Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Samochody

Czas zacząć prawdziwą podróż. Dobry zdalnie sterowany samochód to niezbędny element wypraw dalekich i bliskich. Prowadzi się go wygodnie i...

Czas zacząć prawdziwą podróż. Dobry zdalnie sterowany samochód to niezbędny element wypraw dalekich i bliskich. Prowadzi się go wygodnie i bezpiecznie, pewnie trzyma się drogi i szybko wchodzi w zakręty. Mknie między przeszkodami z piórników, książek i pluszowych maskotek. Z łatwością pokonuje skrzyżowania i potrafi gwałtownie hamować, jeśli na jej drodze wyrośnie krzesło lub sofa. Dziecko jeszcze na pewno nie wie jeszcze, ile frajdy sprawia zabawa takim luksusowym wozem. Auta do złudzenia przypominają ich rzeczywiste odpowiedniki. Dzieci doceniające spokój i komfort wybiorą przejażdżkę samochodem. Urwisy, które uwielbiają niebanalne rozwiązania, mogą wybrać lawetę, ciężarówkę czy motorówkę. Dziecięca wyobraźnia nie zna przecież ograniczeń i tylko od Twojego malucha zależy, czy ma dziś ochotę na budowę nowego wieżowca, czy wyścigi między ustawionymi na sztorc książkami. Zabawki wykonane z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów. Samochodziki sterowane są zdalnie za pomocą pilotów.

Czytaj więcej

Kategorie

Samochody 

Katalog
 • Zestaw Rekordowy wyścig składa się z toru z dwiema pętlami, trzech tarcz- podstawek, do których powinno wpaść wystrzelone auto, jedno auto wchodzi w sklad zestawu- auta z innych zestawów są kompatybilne.
  153,60 zł 192,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw Hot Wheels z dwoma pętlami, jednym samochodzikiem i dwoma specjalnymi tarczami do celowania.
  111,20 zł 139,00 zł ( -20% )
 • Walec HAPE to duża budowlana maszyna, bez której drogowcy nie obejdą się kładąc nowe drogi!
  60,20 zł 86,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Betoniarka to pojazd budowlany niezbędny, aby rozpocząć budowę jakiejkolwiek konstrukcji!
  60,20 zł 86,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Twoje dziecko także może zostać bohaterem! Ten drewniany wóz strażacki to super pomysł na prezent dla trzylatka.
  80,50 zł 115,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Mały drewniany samochodzik z uchwytem na małą rączkę dziecka. Występuje w czterech kolorach: czerwony, niebieski, żółty i zielony.
  12,50 zł 25,00 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Kolorowe autko z kierowcą i pasami bezpieczeństwa. Zabawka pobudza wyobraźnię dziecka i uczy podstawowych zasad bezpiecznej jazdy samochodem.
  55,20 zł 69,00 zł ( -20% )
 • 28,00 zł 35,00 zł ( -20% )