Kategorie

BEABA

BEABA - To marka, która obecna jest na rynku produktów dla dzieci od roku 1989. Marka BEABA wyposaża małe dzieci w niezbędne dla ich zoptymalizowanego rozwoju artykuły i akcesoria.

BEABA - To marka, która obecna jest na rynku produktów dla dzieci od roku 1989. Marka BEABA wyposaża małe dzieci w niezbędne dla ich zoptymalizowanego rozwoju artykuły i akcesoria. Szczególnie koncentruje się na dbałości o szeroki asortyment akcesoriów dla niemowląt. Nowoczesne wzornictwo, design i funkcjonalność sprawiają, że rodzice chętnie sięgają po produkty BEABA. Linia do karmienia oferuje nowoczesne urządzenia, które pozwalają szybko przygotować pełnowartościowy, zdrowy posiłek, metodą gotowania na parze, gotowania tradycyjnego, nie wspominając o funkcjach blendowania czy rozmrażania. Hitem bezsprzecznie pozostaje tu BEABA BABYCOOK, różne typy BABYCOOK BEABA pozwalają zaspokoić praktyczne i estetyczne preferencje jego nabywców.


Linia pielęgnacyjna swą przyjazną estetyką i pomysłowymi rozwiązaniami uprzyjemnia oraz usprawnia czynności pielęgnacyjne , podnosi poczucie komfortu dziecka i rodziców oraz maksymalizuje bezpieczeństwo malucha. Bardzo popularne są wśród konsumentów produkty: wanienka BEABA oraz przewijak BEABA.


Praktyczne spojrzenie na proces wychowania zaowocowało wykreowaniem przez projektantów, pracujących dla marki BEABA szeregu akcesoriów, które są pomocne podczas podróży z dziećmi


( organizer BEABA, kosmetyczka BEABA, torba podróżna BEABA dla mam, wanienka turystyczna, podróżny podgrzewacz do mleka, termowkłady), maksymalizują dbałość o ich zdrowia fizyczne


( okulary przeciwsłoneczne, namiot plażowe, nawilżacz powietrza BEABA) oraz dbają o ich spokój


ducha (lampki nocne).


Nieustanne badanie potrzeb dziecka i wsłuchiwanie się w sugestie rodziców sprawiają, że BEABA systematycznie ulepsza swój asortyment , proponuje nowe rozwiązania i przedstawia nowe kolekcje swych produktów.

Więcej
na stronie
 • Łyżeczka przenaczona dla dzieci, które uczą się samodzielnie spożywać pokarmy. Skonstruowana zgodnie ze standardami bezpieczeństwa, wykonana z najwyższej jakości materiału, wolnego od BPA.
  35,00 zł
 • 31,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Silikonowa łyżeczka marki BEABA, dedykowana dla maluchów, uczących się jeść pierwsze posiłki z łyżeczki. Część nabierająca łyżeczki jest odpowiednio miękka i elastyczna, przystosowana do dziąseł dziecka, nieposiadającego jeszcze ząbków.
  31,00 zł
 • Pojemniczki do przechowywania jedzenia, marki BEABA, wykonane z materiału wolnego od BPA. Zestaw składa się sześciu słoików o pojemności 200 ml. Można w nich nie tylko wygodnie przechować taką ilość żywności, jaka jest potrzebna dziecku.
  85,00 zł
 • Zestaw pojemników do przechowywania żywności, francuskiej marki BEABA, pojemniczki wykonane są z bezpiecznego tworzywa, pozbawionego BPA. Komplet składa się z dwóch słoików o pojemności 60 ml oraz z czterech o pojemności 120 ml.
  68,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Słoiczki są o pojemnościach 150 ml, 300 ml oraz 500 ml. Dokładna i widoczna miarka na słoiczku ułatwia odmierzanie porcji. Nieużywane słoiczki zajmują mało miejsca - wystarczy włożyć jeden w drugi.
  67,00 zł
 • Praktyczne słoiczki marki BEABA, przeznaczone do przechowywania żywności. Zestaw składa się trzech pojemniczków o różnych pojemnościach, mianowicie: 150 ml, 300 ml oraz 500 ml.
  68,00 zł
 • Pielęgnacyjny zestaw kąpielowy dla maluszka, potrzebny od pierwszych dni życia. W jednym, stylowym, plecionym koszyku zebrane są najniezbędniejsze akcesoria pielęgnacyjne.
  153,00 zł
 • Wanienka Camele’o BEABA, do kąpieli dla dzieci od pierwszych dni życia. Wanienka utrzymana jest w łagodnej kolorystyce. Kształt wanienki oraz antypoślizgowy materiał, który zastosowano w jej wnętrzu spełniają wyśrubowane standardy bezpieczeństwa.
  219,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Praktyczna torba do przechowywania i transportu urządzeń z serii Babycook® francuskiej marki BEABA.
  145,00 zł
 • Praktyczna torba na akcesoria dziecięce, pojemna i funkcjonalna, zaopatrzona w dużą ilość kieszeni i przegródek, które ułatwiają zapakowanie dużej ilości potrzebnych przedmiotów.
  350,00 zł
  Chwilowy brak towaru