Kategorie

BEABA

BEABA - To marka, która obecna jest na rynku produktów dla dzieci od roku 1989. Marka BEABA wyposaża małe dzieci w niezbędne dla ich zoptymalizowanego rozwoju artykuły i akcesoria.

BEABA - To marka, która obecna jest na rynku produktów dla dzieci od roku 1989. Marka BEABA wyposaża małe dzieci w niezbędne dla ich zoptymalizowanego rozwoju artykuły i akcesoria. Szczególnie koncentruje się na dbałości o szeroki asortyment akcesoriów dla niemowląt. Nowoczesne wzornictwo, design i funkcjonalność sprawiają, że rodzice chętnie sięgają po produkty BEABA. Linia do karmienia oferuje nowoczesne urządzenia, które pozwalają szybko przygotować pełnowartościowy, zdrowy posiłek, metodą gotowania na parze, gotowania tradycyjnego, nie wspominając o funkcjach blendowania czy rozmrażania. Hitem bezsprzecznie pozostaje tu BEABA BABYCOOK, różne typy BABYCOOK BEABA pozwalają zaspokoić praktyczne i estetyczne preferencje jego nabywców.


Linia pielęgnacyjna swą przyjazną estetyką i pomysłowymi rozwiązaniami uprzyjemnia oraz usprawnia czynności pielęgnacyjne , podnosi poczucie komfortu dziecka i rodziców oraz maksymalizuje bezpieczeństwo malucha. Bardzo popularne są wśród konsumentów produkty: wanienka BEABA oraz przewijak BEABA.


Praktyczne spojrzenie na proces wychowania zaowocowało wykreowaniem przez projektantów, pracujących dla marki BEABA szeregu akcesoriów, które są pomocne podczas podróży z dziećmi


( organizer BEABA, kosmetyczka BEABA, torba podróżna BEABA dla mam, wanienka turystyczna, podróżny podgrzewacz do mleka, termowkłady), maksymalizują dbałość o ich zdrowia fizyczne


( okulary przeciwsłoneczne, namiot plażowe, nawilżacz powietrza BEABA) oraz dbają o ich spokój


ducha (lampki nocne).


Nieustanne badanie potrzeb dziecka i wsłuchiwanie się w sugestie rodziców sprawiają, że BEABA systematycznie ulepsza swój asortyment , proponuje nowe rozwiązania i przedstawia nowe kolekcje swych produktów.

Więcej
na stronie
 • Precyzyjny termometr cieczowy do mierzenia temperatury wody w kąpieli.
  26,00 zł
 • Akcesoria marki BEABA niezbędne do prawidłowej i komfortowej pielęgnacji maluszka, zebrane w praktyczny i przemyślany zestaw. Całość utrzymana w stonowanych kolorach. Komplet zawiera 4 elementy spięte na praktycznym kółeczku.
  79,00 zł
 • Smoczki ortodontyczne 6-12m BEABA pink
  39,00 zł
 • Termoizolacyjne opakowanie BEABA Play Print marsala do przechowywania butelek. Napoje przechowywane w etui zachowują swoją odpowiednią temperaturę, ciepłą bądź zimną.
  65,00 zł
 • Koszyczek Beaba to naczynie przeznaczone do gotowania na parze. Możemy przyrządzić w nim takie produkty jak: ryż, kasza manna, soczewica, makaron i wiele innych.
  44,00 zł
 • Pielęgnacyjny zestaw kąpielowy dla maluszka, potrzebny od pierwszych dni życia. W jednym, stylowym, plecionym koszyku zebrane są najniezbędniejsze akcesoria pielęgnacyjne.
  153,00 zł
 • Lampka Pixie to strażnik spokojnego snu Twego dziecka, jej delikatne światło otacza maleństwo płaszczem bezpieczeństwa podczas ciemnej nocy. Delikatnie rozświetli mrok, gdy chcemy przewinąć Malucha w ciemności lub odnaleźć smoczek w łóżeczku.
  195,00 zł
 • Bib’expresso 3w1 to praktyczne urządzenie marki BEABA, które ułatwia życie mamom oraz dzieciom - pozwala bardzo szybko i bezpiecznie przygotować mleko w proszku.
  409,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Dwa smoczki wykonane z miękkiego silikonu, pozbawionego BPA, pasują do wszystkich standardowych butelek marki Beaba, wykonanych z tworzywa i tych szklanych. Smoczki, maja anatomiczny kształt, dzięki czemu symulują naturalne karmienie piersią.
  22,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Dwa smoczki wykonane z miękkiego silikonu, pozbawionego BPA, pasują do wszystkich standardowych butelek marki Beaba, wykonanych z tworzywa i tych szklanych. Smoczki, maja anatomiczny kształt, dzięki czemu symulują naturalne karmienie piersią.
  22,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • 125,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Podgrzewacz do butelek i słoiczków z jedzeniem idealny podczas podróży. Wyposażony w przejściówkę do gniazdka zapalniczki.
  89,33 zł
  Chwilowy brak towaru