Katalog

Kategoria

Bajo

Marka BAJO, którą wykreował Wojciech Bajor w roku 1993 – to istne bogactwo i feeria różnych form zabawek drewnianych.

Marka BAJO, którą wykreował Wojciech Bajor w roku 1993 – to istne bogactwo i feeria różnych form zabawek drewnianych.
Pierwsze co przychodzi do głowy, gdy ogląda się zabawki BAJO to utwór Karnawał Zwierząt Saint-Seans’a. Pochód różnorakich zwierząt, zwierzątek , ptaszków, co prawda drewnianych, ale o tak sympatycznym wyglądzie i miłej formie, ze czeka się tylko na to, aby wydały dźwięki. Najpierw kroczą kotowate, wśród nich dumny lew, który wyskoczył z zestawu memo zwierzęta, za nim podążają koguciki i inny drób: kołyszący się kurczak, BAJO pchacz kaczka oraz ich dziki pobratymiec – kołyszący się pingwin; po nich na pierwszy plan wkraczają konik na biegunach i skaczący konik, nie ma żółwia, ale jest słonik w puzzlach drewnianych dżungla BAJO, jest także całe akwarium, z którego można wyłowić rybki za pomocą drewnianego zestawu BAJO wędkarz , ptaszarnie tworzą drewniane zabawki dla niemowląt w postaci grzechotek ptaszków, które wydają subtelne dźwięki pasują doskonale do niemowlęcej rączki. BAJO oferuje bogactwo wyboru zabawek o kształtach zwierzęcych. Istny karnawał.Podobnie z mnogością wyboru mamy do czynienia, jeśli chcemy zaopatrzyć nasze dzieci w zabawki motoryzacyjne, auta, pojazdy inne środki transportu. Jak na wielkich targach motoryzacyjnych możemy wybierać spośród aut osobowych, ciężarówek do przewozu drewna , traktorów, pociągów- choo choo ding, sorter BAJO wywrotka. Edukacyjne walory drewnianych zabawek BAJO trudne są do przecenienia. Od podstaw tworzenie zabawek marki BAJO jest przemyślane i podporządkowane pewnej idei. Fabryka położona w pięknych okolicznościach przyrody u podnóża gór, zabawki zaprojektowane z pasją przez założyciela przedsiębiorstwa architekta Wojciecha Bajora, wytworzone z surowców naturalnych, barwione ekologicznymi farbami. Służą ku uciesze i uśmiechowi dzieci, ale mają także nauczyć liczb, liter, mają ćwiczyć sprawność rączek i ich siłę, trenować spostrzegawczość i kojarzenie. Zabawki drewniane BAJO służą jako pomoce pedagogiczne i jako rekwizyty wspierające proces rehabilitacji.Podsumowując, BAJO bawi, uczy i zaspokaja potrzeby estetyczne.

Więcej
na stronie
 • Autko LR Wyścigówka Bajo zostało wykonane z lekkiego, wytrzymałego i ekologicznego drewna, dzięki czemu jest bezpieczne do zabawy już dla dzieci, które ukończyły dwa lata.
  66,00 zł
 • Balansująca waga BAJO dostarcza wspaniałej zabawy i zachęca do odkrywania podstaw matematyki. Świetnie nadaje się do rozwijania zdolności motorycznych maluchów. Jest wykonana z najwyższej jakości lekkiego drewna, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana ciężarówka z belkami Bajo to zabawka wykonana z najwyższej jakości, lekkiego i ekologicznego drewna, dzięki czemu jest bezpieczna do zabawy już dla dzieci, które skończyły 18 miesięcy.
  34,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana grzechotka Biedronka Bajo jest wykonana z najwyższej jakości, lekkiego i lakierowanego drewna. Za przyjemny dźwięk odpowiadają cztery obracane, czarne kuleczki.
  43,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana grzechotka Ptaszek Bajo jest solidnie wykonana z wysokiej jakości, lekkiego, lakierowanego drewna. Serce zabawki jest metalowe, a groszki wydają wyjątkowy dźwięk, który może bawić i tulić do snu.
  22,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana grzechotka Rybka Bajo jest wykonana z lekkiego i bezpiecznego drewna i metalu, dzięki czemu jest bezpieczna do zabawy dla dzieci już od szóstego miesiąca życia.
  22,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana grzechotka Ślimak Bajo jest wykonana z wysokiej jakości drewna. Serce zabawki jest metalowe, a groszki wydają wyjątkowy dźwięk, który może bawić i tulić do snu.
  22,00 zł
 • Drewniana grzechotka Żabka firmy Bajo, to absolutny klasyk wśród zabawek dla najmłodszych. Prosty, okrągły kształt z delikatnie zarysowanym konturem żaby, z grzechoczącym w środku pierścieniem i dzwoneczkami.
  22,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Piramida Józefina to zabawka, która z powodzeniem pełni rolę sortera kolorów i kształtów. Na stabilnej podstawie zamocowano kijek, na który dziecko ma włożyć poszczególne elementy Józefiny tak, aby stworzyć całą jej postać.
  89,00 zł
 • Kolorowe autko z kierowcą i pasami bezpieczeństwa. Zabawka pobudza wyobraźnię dziecka i uczy podstawowych zasad bezpiecznej jazdy samochodem.
  69,00 zł
 • Zabawka edukacyjna, dzięki której dziecko poprzez układanie klocków przyswoi sobie wygląd graficzny cyfr a także na uczy się podstawowych równań matematycznych.
  84,00 zł
 • Nauka poprzez zabawę gwarantowana! Wspaniała edukacyjna zabawka, która ułatwia zrozumienie takich pojęć, jak 1/2, 1/9 czy 2/5. Zestaw zawiera 55 drewnianych klocków, 30 z ułamkami parzystymi i 25 z ułamkami nieparzystymi.
  115,00 zł
  Chwilowy brak towaru