Samochody

Czas zacząć prawdziwą podróż. Dobry zdalnie sterowany samochód to niezbędny element wypraw dalekich i bliskich. Prowadzi się go wygodnie i bezpiecznie, pewnie trzyma się drogi i szybko wchodzi w zakręty. Mknie między przeszkodami z piórników, książek i pluszowych maskotek. Z łatwością pokonuje skrzyżowania...

Czas zacząć prawdziwą podróż. Dobry zdalnie sterowany samochód to niezbędny element wypraw dalekich i bliskich. Prowadzi się go wygodnie i bezpiecznie, pewnie trzyma się drogi i szybko wchodzi w zakręty. Mknie między przeszkodami z piórników, książek i pluszowych maskotek. Z łatwością pokonuje skrzyżowania i potrafi gwałtownie hamować, jeśli na jej drodze wyrośnie krzesło lub sofa. Dziecko jeszcze na pewno nie wie jeszcze, ile frajdy sprawia zabawa takim luksusowym wozem. Auta do złudzenia przypominają ich rzeczywiste odpowiedniki. Dzieci doceniające spokój i komfort wybiorą przejażdżkę samochodem. Urwisy, które uwielbiają niebanalne rozwiązania, mogą wybrać lawetę, ciężarówkę czy motorówkę. Dziecięca wyobraźnia nie zna przecież ograniczeń i tylko od Twojego malucha zależy, czy ma dziś ochotę na budowę nowego wieżowca, czy wyścigi między ustawionymi na sztorc książkami. Zabawki wykonane z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów. Samochodziki sterowane są zdalnie za pomocą pilotów.

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Samochody 

na stronie
Katalog
 • Autko LR Wyścigówka Bajo zostało wykonane z lekkiego, wytrzymałego i ekologicznego drewna, dzięki czemu jest bezpieczne do zabawy już dla dzieci, które ukończyły dwa lata.
  66,00 zł
 • Drewniany autotransporter Bajo to zestaw wykonany z lekkiego, wytrzymałego i ekologicznego drewna. Na lawecie ciężarówki mieszczą się dwa mniejsze samochody, a sama przyczepa jest odczepiana od ciężarówki.
  42,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana wywrotka BAJO pełni dwie funkcje: transportowa i sortującą! To samochód do zadań specjalnych, maluch może przewozić z miejsca na miejsce swoje ulubione zabawki.
  106,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana ciężarówka z belkami Bajo to zabawka wykonana z najwyższej jakości, lekkiego i ekologicznego drewna, dzięki czemu jest bezpieczna do zabawy już dla dzieci, które skończyły 18 miesięcy.
  34,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Małe autko policyjne BAJO, z otworem ułatwiającym chwytanie.
  17,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Duża ciężarówka z naczepą „Piramida” od firmy Bajo wykonana jest z wysokiej jakości, lakierowanego, bezpiecznego drewna, dzięki czemu może dostarczać radości już dzieciom, które ukończyły 2 lata.
  119,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw Samochód terenowy 4WD z koniem BAJO składa się z trzech elementów: pięknego, lakierowanego samochodu, przyczepy i konia. W całości wykonany z wysokiej jakości, lekkiego i ekologicznego drewna z polskich lasów.
  38,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kolorowe autko z kierowcą i pasami bezpieczeństwa. Zabawka pobudza wyobraźnię dziecka i uczy podstawowych zasad bezpiecznej jazdy samochodem.
  69,00 zł
 • Mały drewniany samochodzik z uchwytem na małą rączkę dziecka. Występuje w czterech kolorach: czerwony, niebieski, żółty i zielony.
  25,00 zł
 • Twoje dziecko także może zostać bohaterem! Ten drewniany wóz strażacki to super pomysł na prezent dla trzylatka.
  115,00 zł
 • Drewniany Buldożer HAPE to pojazd, który świetnie spisze się na niejednej dużej budowie!
  75,00 zł
  Chwilowy brak towaru