Pchacze

Pozwól swojemu dziecku odkrywać świat z pomocą pchacza, który ułatwi mu stawianie pierwszych kroków i zapewni niemało radości. Dzięki...

Pozwól swojemu dziecku odkrywać świat z pomocą pchacza, który ułatwi mu stawianie pierwszych kroków i zapewni niemało radości. Dzięki dodatkowemu punktowi podparcia Twojemu maluchowi łatwiej będzie złapać równowagę i błyskawicznie opanować trudną sztukę chodzenia. Spacer zawsze jest przyjemniejszy, gdy możemy zabrać ze sobą swojego małego, zwierzęcego towarzysza. Żabki czy króliczek mogą zaprowadzić Twojego malca do każdego zakamarka mieszkania i pokazać mu świat pełen przygód i ciekawostek. Kolorowy samochodzik również wie, jak kierować wycieczką! Wszystko zależy od chęci i poziomu energii Twojego malca. Pchacze są solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci. Dzięki zabawce, Twoje dziecko będzie mogło rozwijać motorykę i koordynację ruchową, a jednocześnie zawsze będzie miało towarzysza przygód.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Wiek

Pchacze 

Katalog
 • Wózek warsztat magnetyczny składa się 25 elementów.
  389,00 zł
 • Edukacyjny pchacz z klockami, który pomoże dziecku w stawianiu pierwszych kroków a kolorowe drewniane klocki pobudzą dziecko do aktywnego spędzania czasu.
  199,00 zł
 • Króliki, jak powszechnie wiadomo, potrafią biegać niemal najszybciej w świecie zwierząt. Nie każdy jednak wie, że zajęcze serce to nie serce tchórza, a wspaniałego przyjaciela, który gotów jest wprowadzić Twojego malca w świat przygód i wspaniałej zabawy.
  65,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pchajka na patyku Biedronka to zabawka, która ułatwi twojemu dziecku naukę chodzenia i zapewni doskonałą rozrywkę.
  56,90 zł
 • Drewniany chodzik edukacyjny Niedźwiadek 5w1 jest wykonany z solidnego i lekkiego drewna, dzięki czemu jest bezpieczny do zabawy dla dzieci już od osiemnastego miesiąca życia. Ułatwia naukę chodzenia i zapewni niemało rozrywki.
  249,00 zł
 • Edukacyjny pchacz z klockami, który pomoże dziecku w stawianiu pierwszych kroków a kolorowe drewniane klocki pobudzą dziecko do aktywnego spędzania czasu.
  156,00 zł