Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Grzechotki gryzaki

Małe dzieci uwielbiają bawić się zabawkami, które wydają najrozmaitsze dźwięki. Jeśli źródło grzechotu ma przyjemny kształt i jest miłe w...

Małe dzieci uwielbiają bawić się zabawkami, które wydają najrozmaitsze dźwięki. Jeśli źródło grzechotu ma przyjemny kształt i jest miłe w dotyku, tym lepiej dla małego muzyka. Na szczęście już dziś pociecha może zaprzyjaźnić się z wybranym towarzyszem wielu przygód. Zabawa żabką, ptaszkiem lub ślimaczkiem przysporzy wiele radości najmłodszym dzieciom. To, jakie przygody przeżyje ptaszek zależy wyłącznie od wyobraźni i kreatywności Twojego malca. Każda z grzechotek jest ładna, a co ważniejsze – miła i przyjacielska.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Wiek

Grzechotki gryzaki 

Katalog
 • Wesoła, kolorowa grzechotka klaun Ralph zawsze zachowa równowagę i wróci do pozycji pionowej dając dziecku mnóstwo zabawy z przesuwania jej po podłodze.
  24,50 zł 35,00 zł ( -30% )
 • Tiny Tatty Teddy Denim Comfortchew - pierwsza na świecie przytulanka sensoryczna z gryzaczkiem, wspierająca rozwój niemowlaka, idealna na okres ząbkowania. Uspokaja, przynosi ulgę, rozwija.
  70,40 zł 88,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Red Stars Comfortchew - pierwsza na świecie przytulanka sensoryczna z gryzaczkiem, wspierająca rozwój niemowlaka, idealna na okres ząbkowania. Uspokaja, przynosi ulgę, rozwija.
  70,40 zł 88,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru