Dla niemowląt

Pierwsze zabawki mogą odegrać niemałą rolę w rozwoju malucha. Powinny wpływać na zmysły, bo to za ich pomocą dziecko poznaje świat. Odpowiednie...

Pierwsze zabawki mogą odegrać niemałą rolę w rozwoju malucha. Powinny wpływać na zmysły, bo to za ich pomocą dziecko poznaje świat. Odpowiednie będą wiec zabawki, grzechotki, maskotki, które wydają dźwięki, szeleszczą, są w kontrastowych kolorach czy są wykonane z materiałów o różnej fakturze. Świetnym pomysłem będą specjalne maty edukacyjne, wyposażone w stelaż, na którym zwieszone są zabawki wykonane z różnych materiałów. Dla nieco większych dzieci, stawiających pierwsze kroki, odpowiednie będą kolorowe pchacze, dzięki którym dziecko może utrzymywać równowagę i przemierzać kolejne odległości. 

Czytaj więcej

Kategorie

Dla niemowląt 

na stronie
Katalog
 • Zawieszka wibrująca i grzechocząca owieczka Lily to zabawka rozwijająca zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka.
  15,20 zł 19,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • 15,20 zł 19,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Wibrująca i grzechocząca Krówka Chloez kolekcji TINY SMARTS to zabawka rozwijająca zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka.
  15,20 zł 19,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zawieszka ślimaczek TINY LOVE pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha. Pluszaka można przymocować do wózka, łóżeczka czy fotelika.
  10,50 zł 21,00 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Tiny Smarts - kolekcja Zabawa na łące - wibrująca zawieszka z gryzakiem Lisek Christopher Tiny Love pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha.
  27,20 zł 34,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zabawa na łące Tiny Smarts - wibrująca zawieszka z gryzakiem Miś Isaac TINY LOVE pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha.
  27,20 zł 34,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • 220,00 zł 275,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru