Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Zabawki dla 0-1 latka

Do drugiego roku życia dziecko poznaje świat poprzez zmysły – dotyk, smak, słuch, wzrok. Ważne jest, by wybierać dla takiego malucha...

Do drugiego roku życia dziecko poznaje świat poprzez zmysły – dotyk, smak, słuch, wzrok. Ważne jest, by wybierać dla takiego malucha zabawki o wyrazistej fakturze, wydające różne dźwięki, w kontrastowych barwach. W tym czasie dziecko powoli doskonali posługiwanie się paluszkami, rozwija swoje zdolności motoryczne. Warto wiec wybierać zabawki, które są odpowiedniej wielkości – np. duże drewniane klocki i układanki. Dziecku, które dopiero rozpoczyna przygodę z chodzeniem, przyda się kolorowy chodzik, np. taki z klockami, który będzie mogło pchać i prowadzać w różne miejsca, a potem korzystać z zabawek, które przewiozło. Ponadto, dobrym pomysłem będą układanki, które polegają na dopasowywaniu elementów do odpowiednich otworów, kształtujące u dziecka logiczne myślenie. Pamiętajmy, by zabawki dla takiego malucha nie zawierały małych, łatwych do połknięcia elementów oraz by były w różnych kolorach.

Czytaj więcej

Kategorie

Zabawki dla 0-1 latka 

na stronie
Katalog
 • Pojemnik kosz na zabawki willdlife słoń
  97,30 zł 139,00 zł ( -30% )
 • Zabawka kąpielowa karuzela K'KIDS umili dzieciom kapiel, przy okazji wesprze rozwój zmysłów i przyniesie wiele radości.
  60,80 zł 76,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • MAŁY PLUSZOWY OWOC CYTRYNA
  3,00 zł 10,00 zł ( -70% )
 • Pozytywka obrotowa to pięknie wykonana zabawka i Nowość 2018 od marki Hape! Wydaje bardzo delikatny i kojący dźwięk i jest przeznaczona zarówno dla noworodków jak i nieco starszych dzieci.
  48,30 zł 69,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Tiny Smarts - kolekcja Zabawa na łące - wibrująca zawieszka z gryzakiem Króliczek Thomas TINY LOVE pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka.
  27,20 zł 34,00 zł ( -20% )
 • Zabawa na łące Tiny Smarts - wibrująca zawieszka z gryzakiem Miś Isaac TINY LOVE pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha.
  27,20 zł 34,00 zł ( -20% )
 • Tiny Smarts - kolekcja Zabawa na łące - wibrująca zawieszka z gryzakiem Lisek Christopher Tiny Love pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha.
  27,20 zł 34,00 zł ( -20% )
 • Miękki, bawełniany wododporny śliniak niemieckiej marki LASSIG z turkusowym wzorem i motywem uroczego liska.
  21,00 zł 30,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Miękki, bawełniany wododporny śliniak niemieckiej marki LASSIG w kolorze różowym i motywem uroczego słonia.
  21,00 zł 30,00 zł ( -30% )
 • Reynards Farm Neckerchew - pierwszy na świecie śliniaczek z gryzaczkiem dla ząbkujących maluszków. Wielokrotnie nagradzany. Stylowy, dwustronny, chłonny i higieniczny - nigdy więcej upuszczonych gryzaczków!
  50,40 zł 63,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Lalka jest wykonana z miękkiej tkaniny, ma 3 tryby, po włączeniu każdego z nich uruchamiają się zróżnicowane fuknkcje zabawki. Tryb 1 oferuje odtwarzanie melodii, tryb 2 uruchamia nagrywanie i odtwarzanie nagranych dźwięków, tryb 3 uruchamia powtarzanie.
  37,50 zł 125,00 zł ( -70% )
  Chwilowy brak towaru