Kategorie

REBEL

REBEL to wydawnictwo, wprowadzające na polski rynek wiele fantastycznych nowoczesnych gier planszowych dla dzieci i dla dorosłych.

REBEL to wydawnictwo, wprowadzające na polski rynek wiele fantastycznych nowoczesnych gier planszowych dla dzieci i dla dorosłych. W ofercie gier Rebel znajdują się polskie wersje ogólnoświatowych bestsellerów oraz gry autorstwa polskich projektantów. Gry planszowe przeżywają renesans, dlatego dom gier Rebel świetnie wpasował się ze swym asortymentem w potrzeby rynku. Bogactwo i mnogość kategorii gier pozwalają dokonać wyboru graczom tzw. niedzielnym jak i graczom zaawansowanym i rozsmakowanym w tej przygodzie. Rebel oferuje gry familijne, imprezowe ,ekonomiczne, strategiczne, wojenne, logiczne, przygodowe, wojenne, sportowe , podróżne , karciane , kościane….długo można wymieniać. Można by też długo mówić o walorach edukacyjnych i poznawczych gier. Niezaprzeczalnym faktem jest, że wydawnictwo Rebel może poszczycić się wprowadzeniem na rynek polski paru bestsellerów; nie dość wspomnieć tu wspaniałą grę familijną, ćwiczącą spostrzegawczość i kojarzenie- jaką jest DOBBLE; obok należy wymienić gry edukacyjne dla dzieci z serii CARDLINE i TIMELINE oraz familijny DIXIT, czy też posiadające terapeutyczne walory kostki STORY CUBES. Asortyment Rebel bogaty jest w gry dla graczy w każdym wieku, od nieskomplikowanych, ale pomysłowych gier planszowych i karcianych dla małych dzieci po bardziej wymagające np. strategiczne i ekonomiczne gry dla starszych dzieci i dla dorosłych.

Więcej
na stronie
 • Pozwól na intensywną pracę swym półkulom mózgowym, podejmij wyzwania stawiane przez Cortex.Cortex 2 rozszerza paletę zadań. Wprowadza nowe wyzwania.
  55,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Dopadła was popołudniowa nuda? A może nie macie już pomysłu na zabawy? Gra BOOST! przybywa z pomocą!
  58,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • 55,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • W głuchy telefon grał kiedyś każdy. Teraz, popularna gra z dzieciństwa powraca w jeszcze lepszej formie!
  89,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Każdy miłośnik zwierząt będzie zachwycony możliwością rozwijania swoich zainteresowań poprzez zabawę!
  53,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Szukasz rozrywki na długie wieczory? A może jesteś fanem historii techniki? Jeżeli pasjonuje cię historia najważniejszych wynalazków ludzkości, a przy okazji chcesz się świetnie bawić w gronie przyjaciół, to świetnie trafiłeś.
  55,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zwariowana gra towarzyska TOKIO EXPRESS! Polecamy wszystkim, którym lekarz zalecił terapię śmiechem :)
  39,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Są tu jacyś fani uroczej, zapominalskiej Dory? Już teraz, w specjalnej edycji, możecie sprawdzić, czy macie bystre oko i potraficie w jak najkrótszym czasie odnaleźć dwa identyczne elementy na kartach.
  55,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zaskakująca, wymagająca refleksu i bystrości gra. Rozgrzeje szare komórki do czerwoności. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 lat.
  55,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra wprost stworzona dla przyszłych architektów i dekoratorów wnętrz! Celem zabawy jest jak najlepsze rozbudowanie swojego Domku za pomocą kart pomieszczeń, dodatków oraz żetonów wyposażenia.
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kraina Lodów to wyjątkowa gra w której szybkość i precyzja ruchów idzie w parze z logicznym myśleniem i wyobrażeniem przestrzennym.
  98,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Szalona, imprezowa gra dla każdego. Wyjmij ręce z kieszeni... Włącz się w rytm i postaraj ani razu się nie pomylić ! Polecamy! :)
  39,00 zł
  Chwilowy brak towaru