Kategorie

SILVERLIT

SILVERLIT marka, która firmuje zabawki zdalnie sterowane i interaktywne dla dzieci w różnym wieku. Firma produkująca zabawki Silverlit ma swoją siedzibę w Hongkongu,...

SILVERLIT marka, która firmuje zabawki zdalnie sterowane i interaktywne dla dzieci w różnym wieku. Firma produkująca zabawki Silverlit ma swoją siedzibę w Hongkongu, jej przedstawicielstwa rozsiane są w szesnastu krajach świata. Od ponad trzech dekad projektanci tworzą dla marki Silverlit: zdalnie sterowane zabawki latające, zdalnie sterowane samochody oraz pojazdy budowlane i roboty. Zabawki wykonane są z solidnego tworzywa plastikowego, sterowane pojazdy poruszają się w wielu kierunkach, do zabawy niektórymi interaktywnymi zabawkami Silverlit można wykorzystywać aplikacje telefoniczne. Niezaprzeczalnym bestsellerem marki Silverlit są śpiewające ptaszki Digibirds.


Interaktywne ptaszki zachęcone dmuchnięciem w dzióbek albo gwizdnięciem zaczynają wydawać melodyjne dźwięki, mogą łączyć się w chór i śpiewać wspólnym głosem. Rodzina śpiewających zabawek Silverlit składa się nie tylko ze śpiewających ptaszków ale także z innych muzykalnych przyjaciół. Linię uzupełniającą Digibirds tworzą Digifriends. Z ptaszkami wspólnie mogą śpiewać kurczaczki- Digichicks, pingwinki- Digipenguins oraz sówki i małe dinozaury- Digidinos, te dodatkowo powtarzają w swym języku wszystkie słowa , jakie do nich wypowiemy. Wszystkie ptaszki i zwierzęta mogą połączyć się w chór, niektóre zabawki tańczą i podrygują w takt muzyki (Digipenguins) a sówkom pobłyskują wieczorową porą świecące oczy. Marka Silverlit gwarantuje dzieciom wiele frajdy i wrażeń.


Więcej