierwsza na świecie przytulanka sensoryczna z gryzaczkiem, wspierająca rozwój niemowlaka, idealna na okres ząbkowania. Uspokaja, przynosi ulgę, rozwija.
  88,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana grzechotka Biedronka Bajo jest wykonana z najwyższej jakości, lekkiego i lakierowanego drewna. Za przyjemny dźwięk odpowiadają cztery obracane, czarne kuleczki.
  43,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana grzechotka Żabka firmy Bajo, to absolutny klasyk wśród zabawek dla najmłodszych. Prosty, okrągły kształt z delikatnie zarysowanym konturem żaby, z grzechoczącym w środku pierścieniem i dzwoneczkami.
  22,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana grzechotka Rybka Bajo jest wykonana z lekkiego i bezpiecznego drewna i metalu, dzięki czemu jest bezpieczna do zabawy dla dzieci już od szóstego miesiąca życia.
  22,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana grzechotka Ptaszek Bajo jest solidnie wykonana z wysokiej jakości, lekkiego, lakierowanego drewna. Serce zabawki jest metalowe, a groszki wydają wyjątkowy dźwięk, który może bawić i tulić do snu.
  22,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Wesoła, kolorowa grzechotka klaun Ralph zawsze zachowa równowagę i wróci do pozycji pionowej dając dziecku mnóstwo zabawy z przesuwania jej po podłodze.
  35,00 zł
 • Tiny Tatty Teddy Denim Comfortchew - pierwsza na świecie przytulanka sensoryczna z gryzaczkiem, wspierająca rozwój niemowlaka, idealna na okres ząbkowania. Uspokaja, przynosi ulgę, rozwija.
  88,00 zł
 • Red Stars Comfortchew - pierwsza na świecie przytulanka sensoryczna z gryzaczkiem, wspierająca rozwój niemowlaka, idealna na okres ząbkowania. Uspokaja, przynosi ulgę, rozwija.
  88,00 zł
 • Drewniana grzechotka Ślimak Bajo jest wykonana z wysokiej jakości drewna. Serce zabawki jest metalowe, a groszki wydają wyjątkowy dźwięk, który może bawić i tulić do snu.
  22,00 zł