Katalog

Kategoria

BEABA

BEABA - To marka, która obecna jest na rynku produktów dla dzieci od roku 1989. Marka BEABA wyposaża małe dzieci w niezbędne dla ich zoptymalizowanego rozwoju artykuły i akcesoria.

BEABA - To marka, która obecna jest na rynku produktów dla dzieci od roku 1989. Marka BEABA wyposaża małe dzieci w niezbędne dla ich zoptymalizowanego rozwoju artykuły i akcesoria. Szczególnie koncentruje się na dbałości o szeroki asortyment akcesoriów dla niemowląt. Nowoczesne wzornictwo, design i funkcjonalność sprawiają, że rodzice chętnie sięgają po produkty BEABA. Linia do karmienia oferuje nowoczesne urządzenia, które pozwalają szybko przygotować pełnowartościowy, zdrowy posiłek, metodą gotowania na parze, gotowania tradycyjnego, nie wspominając o funkcjach blendowania czy rozmrażania. Hitem bezsprzecznie pozostaje tu BEABA BABYCOOK, różne typy BABYCOOK BEABA pozwalają zaspokoić praktyczne i estetyczne preferencje jego nabywców.


Linia pielęgnacyjna swą przyjazną estetyką i pomysłowymi rozwiązaniami uprzyjemnia oraz usprawnia czynności pielęgnacyjne , podnosi poczucie komfortu dziecka i rodziców oraz maksymalizuje bezpieczeństwo malucha. Bardzo popularne są wśród konsumentów produkty: wanienka BEABA oraz przewijak BEABA.


Praktyczne spojrzenie na proces wychowania zaowocowało wykreowaniem przez projektantów, pracujących dla marki BEABA szeregu akcesoriów, które są pomocne podczas podróży z dziećmi


( organizer BEABA, kosmetyczka BEABA, torba podróżna BEABA dla mam, wanienka turystyczna, podróżny podgrzewacz do mleka, termowkłady), maksymalizują dbałość o ich zdrowia fizyczne


( okulary przeciwsłoneczne, namiot plażowe, nawilżacz powietrza BEABA) oraz dbają o ich spokój


ducha (lampki nocne).


Nieustanne badanie potrzeb dziecka i wsłuchiwanie się w sugestie rodziców sprawiają, że BEABA systematycznie ulepsza swój asortyment , proponuje nowe rozwiązania i przedstawia nowe kolekcje swych produktów.

Więcej
na stronie
 • Akcesoria marki BEABA niezbędne do prawidłowej i komfortowej pielęgnacji maluszka, zebrane w praktyczny i przemyślany zestaw. Całość utrzymana w stonowanych kolorach. Komplet zawiera 4 elementy spięte na praktycznym kółeczku.
  79,00 zł
 • Aspirator do nosa Minidoo ułatwi maluszkowi oddychanie. To przemyślane urządzenie zaopatrzone jest w specjalny filtr, opatentowany przez BEABĘ, który pozwala w sposób dokładny i higieniczny oczyścić nosek, regulując przy tym siłę odciągania kataru.
  56,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Babycook Original to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla rodziców, którzy chcą szybko przyrządzić pełnowartościowy i wielodaniowy posiłek dla swego dziecka. Oprócz tego Babycook Original Plus oferuje dodatkową funkcję podgrzewania i sterylizowania butelek.
  695,00 zł
 • Prawdziwa gratka dla rodziców, którzy chcą przygotować w krótkim czasie zdrowy, pełnowartościowy posiłek dla swoich pociech. Wiele funkcji w jednym urządzeniu i łatwość obsługi czynią z niego absolutny "must have" w gospodarstwie domowym młodych rodziców.
  685,00 zł
 • Butelka antykolkowa 240 ml dostępna w dwóch kolorach: RAINBOW BLUE oraz RAINBOW NUDE. Główną zaletą tej butelki jest wyprofilowanie i odpowietrzenie smoczka, które zapobiega kolkom.
  32,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Butelka antykolkowa dostępna w kolorach: RAINBOW BLUE I RAINBOW NUD Eto obowiązkowy składnik wyprawki małego dziecka. Jej główną zaletą jest konstrukcja i odpowietrzenie smoczka, które zapobiega występowaniu kolki u dzieci.
  34,00 zł
 • Butelka antykolkowa BEABA BUNNY GREY to absolutny "must have" w wyprawce dla małego dziecka. Mocną strona tej buteleczki jest odpowiednie wyprofilowanie i odpowietrzenie smoczka, co zapobiega powstawaniu kolki u dziecka.
  36,00 zł
 • Bib’expresso 3w1 to praktyczne urządzenie marki BEABA, które ułatwia życie mamom oraz dzieciom - pozwala bardzo szybko i bezpiecznie przygotować mleko w proszku.
  409,00 zł
 • Koszyczek Beaba to naczynie przeznaczone do gotowania na parze. Możemy przyrządzić w nim takie produkty jak: ryż, kasza manna, soczewica, makaron i wiele innych.
  44,00 zł