Kategorie

BEABA

BEABA - To marka, która obecna jest na rynku produktów dla dzieci od roku 1989. Marka BEABA wyposaża małe dzieci w niezbędne dla ich zoptymalizowanego rozwoju artykuły i akcesoria.

BEABA - To marka, która obecna jest na rynku produktów dla dzieci od roku 1989. Marka BEABA wyposaża małe dzieci w niezbędne dla ich zoptymalizowanego rozwoju artykuły i akcesoria. Szczególnie koncentruje się na dbałości o szeroki asortyment akcesoriów dla niemowląt. Nowoczesne wzornictwo, design i funkcjonalność sprawiają, że rodzice chętnie sięgają po produkty BEABA. Linia do karmienia oferuje nowoczesne urządzenia, które pozwalają szybko przygotować pełnowartościowy, zdrowy posiłek, metodą gotowania na parze, gotowania tradycyjnego, nie wspominając o funkcjach blendowania czy rozmrażania. Hitem bezsprzecznie pozostaje tu BEABA BABYCOOK, różne typy BABYCOOK BEABA pozwalają zaspokoić praktyczne i estetyczne preferencje jego nabywców.


Linia pielęgnacyjna swą przyjazną estetyką i pomysłowymi rozwiązaniami uprzyjemnia oraz usprawnia czynności pielęgnacyjne , podnosi poczucie komfortu dziecka i rodziców oraz maksymalizuje bezpieczeństwo malucha. Bardzo popularne są wśród konsumentów produkty: wanienka BEABA oraz przewijak BEABA.


Praktyczne spojrzenie na proces wychowania zaowocowało wykreowaniem przez projektantów, pracujących dla marki BEABA szeregu akcesoriów, które są pomocne podczas podróży z dziećmi


( organizer BEABA, kosmetyczka BEABA, torba podróżna BEABA dla mam, wanienka turystyczna, podróżny podgrzewacz do mleka, termowkłady), maksymalizują dbałość o ich zdrowia fizyczne


( okulary przeciwsłoneczne, namiot plażowe, nawilżacz powietrza BEABA) oraz dbają o ich spokój


ducha (lampki nocne).


Nieustanne badanie potrzeb dziecka i wsłuchiwanie się w sugestie rodziców sprawiają, że BEABA systematycznie ulepsza swój asortyment , proponuje nowe rozwiązania i przedstawia nowe kolekcje swych produktów.

Więcej
na stronie
 • Nowoczesna suszarka do butelek i akcesoriów do karmienia. Praktyczna suszarka pasuje do wszystkich akcesoriów i butelek marki BEABA. Może pomieścić 6 sztuk butelek i 18 sztuk gadżetów takich jak: smoczki, nakrętki, przykrywki.
  140,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • 37,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Butelka antykolkowa dostępna w kolorach: RAINBOW BLUE I RAINBOW NUD Eto obowiązkowy składnik wyprawki małego dziecka. Jej główną zaletą jest konstrukcja i odpowietrzenie smoczka, które zapobiega występowaniu kolki u dzieci.
  34,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Praktyczne słoiczki marki BEABA, przeznaczone do przechowywania żywności. Zestaw składa się trzech pojemniczków o różnych pojemnościach, mianowicie: 150 ml, 300 ml oraz 500 ml.
  68,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Opakowanie termoizolacyjne utrzymuje zawartość przechowywanego w niej pojemnika czy też butelki w odpowiedniej temperaturze. Opakowanie jest duże, z klapką zapinaną na suwak, wykonane z materiału o nowoczesnym wzornictwie.
  49,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Cyfrowy termometr, o pięknym designie francuskiej marki BEABA. Mierzy temperaturę wody w kąpieli i temperaturę powietrza. Miernik temperatury załącza się automatycznie, format liczb jest trzycyfrowy - do jednego miejsca po przecinku.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru