Kategorie

KOOGLO

Klocki KOOGLO – drewniane klocki magnetyczne, które łączą tradycję zabawy drewnianymi klockami z nowoczesnym podejściem.

Klocki KOOGLO – drewniane klocki magnetyczne, które łączą tradycję zabawy drewnianymi klockami z nowoczesnym podejściem. Dlatego ich ścianki zostały uzupełnione magnesami. Dzięki temu można je łączyć ze sobą na wiele sposobów, budując przestrzenne konstrukcje, które nie rozpadną się tak łatwo podczas budowy.

Więcej
 • Drewniane klocki ekologiczne z magnesami na ściankach. Zestaw 30 klocków w naturalnym kolorze, bazowy wymiar jednego klocka to 4 cm.Klocki zapakowane są w ekologiczne, kartonowe opakowanie.
  133,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane klocki ekologiczne z magnesami na ściankach. Zestaw 30 klocków z naturalnego oraz barwionego drewna, bazowy wymiar jednego klocka to 4 cm. Klocki zapakowane w kartonowe opakowanie.
  143,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane klocki ekologiczne z magnesami na ściankach. Zestaw 100 klocków w naturalnym kolorze, bazowy wymiar jednego klocka to 3 cm.Klocki zapakowane są w ekologiczne, kartonowe opakowanie.
  365,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane klocki ekologiczne z magnesami na ściankach. Zestaw 100 klocków w naturalego oraz barwionego drewna. Bazowy wymiar jednego klocka to 3 cm. Klocki zapakowane w ekologiczne opakowanie.
  378,00 zł
 • Drewniane klocki ekologiczne z magnesami na ściankach. Zestaw 50 klocków w naturalnym kolorze, bazowy wymiar jednego klocka to 3 cm.Klocki zapakowane są w ekologiczne, kartonowe opakowanie.
  194,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane klocki ekologiczne z magnesami na ściankach. Zestaw 50 klocków w naturalego oraz barwionego drewna. Bazowy wymiar jednego klocka to 3 cm. Klocki zapakowane w ekologiczne opakowanie.
  206,00 zł
  Chwilowy brak towaru