Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Zestawy puzzli

Kto zostanie najnowszym przyjacielem Twojego malucha? Może Kopciuszek, Piękna razem z Bestią, Spiderman, który ratuje miasto od przestępców? W...

Kto zostanie najnowszym przyjacielem Twojego malucha? Może Kopciuszek, Piękna razem z Bestią, Spiderman, który ratuje miasto od przestępców? W kolejce czekają jeszcze samochody i samoloty z najnowszych przebojów filmowych. Zaraz za nimi radośnie uśmiechają się Smerfy, Timon i Pumba, Tomek i Przyjaciele, Kłapouchy, Tygrysek, Kubuś Puchatek. Każdy z zestawów puzzli jest wyjątkowy i dostarcza dziecku niemało radości. Satysfakcja z poprawnego dopasowania klocków to nie jedyna korzyść z zabawy puzzlami. Maluch może z uśmiechem na ustach rozwijać zdolności manualne i uczyć się podstaw logiki. Niemal każdy z zestawów zawiera więcej niż jedną scenę z ulubionych kreskówek Twojego dziecka, więc zabawa prędko się nie znudzi. Wszystkie puzzle wykonano z największą starannością z bezpiecznych materiałów, dzięki czemu nie musisz obawiać się o zdrowie swojego malucha. Uśmiechnięci bohaterowie najpiękniejszych bajek zachęcają do odkrywania świata i zapoznawania się z regułami rządzącymi skomplikowaną krainą puzzli. Twój maluch musi przekonać się sam!

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Zestawy puzzli 

na stronie
Katalog
 • Potrójna radość układania! Puzzle "Bohaterowie Krainy Lodu" 3w1 to trzy układanki różnej wielkości z bohaterami filmu animowanego Disneya "Kraina Lodu".
  8,95 zł 17,90 zł ( -50% )
 • Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli! Po ułożeniu otrzymamy cztery obrazki różnej wielkości z bohaterami filmu animowanego "Star Wars Rebels".
  9,95 zł 19,90 zł ( -50% )
 • Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli! Po ułożeniu otrzymamy cztery obrazki różnej wielkości z bohaterami filmu animowanego "Frozen".
  13,93 zł 19,90 zł ( -30% )
 • Puzzle 3w1 TREFL BOCHATEROWIE W WALCE Z OGNIEM
  8,95 zł 17,90 zł ( -50% )
 • Potrójna radość układania! Puzzle Zabawy kucyków 3w1 to trzy układanki różnej wielkości z bohaterkami uwielbianej przez dziewczynki bajki "My little pony".
  8,95 zł 17,90 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Puzzle 3w1 TREFL LALA LOOPSY
  8,95 zł 17,90 zł ( -50% )
 • Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli!
  9,95 zł 19,90 zł ( -50% )
 • Potrójna radość układania! Puzzle Uwaga! Duchy! 3w1 to trzy układanki różnej wielkości z bohaterami znanej i lubianej przez dzieci bajki. Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie.
  8,95 zł 17,90 zł ( -50% )
 • Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki dla dziewczynek zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli!
  9,95 zł 19,90 zł ( -50% )
 • Potrójna radość układania! Puzzle Kubuś 3w1 to trzy układanki różnej wielkości z bohaterami kultowej bajki. Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie.
  8,95 zł 17,90 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Potrójna radość układania! Puzzle Smerfne harce 3w1 to trzy układanki różnej wielkości z bohaterami uwielbianej przez dzieci bajki. Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie.
  8,95 zł 17,90 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru