Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Pozostałe

Jeśli szukasz zabawek niecodziennych, niełatwych do zaklasyfikowania, a przez to bardzo oryginalnych, to ta zakładka jest właśnie dla ciebie. Są...

Jeśli szukasz zabawek niecodziennych, niełatwych do zaklasyfikowania, a przez to bardzo oryginalnych, to ta zakładka jest właśnie dla ciebie. Są tu rozmaite zabawki, pozwalające wyobraźnię i zdolności konstruktorskie – zestawy do składania samochodów, dźwigów, motorów czy helikopterów.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Pozostałe 

Katalog
 • Czołg niemiecki Tygrys zdalnie sterowany
  81,60 zł 102,00 zł ( -20% )
 • Zestaw zawiera figurki i rekwizyty do zabawy w akcję ratowniczą straży pożarnej. Sklada się z 8 elementów: trzy postacie strażaków, 1 postać rannego, wóz strażacki, piesek, naczepa z wysięgnikiem oraz płomienie.
  41,25 zł 55,00 zł ( -25% )
 • Rakieta magnetyczna to znak rozpoznawczy francuskiej marki JANOD. Rakieta, którą można złozyć z 6 drewnianych elementów z wbudowanym magnesem. Poszczególne komponenty przylegają do siebie i nie odpadaja nawet podczas zabawy w lot w kosmos.
  63,75 zł 85,00 zł ( -25% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zabawka doskonała w swej prostocie, potwierdzająca regułę, że rzeczy proste, sprawiają najwięcej radości, pozwalają dzieciom kreować własne światy zabawy i rozwijać własną fantazję.
  132,30 zł 189,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw wykonany jest z gładkiego drewna bukowego i daje możliwość zbudowania helikoptera lub samolotu pasażerskiego. W zestawie z figurką pilota.
  55,45 zł 110,90 zł ( -50% )
 • Oto przed Wami zestaw konstrukcyjny, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego Budowniczego. Robot czy wyścigówka? Na co Młodszy Konstruktor zdecyduje się dzisiaj?
  85,60 zł 107,00 zł ( -20% )
 • Zestaw ten to aż 125 części, które umiejętnie złożone zamieniają się w piękny wóz. Koło zapasowe, oświetlenie, kierownica, nawet stopnie, po których kierowca może dostać się do środka – producent zabawki zadbał o wszystkie szczegóły.
  28,80 zł 36,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw 39 części, które po połączeniu składają się na imponującą maszynę. Zabawa rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i dokładności, a trud włożony w konstruowanie zwraca się z nawiązką, gdy maszyna może już bawić i cieszyć dziecko.
  11,92 zł 14,90 zł ( -20% )
 • Zestaw 72 części, które po połączeniu składają się na imponującą maszynę. Zabawa rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i dokładności, a trud włożony w konstruowanie koparki, zwraca się z nawiązką, gdy maszyna może już bawić i cieszyć dziecko.
  27,20 zł 34,00 zł ( -20% )
 • Na placu zabawy często zdarzają się sytuacje, w których należy przewieźć klocki z jednego miejsca do drugiego. Jak wiadomo, nie wszystkie zabawki są siłaczami i dadzą sobie radę same. Z pomocą przychodzi drewniany wózek widłowy!
  63,20 zł 79,00 zł ( -20% )