Samochody

Czas zacząć prawdziwą podróż. Dobry zdalnie sterowany samochód to niezbędny element wypraw dalekich i bliskich. Prowadzi się go wygodnie i...

Czas zacząć prawdziwą podróż. Dobry zdalnie sterowany samochód to niezbędny element wypraw dalekich i bliskich. Prowadzi się go wygodnie i bezpiecznie, pewnie trzyma się drogi i szybko wchodzi w zakręty. Mknie między przeszkodami z piórników, książek i pluszowych maskotek. Z łatwością pokonuje skrzyżowania i potrafi gwałtownie hamować, jeśli na jej drodze wyrośnie krzesło lub sofa. Dziecko jeszcze na pewno nie wie jeszcze, ile frajdy sprawia zabawa takim luksusowym wozem. Auta do złudzenia przypominają ich rzeczywiste odpowiedniki. Dzieci doceniające spokój i komfort wybiorą przejażdżkę samochodem. Urwisy, które uwielbiają niebanalne rozwiązania, mogą wybrać lawetę, ciężarówkę czy motorówkę. Dziecięca wyobraźnia nie zna przecież ograniczeń i tylko od Twojego malucha zależy, czy ma dziś ochotę na budowę nowego wieżowca, czy wyścigi między ustawionymi na sztorc książkami. Zabawki wykonane z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów. Samochodziki sterowane są zdalnie za pomocą pilotów.

Czytaj więcej

Kategorie

Samochody 

na stronie
Katalog
 • Zestaw Rekordowy wyścig składa się z toru z dwiema pętlami, trzech tarcz- podstawek, do których powinno wpaść wystrzelone auto, jedno auto wchodzi w sklad zestawu- auta z innych zestawów są kompatybilne.
  153,60 zł 192,00 zł ( -20% )
 • Zestaw Hot Wheels z dwoma pętlami, jednym samochodzikiem i dwoma specjalnymi tarczami do celowania.
  111,20 zł 139,00 zł ( -20% )
 • Zestaw składający się z 25 elementów, z których można zbudować ciężarówkę z dźwigiem. Do zestawu dołączone są śrubokręt i klucz, dzięki którym można złożyć i rozłożyć pojazd. Ciężarówka zapakowana jest w piekne, estetyczne pudełko, świetne na prezent.
  100,00 zł 125,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • To doskonały pomysł na prezent dla młodego fana motoryzacji.
  10,50 zł 15,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Doskonały pomysł na prezent dla młodego fana motoryzacji. Mały spychacz wykonany z bambusa oraz wysokiej jakości plastiku.
  10,50 zł 15,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Mały wóz strażacki, wykonany z bambusa oraz wysokiej jakości plastiku. Leciutki pojazd, w kolorach naturalnego drewna, czerwieni i bieli, który mieści się w dziecięcą rączkę, można zabrać go ze sobą do kieszonki i pokazać przyjaciołom w przedszkolu.
  10,50 zł 15,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Doskonały pomysł na prezent dla młodego fana motoryzacji. Mały spychacz, wykonany z bambusa oraz wysokiej jakości plastiku.
  10,50 zł 15,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Walec HAPE to duża budowlana maszyna, bez której drogowcy nie obejdą się kładąc nowe drogi!
  60,20 zł 86,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Betoniarka to pojazd budowlany niezbędny, aby rozpocząć budowę jakiejkolwiek konstrukcji!
  60,20 zł 86,00 zł ( -30% )
 • Twoje dziecko także może zostać bohaterem! Ten drewniany wóz strażacki to super pomysł na prezent dla trzylatka.
  80,50 zł 115,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Mały drewniany samochodzik z uchwytem na małą rączkę dziecka. Występuje w czterech kolorach: czerwony, niebieski, żółty i zielony.
  17,50 zł 25,00 zł ( -30% )
 • Kolorowe autko z kierowcą i pasami bezpieczeństwa. Zabawka pobudza wyobraźnię dziecka i uczy podstawowych zasad bezpiecznej jazdy samochodem.
  55,20 zł 69,00 zł ( -20% )