Kategorie

Bajo

Marka BAJO, którą wykreował Wojciech Bajor w roku 1993 – to istne bogactwo i feeria różnych form zabawek drewnianych.

Marka BAJO, którą wykreował Wojciech Bajor w roku 1993 – to istne bogactwo i feeria różnych form zabawek drewnianych.
Pierwsze co przychodzi do głowy, gdy ogląda się zabawki BAJO to utwór Karnawał Zwierząt Saint-Seans’a. Pochód różnorakich zwierząt, zwierzątek , ptaszków, co prawda drewnianych, ale o tak sympatycznym wyglądzie i miłej formie, ze czeka się tylko na to, aby wydały dźwięki. Najpierw kroczą kotowate, wśród nich dumny lew, który wyskoczył z zestawu memo zwierzęta, za nim podążają koguciki i inny drób: kołyszący się kurczak, BAJO pchacz kaczka oraz ich dziki pobratymiec – kołyszący się pingwin; po nich na pierwszy plan wkraczają konik na biegunach i skaczący konik, nie ma żółwia, ale jest słonik w puzzlach drewnianych dżungla BAJO, jest także całe akwarium, z którego można wyłowić rybki za pomocą drewnianego zestawu BAJO wędkarz , ptaszarnie tworzą drewniane zabawki dla niemowląt w postaci grzechotek ptaszków, które wydają subtelne dźwięki pasują doskonale do niemowlęcej rączki. BAJO oferuje bogactwo wyboru zabawek o kształtach zwierzęcych. Istny karnawał.Podobnie z mnogością wyboru mamy do czynienia, jeśli chcemy zaopatrzyć nasze dzieci w zabawki motoryzacyjne, auta, pojazdy inne środki transportu. Jak na wielkich targach motoryzacyjnych możemy wybierać spośród aut osobowych, ciężarówek do przewozu drewna , traktorów, pociągów- choo choo ding, sorter BAJO wywrotka. Edukacyjne walory drewnianych zabawek BAJO trudne są do przecenienia. Od podstaw tworzenie zabawek marki BAJO jest przemyślane i podporządkowane pewnej idei. Fabryka położona w pięknych okolicznościach przyrody u podnóża gór, zabawki zaprojektowane z pasją przez założyciela przedsiębiorstwa architekta Wojciecha Bajora, wytworzone z surowców naturalnych, barwione ekologicznymi farbami. Służą ku uciesze i uśmiechowi dzieci, ale mają także nauczyć liczb, liter, mają ćwiczyć sprawność rączek i ich siłę, trenować spostrzegawczość i kojarzenie. Zabawki drewniane BAJO służą jako pomoce pedagogiczne i jako rekwizyty wspierające proces rehabilitacji.Podsumowując, BAJO bawi, uczy i zaspokaja potrzeby estetyczne.

Więcej
 • Układanka drewniana Biblia od Bajo to zestaw 6 klocków z obrazkami przedstawiającymi sceny z Biblii.
  84,00 zł
 • Auto straży pożarnej z dzwonkiem Bajo to zabawka dealna dla małych dzieci, które będą mogły się na niej oprzeć i popychać ją przed sobą po parkiecie, czy dywanie.
  94,00 zł
 • Pociąg drewniany na sznurku Choo-Choo Ding składa się z trzech solidnie wykonanych części: lokomotywy, wagonu i grzechotki.
  66,00 zł
 • Zabawka Piramidka Liczydło Kule od Bajo to świetna zabawka edukacyjna i zręcznościowa.
  64,00 zł
 • Pchajka na patyku Biedronka to zabawka, która ułatwi twojemu dziecku naukę chodzenia i zapewni doskonałą rozrywkę.
  56,90 zł
 • Drewniane liczydło z kolorowymi koralami to naszym zdaniem "must have" każdego dziecka rozpoczynającego przygodę z matematyką.
  65,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Nauka liczenia to nie lada wyzwanie dla najmłodszych. Warto wspomóc wysiłek dziecka, podarowując mu przydatne, drewniane liczydło. Drewniane liczydło BAJO to doskonały przykład zabawki, która bawiąc uczy. Polecamy!
  33,00 zł
 • Zabawka edukacyjna, dzięki której dziecko poprzez układanie klocków przyswoi sobie wygląd graficzny cyfr a także na uczy się podstawowych równań matematycznych.
  84,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kolorowe autko z kierowcą i pasami bezpieczeństwa. Zabawka pobudza wyobraźnię dziecka i uczy podstawowych zasad bezpiecznej jazdy samochodem.
  69,00 zł
 • Piramida Józefina to zabawka, która z powodzeniem pełni rolę sortera kolorów i kształtów. Na stabilnej podstawie zamocowano kijek, na który dziecko ma włożyć poszczególne elementy Józefiny tak, aby stworzyć całą jej postać.
  89,00 zł
 • Drewniana grzechotka Ślimak Bajo jest wykonana z wysokiej jakości drewna. Serce zabawki jest metalowe, a groszki wydają wyjątkowy dźwięk, który może bawić i tulić do snu.
  22,00 zł
  Chwilowy brak towaru