Książki

Kolorowa, schludnie wykonana książeczka to świetny powód, żeby przysiąść i pooglądać barwne obrazki. Na kartach można znaleźć zwierzęta, owoce,...

Kolorowa, schludnie wykonana książeczka to świetny powód, żeby przysiąść i pooglądać barwne obrazki. Na kartach można znaleźć zwierzęta, owoce, warzywa i wiele, wiele innych. Każda strona poruszy wyobraźnię Twojego malucha. Dziecko może przeglądać książeczkę i tworzyć własne historie czy opowiadania. Proste, ładne obrazki to też świetny wzór do naśladowania dla małych malarzy i rysowników.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
Wiek

Książki 

Katalog
 • Kolorowa,drewniana i schludnie wykonana książeczka to świetny powód, żeby przysiąść i pooglądać barwne obrazki i widoki, jakie można znaleźć w Zoo.
  33,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Książka wydawnictwa Egmont jest pełna zadań i łamigłówek, które prowadzą do odkrycia tajemnic nieobliczalnego Balthazara Bratta oraz pokazują pomysłowość Gru i jego drużyny w walce z czarnym charakterem.
  15,00 zł 25,00 zł ( -40% )
  Chwilowy brak towaru
 • Książka wydawnictwa EGMONT zawiera wiele łamigłówek, zagadek i zadań do rozwiązania dla fanów kultowego filmu "Gru, Dru i minionki".
  5,00 zł 17,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Ta książeczka wydawnictwa Egmont to nie lada gratka dla miłośników filmu "Gru, Dru i minionki". Na obrazkach przedstawiono wiele sytuacji z udziałem bohaterów filmu.
  10,20 zł 17,00 zł ( -40% )
  Chwilowy brak towaru
 • Ta wspaniała książka wydawnictwa Egmont pozwoli poznać lepiej postaci z kultowego już filmu pt. "Gru , Dru i minionki". Bohaterami quizów, zagadek, gier i łamigłówek są: Gru, Lucy, Agnes, Margo , Dru.
  8,40 zł 14,00 zł ( -40% )
  Chwilowy brak towaru
 • Ta książeczka wydawnictwa Egmont zawiera mnóstwo obrazków do pokolorowania, wszystkie przedstawiają bohaterów filmu "Gru, Dru i minionki".
  5,00 zł 17,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Ta książeczka wydawnictwa Egmont proponuje dzieciom rozrywkę, która trenuje szare komórki. Album pełen jest zadań i łamigłówek do rozwiązania, labiryntów do przebycia, kolorowanek do pokolorowania.
  5,00 zł 14,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Ta urocza książeczka wydawnictwa Egmont opowiada historię adoptowanej, najmłodszej córki Gru- Agnes. Bohaterka filmu "Gru, Dru i minionki" jest główna postacią na kartach tej książki.
  8,40 zł 14,00 zł ( -40% )
  Chwilowy brak towaru
 • Ta fantastyczna książka wydawnictwa Egmont stawia przed Tobą zadania, które rozbudzą Twego wewnętrznego szpiega albo złoczyńcę. Wybór należy do Ciebie.
  10,20 zł 17,00 zł ( -40% )
  Chwilowy brak towaru