Kategorie

Bajo

Marka BAJO, którą wykreował Wojciech Bajor w roku 1993 – to istne bogactwo i feeria różnych form zabawek drewnianych.

Marka BAJO, którą wykreował Wojciech Bajor w roku 1993 – to istne bogactwo i feeria różnych form zabawek drewnianych.
Pierwsze co przychodzi do głowy, gdy ogląda się zabawki BAJO to utwór Karnawał Zwierząt Saint-Seans’a. Pochód różnorakich zwierząt, zwierzątek , ptaszków, co prawda drewnianych, ale o tak sympatycznym wyglądzie i miłej formie, ze czeka się tylko na to, aby wydały dźwięki. Najpierw kroczą kotowate, wśród nich dumny lew, który wyskoczył z zestawu memo zwierzęta, za nim podążają koguciki i inny drób: kołyszący się kurczak, BAJO pchacz kaczka oraz ich dziki pobratymiec – kołyszący się pingwin; po nich na pierwszy plan wkraczają konik na biegunach i skaczący konik, nie ma żółwia, ale jest słonik w puzzlach drewnianych dżungla BAJO, jest także całe akwarium, z którego można wyłowić rybki za pomocą drewnianego zestawu BAJO wędkarz , ptaszarnie tworzą drewniane zabawki dla niemowląt w postaci grzechotek ptaszków, które wydają subtelne dźwięki pasują doskonale do niemowlęcej rączki. BAJO oferuje bogactwo wyboru zabawek o kształtach zwierzęcych. Istny karnawał.Podobnie z mnogością wyboru mamy do czynienia, jeśli chcemy zaopatrzyć nasze dzieci w zabawki motoryzacyjne, auta, pojazdy inne środki transportu. Jak na wielkich targach motoryzacyjnych możemy wybierać spośród aut osobowych, ciężarówek do przewozu drewna , traktorów, pociągów- choo choo ding, sorter BAJO wywrotka. Edukacyjne walory drewnianych zabawek BAJO trudne są do przecenienia. Od podstaw tworzenie zabawek marki BAJO jest przemyślane i podporządkowane pewnej idei. Fabryka położona w pięknych okolicznościach przyrody u podnóża gór, zabawki zaprojektowane z pasją przez założyciela przedsiębiorstwa architekta Wojciecha Bajora, wytworzone z surowców naturalnych, barwione ekologicznymi farbami. Służą ku uciesze i uśmiechowi dzieci, ale mają także nauczyć liczb, liter, mają ćwiczyć sprawność rączek i ich siłę, trenować spostrzegawczość i kojarzenie. Zabawki drewniane BAJO służą jako pomoce pedagogiczne i jako rekwizyty wspierające proces rehabilitacji.Podsumowując, BAJO bawi, uczy i zaspokaja potrzeby estetyczne.

Więcej
  • Auto straży pożarnej z dzwonkiem Bajo to zabawka dealna dla małych dzieci, które będą mogły się na niej oprzeć i popychać ją przed sobą po parkiecie, czy dywanie.
    94,00 zł
    Chwilowy brak towaru
  • Kolorowe autko z kierowcą i pasami bezpieczeństwa. Zabawka pobudza wyobraźnię dziecka i uczy podstawowych zasad bezpiecznej jazdy samochodem.
    69,00 zł
    Chwilowy brak towaru