Kategorie

HASBRO

HASBRO to  firma , która zawsze nadąża za trendami zabawkarskimi a co najważniejsze sama je tworzy, doskonale odgadując potrzeby dzieci.

HASBRO to  firma , która zawsze nadąża za trendami zabawkarskimi a co najważniejsze sama je tworzy, doskonale odgadując potrzeby dzieci. HASBRO to takiego rodzaju marka, której celem jest zaoferowanie dzieciom czystej zabawy. Bo dzieci czasami po prostu potrzebują zabawki, która służy tylko do zabawy. Nie jest przesycona ideologią edukacyjną, ani na siłę nie promuje elementów wychowawczych. Solidnie wykonane lalki, figurki w wydaniu męskim i żeńskim, bobasy, koniki, pistolety, plastelina/ciastolina- to zabawki z rodziny HASBRO , którymi dzieci chętnie się bawią i my jako dorośli chętnie je kupujemy , ponieważ kojarzą nam się z solidnością i dobrym wykonaniem.


HASBRO na początku swej działalności funkcjonowało jako mały biznes rodzinny, który zajmował się produkcją ołówków i pomocy szkolnych. Od roku 1943 przebranżowił się na produkcję zabawek.


Tytułem ciekawostki można wspomnieć, że firma ta wyprodukowała jako pierwsza tzw. lalkę dla chłopców czyli  action-man. Miało to miejsce w 1964 roku i był to tzw. G.I.Joe , prekursorska figurka /lalka dla chłopców okazała się wielkim sukcesem sprzedażowym.


Kolejne bardzo znane zabawki wyprodukowane przez koncern HASBRO – to roboty Transformers, które są owocem współpracy z japońskim partnerem. Kolejnym trafionym pomysłem była promocja zabawki Furby- prawa do której trafiły do HASBRO wraz z przejęciem firmy Tiger Electronic, umiejętna strategia marketingowa sprawiła, że Furby HASBRO uzyskał 40 milionową sprzedaż na świecie.


Przykładem dobrze skrojonych działań marketingowych jest strategia łączenia sprzedaży zabawek z przemysłem filmów animowanych i filmów fabularnych, których bohaterowie to postaci spośród zabawek marki HASBRO. Firma jest właścicielem oraz współwłaścicielem studiów filmowych, które wyprodukowały bajki animowane i filmy fabularne o przygodach kucyków- My Little Pony oraz Equestria Girls i robotów Transformers.


Koncern posiada również prawa licencyjne do postaci z komiksów Marvela, dzięki temu systematycznie na rynku zabawkarskim pojawiają się hasbro figurki bohaterów Marvella. Zaraz obok nich w ofercie funkcjonują gadżety związane z superprodukcją filmową Star Wars- figurki postaci z sagi Star Wars ale i interaktywne zabawki HASBRO takie jak np. świetlne miecze Star Wars.


Dużą popularnością cieszą się wśród dzieci i dorosłych gry planszowe HASBRO. Wśród gier są takie klasyki jak monopol czy jenga , w które z przyjemnością grają zarówno dzieci jak i dorośli. Firma nieustannie rozszerza ofertę gier dla dzieci, wprowadzając na rynek  kolejne nowości, które stają się hitami.

Więcej
na stronie
 • Zabawny żółwik PLAYSKOOL to pomysłowa zabawka do kąpieli. Zwierzątko unosi się na wodzie, a jego główka jest ruchoma i chowa się do skorupki, dzięki czemu z pewnością urozmaici kąpiel każdego maluszka.
  29,75 zł 35,00 zł ( -15% )
 • Wspaniały zestaw klocków Kre-O Beast Hunters dla wszystkich miłośników robotów.
  50,15 zł 59,00 zł ( -15% )
 • Zestaw pałac Elzy składa się z jednopiętrowego pałacu z rozkładanymi skrzydłami bocznymi. W zestawie znajduje się figurka Elzy i zestaw ubranek - dwa topy, dwie spódniczki i dwie pelerynki. Na okiennicach pałacu znajdują się wyobrażenia przyjaciół Elzy.
  144,50 zł 170,00 zł ( -15% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw Nerf Modulus IONFIRE z przedłużaną lufą i czterema strzałkami.
  88,40 zł 104,00 zł ( -15% )
 • Mały nerf, jednak wyrzutnia działa z dużą siłą. Baw się wykorzystując jego moc.
  27,20 zł 32,00 zł ( -15% )
  Chwilowy brak towaru
 • Ten model wyposażony jest w wiązkę świetlną, która oświetla cel w odległości do 15 metrów. Można go wyposażyć w dodatkowe akcesoria, aby zwiększyć jego skuteczność.
  43,35 zł 51,00 zł ( -15% )
 • Nerf zaopatrzony w dwa rodzaje strzałek, wybierasz sam, których użyjesz. Możesz bawić się w dzikie gonitwy za wrogiem, możesz być tropicielem zwierzyny, wyobraźnia Ci podpowie jakich użyć strzałek aby upolować swój wyimaginowany cel.
  91,80 zł 108,00 zł ( -15% )
 • My Little Pony Magiczne podwodne kucyki.
  41,65 zł 49,00 zł ( -15% )
 • My Little Pony Kucykowe historie. Zestaw złożony z kucyka oraz akcesoriów.
  73,95 zł 87,00 zł ( -15% )
 • My Little Pony Brokatowe księżniczki - kucyki zestaw do zabawy dla małych dziewczynek. Zestaw składa się z kucyka i akcesoriów.
  39,95 zł 47,00 zł ( -15% )
 • Lalka Tiana, jedna z Księżniczek DISNEYA, która dzięki swej ambicji, pomysłowości i przedsiębiorczości uratowała z opałów księcia zaklętego w żabę, może być nowym wzorem kobiecości dla dziewczynek, które zechcą mieć ją w swoim zbiorze zabawek.
  68,85 zł 81,00 zł ( -15% )
  Chwilowy brak towaru