Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Kategorie

PIXIE CREW

Każdy produkt Pixie Crew wykonany jest z silikonowego panelu z wypustkami, do których możesz przyczepić małe piksele.

Każdy produkt Pixie Crew wykonany jest z silikonowego panelu z wypustkami, do których możesz przyczepić małe piksele. Nasadzenie pikseli jest bardzo proste dzięki opatentowanemu systemowi Pixie Crew. Do każdego produktu Pixie Crew torby, plecaka, piórnika załączona jest paczuszka pikseli z którą możemy zaczynać zabawę pikselami. Piksele i panel wykonane są z solidnego silikonu. Kolorowe piksele trzymają się stabilnie na panelu dzięki odpowiednio wykrojonym wypustkom.Ten system umożliwia stworzenie pikselowego obrazka zgodnie z własną weną i koncepcją. Istnieje możliwość zakupienia dodatkowych pikseli- zgodnie z bieżącą potrzebą, w takiej ilości i w takich barwach jakie potrzebne są do wykreowania najwymyślniejszego obrazka. Można wybrać spośród 24 kolorów pikseli. Piksele dostępne są w dwóch rozmiarach, aby można było dopasować je do odpowiedniego typu panelu. Piórniki szkolne w formie tuby , kosmetyczki, saszetki czy zasuwanego zeszytu, przeznaczone dla dzieci i młodzieży kompatybilne są z małymi pikselami o wielkości s. Plecaki Pixie Crew wyposażone są w panele, przeznaczone dla pikseli zarówno s jak i l.


Pixie Crew to system , który oferuje praktyczny asortyment , który potrzebny jest dorosłym i dzieciom, ale przyprawia pomoce szkolne , plecaki szkolne i sportowe dużą dozą fantazji. Oryginalne piórniki, kolorowe piórniki, plecaki z różnobarwnymi panelami i niepowtarzalnymi wzorami wprawią nas wszystkich w dobry humor.

Więcej
na stronie