Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Kategorie

Bajo

Marka BAJO, którą wykreował Wojciech Bajor w roku 1993 – to istne bogactwo i feeria różnych form zabawek drewnianych.

Marka BAJO, którą wykreował Wojciech Bajor w roku 1993 – to istne bogactwo i feeria różnych form zabawek drewnianych.
Pierwsze co przychodzi do głowy, gdy ogląda się zabawki BAJO to utwór Karnawał Zwierząt Saint-Seans’a. Pochód różnorakich zwierząt, zwierzątek , ptaszków, co prawda drewnianych, ale o tak sympatycznym wyglądzie i miłej formie, ze czeka się tylko na to, aby wydały dźwięki. Najpierw kroczą kotowate, wśród nich dumny lew, który wyskoczył z zestawu memo zwierzęta, za nim podążają koguciki i inny drób: kołyszący się kurczak, BAJO pchacz kaczka oraz ich dziki pobratymiec – kołyszący się pingwin; po nich na pierwszy plan wkraczają konik na biegunach i skaczący konik, nie ma żółwia, ale jest słonik w puzzlach drewnianych dżungla BAJO, jest także całe akwarium, z którego można wyłowić rybki za pomocą drewnianego zestawu BAJO wędkarz , ptaszarnie tworzą drewniane zabawki dla niemowląt w postaci grzechotek ptaszków, które wydają subtelne dźwięki pasują doskonale do niemowlęcej rączki. BAJO oferuje bogactwo wyboru zabawek o kształtach zwierzęcych. Istny karnawał.Podobnie z mnogością wyboru mamy do czynienia, jeśli chcemy zaopatrzyć nasze dzieci w zabawki motoryzacyjne, auta, pojazdy inne środki transportu. Jak na wielkich targach motoryzacyjnych możemy wybierać spośród aut osobowych, ciężarówek do przewozu drewna , traktorów, pociągów- choo choo ding, sorter BAJO wywrotka. Edukacyjne walory drewnianych zabawek BAJO trudne są do przecenienia. Od podstaw tworzenie zabawek marki BAJO jest przemyślane i podporządkowane pewnej idei. Fabryka położona w pięknych okolicznościach przyrody u podnóża gór, zabawki zaprojektowane z pasją przez założyciela przedsiębiorstwa architekta Wojciecha Bajora, wytworzone z surowców naturalnych, barwione ekologicznymi farbami. Służą ku uciesze i uśmiechowi dzieci, ale mają także nauczyć liczb, liter, mają ćwiczyć sprawność rączek i ich siłę, trenować spostrzegawczość i kojarzenie. Zabawki drewniane BAJO służą jako pomoce pedagogiczne i jako rekwizyty wspierające proces rehabilitacji.Podsumowując, BAJO bawi, uczy i zaspokaja potrzeby estetyczne.

Więcej
 • Układanka drewniana Biblia od Bajo to zestaw 6 klocków z obrazkami przedstawiającymi sceny z Biblii.
  67,20 zł 84,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Auto straży pożarnej z dzwonkiem Bajo to zabawka dealna dla małych dzieci, które będą mogły się na niej oprzeć i popychać ją przed sobą po parkiecie, czy dywanie.
  75,20 zł 94,00 zł ( -20% )
 • 28,00 zł 35,00 zł ( -20% )
 • Pociąg drewniany na sznurku Choo-Choo Ding składa się z trzech solidnie wykonanych części: lokomotywy, wagonu i grzechotki.
  52,80 zł 66,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zabawka Piramidka Liczydło Kule od Bajo to świetna zabawka edukacyjna i zręcznościowa.
  51,20 zł 64,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Pchajka na patyku Biedronka to zabawka, która ułatwi twojemu dziecku naukę chodzenia i zapewni doskonałą rozrywkę.
  45,52 zł 56,90 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane liczydło z kolorowymi koralami to naszym zdaniem "must have" każdego dziecka rozpoczynającego przygodę z matematyką.
  52,00 zł 65,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Nauka liczenia to nie lada wyzwanie dla najmłodszych. Warto wspomóc wysiłek dziecka, podarowując mu przydatne, drewniane liczydło. Drewniane liczydło BAJO to doskonały przykład zabawki, która bawiąc uczy. Polecamy!
  26,40 zł 33,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zabawka edukacyjna, dzięki której dziecko poprzez układanie klocków przyswoi sobie wygląd graficzny cyfr a także na uczy się podstawowych równań matematycznych.
  67,20 zł 84,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Kolorowe autko z kierowcą i pasami bezpieczeństwa. Zabawka pobudza wyobraźnię dziecka i uczy podstawowych zasad bezpiecznej jazdy samochodem.
  55,20 zł 69,00 zł ( -20% )
 • Piramida Józefina to zabawka, która z powodzeniem pełni rolę sortera kolorów i kształtów. Na stabilnej podstawie zamocowano kijek, na który dziecko ma włożyć poszczególne elementy Józefiny tak, aby stworzyć całą jej postać.
  71,20 zł 89,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru