Katalog

Kategoria

REBEL

REBEL to wydawnictwo, wprowadzające na polski rynek wiele fantastycznych nowoczesnych gier planszowych dla dzieci i dla dorosłych.

REBEL to wydawnictwo, wprowadzające na polski rynek wiele fantastycznych nowoczesnych gier planszowych dla dzieci i dla dorosłych. W ofercie gier Rebel znajdują się polskie wersje ogólnoświatowych bestsellerów oraz gry autorstwa polskich projektantów. Gry planszowe przeżywają renesans, dlatego dom gier Rebel świetnie wpasował się ze swym asortymentem w potrzeby rynku. Bogactwo i mnogość kategorii gier pozwalają dokonać wyboru graczom tzw. niedzielnym jak i graczom zaawansowanym i rozsmakowanym w tej przygodzie. Rebel oferuje gry familijne, imprezowe ,ekonomiczne, strategiczne, wojenne, logiczne, przygodowe, wojenne, sportowe , podróżne , karciane , kościane….długo można wymieniać. Można by też długo mówić o walorach edukacyjnych i poznawczych gier. Niezaprzeczalnym faktem jest, że wydawnictwo Rebel może poszczycić się wprowadzeniem na rynek polski paru bestsellerów; nie dość wspomnieć tu wspaniałą grę familijną, ćwiczącą spostrzegawczość i kojarzenie- jaką jest DOBBLE; obok należy wymienić gry edukacyjne dla dzieci z serii CARDLINE i TIMELINE oraz familijny DIXIT, czy też posiadające terapeutyczne walory kostki STORY CUBES. Asortyment Rebel bogaty jest w gry dla graczy w każdym wieku, od nieskomplikowanych, ale pomysłowych gier planszowych i karcianych dla małych dzieci po bardziej wymagające np. strategiczne i ekonomiczne gry dla starszych dzieci i dla dorosłych.

Więcej
na stronie
 • Dopadła was popołudniowa nuda? A może nie macie już pomysłu na zabawy? Gra BOOST! przybywa z pomocą!
  58,00 zł
 • Każdy miłośnik zwierząt będzie zachwycony możliwością rozwijania swoich zainteresowań poprzez zabawę!
  53,00 zł
 • Karty stanowią dodatek do gry Dixit albo Dixit Odysey, 84 sztuki pięknie zilustrowanych kart , utrzymanych w klimacie sennego marzenia. Wzbogacają grę Dixit i dają pole do nowych zaskakujących skojarzeń.
  69,00 zł
 • Karty stanowią dodatek do gry Dixit albo Dixit Odysey, 84 sztuki atrakcyjnych graficznie kart, przedstawiających piękne widoki oraz subtelne szczegóły. Wzbogacają grę Dixit i dają pole do nowych zaskakujących skojarzeń.
  69,00 zł
 • Karty wzbogacą grę Dixit albo Dixit Odysey, 84 sztuki dodatkowych kart ożywią rozgrywki. Seria Początki pełna jest zabawnych, pomysłowych ilustracji, które wywołują pogodny uśmiech na twarzy graczy.
  69,00 zł
 • Karty wzbogacą grę Dixit albo Dixit Odysey, 84 karty są dodatkiem, który ożywi rozgrywki. Seria Marzenia przedstawia niesamowite grafiki, które zabiorą nas do krainy niesamowitych skojarzeń.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Rozpuśćcie wodze wyobraźni i przenieście się do zupełnie innego świata! Dzięki pięknie ilustrowanym kartom w grze DIXIT to żaden problem.
  98,00 zł
 • Nawet najmłodsi chcą brać udział w rodzinnych rozgrywkach! Już teraz, popularna gra DOBBLE w wersji dla maluchów.
  49,00 zł