Kategorie

REBEL

REBEL to wydawnictwo, wprowadzające na polski rynek wiele fantastycznych nowoczesnych gier planszowych dla dzieci i dla dorosłych.

REBEL to wydawnictwo, wprowadzające na polski rynek wiele fantastycznych nowoczesnych gier planszowych dla dzieci i dla dorosłych. W ofercie gier Rebel znajdują się polskie wersje ogólnoświatowych bestsellerów oraz gry autorstwa polskich projektantów. Gry planszowe przeżywają renesans, dlatego dom gier Rebel świetnie wpasował się ze swym asortymentem w potrzeby rynku. Bogactwo i mnogość kategorii gier pozwalają dokonać wyboru graczom tzw. niedzielnym jak i graczom zaawansowanym i rozsmakowanym w tej przygodzie. Rebel oferuje gry familijne, imprezowe ,ekonomiczne, strategiczne, wojenne, logiczne, przygodowe, wojenne, sportowe , podróżne , karciane , kościane….długo można wymieniać. Można by też długo mówić o walorach edukacyjnych i poznawczych gier. Niezaprzeczalnym faktem jest, że wydawnictwo Rebel może poszczycić się wprowadzeniem na rynek polski paru bestsellerów; nie dość wspomnieć tu wspaniałą grę familijną, ćwiczącą spostrzegawczość i kojarzenie- jaką jest DOBBLE; obok należy wymienić gry edukacyjne dla dzieci z serii CARDLINE i TIMELINE oraz familijny DIXIT, czy też posiadające terapeutyczne walory kostki STORY CUBES. Asortyment Rebel bogaty jest w gry dla graczy w każdym wieku, od nieskomplikowanych, ale pomysłowych gier planszowych i karcianych dla małych dzieci po bardziej wymagające np. strategiczne i ekonomiczne gry dla starszych dzieci i dla dorosłych.

Więcej
na stronie
 • Przybij Piątkę! to idealna, lekka gra na imprezy - jeśli lubicie zabawy słowne, które wymagają refleksu i szybkich skojarzeń - z pewnością nie będziecie się przy niej nudzić!
  39,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kolejna świetna pozycja z serii STORY CUBES! Tym razem gratka dla wielbicieli szalonego psa Scooby Doo i jego przyjaciół!
  45,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Czas spędzony w gronie rodzinnym może oznaczać tylko jedno – świetną zabawę! Gra TIME’S UP zadowoli nie tylko najmłodszych – ci nieco starsi też odnajdą coś dla siebie!
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Dzięki specjalnej edycji gry TIME’S UP! także dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać, mogą świetnie bawić się w odgadywanie haseł.
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Przenieś się w kilka chwil do prehistorycznych czasów i zostań wodzem plemienia jaskiniowców!
  39,00 zł
  Chwilowy brak towaru