Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Samochody i pojazdy

Niema na co czekać - karierę rajdowca trzeba zacząć jak najwcześniej! Różne modele pojazdów, zawiłe tory wyścigowe, remizy strażackie albo...

Niema na co czekać - karierę rajdowca trzeba zacząć jak najwcześniej! Różne modele pojazdów, zawiłe tory wyścigowe, remizy strażackie albo wielopoziomowy parking to elementy, bez których miasteczko wyglądałoby ubogo i niekompletnie. Na drogach królują kolorowe autka, w powietrzu precyzyjni piloci ich samoloty, a jeszcze wyżej - gdzieś hen daleko w kosmosie - znajdzie się nawet rakieta. W pogotowiu czekają lawety, a na pobliskim terenie budowy od rana warczą dźwigi, buldożery, wywrotki oraz spychacze. Zauważyć też można ogromne żurawie, które są zapowiedzią monumentalnych konstrukcji, jakie będą stały w miasteczku. Różność kolorów, kształtów i możliwości, jakie dają te zabawki jest zdumiewająca. Od kreatywnego tworzenia okolicy, przez opiekę nad miastem wraz ze służbami specjalnymi, aż po wielkie ambicje i pragnienia bycia niezwyciężonym kierowcą.

Czytaj więcej

Kategorie

Samochody i pojazdy 

na stronie
Katalog
 • Zestaw składa się z z 28 elementów, po ich złożeniu powstaje strażackie auto z trzema strażakami. Przy składaniu wozu strażackiego pomocne są: śrubokręt, kluczyki dołączone do zestawu. Zabawka zapakowana jest w estetyczne pudełko,całośc idealna na prezent
  104,25 zł 139,00 zł ( -25% )
  Chwilowy brak towaru
 • Wywrotka do piasku HAPE - załaduj piasek, przewieź, zrzuć i powtórz, tworząc ostateczny projekt zamku z piasku. Policzyć ile ładunków wody lub piasku potrzeba, aby wypełnić dziurę lub zbudować zamek.
  37,50 zł 75,00 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Ta drewniana wywrotka to niezbędny pojazd do przewożenia różnego rodzaju materiałów, takich jak klocki i inne, drobne zabawki.
  42,00 zł 84,00 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw Rekordowy wyścig składa się z toru z dwiema pętlami, trzech tarcz- podstawek, do których powinno wpaść wystrzelone auto, jedno auto wchodzi w sklad zestawu- auta z innych zestawów są kompatybilne.
  153,60 zł 192,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw Hot Wheels z dwoma pętlami, jednym samochodzikiem i dwoma specjalnymi tarczami do celowania.
  111,20 zł 139,00 zł ( -20% )
 • Czołg niemiecki Tygrys zdalnie sterowany
  81,60 zł 102,00 zł ( -20% )
 • Zestaw zawiera figurki i rekwizyty do zabawy w akcję ratowniczą straży pożarnej. Sklada się z 8 elementów: trzy postacie strażaków, 1 postać rannego, wóz strażacki, piesek, naczepa z wysięgnikiem oraz płomienie.
  41,25 zł 55,00 zł ( -25% )
 • Auto straży pożarnej z dzwonkiem Bajo to zabawka dealna dla małych dzieci, które będą mogły się na niej oprzeć i popychać ją przed sobą po parkiecie, czy dywanie.
  75,20 zł 94,00 zł ( -20% )
 • Rakieta magnetyczna to znak rozpoznawczy francuskiej marki JANOD. Rakieta, którą można złozyć z 6 drewnianych elementów z wbudowanym magnesem. Poszczególne komponenty przylegają do siebie i nie odpadaja nawet podczas zabawy w lot w kosmos.
  63,75 zł 85,00 zł ( -25% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zabawka doskonała w swej prostocie, potwierdzająca regułę, że rzeczy proste, sprawiają najwięcej radości, pozwalają dzieciom kreować własne światy zabawy i rozwijać własną fantazję.
  132,30 zł 189,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Walec HAPE to duża budowlana maszyna, bez której drogowcy nie obejdą się kładąc nowe drogi!
  60,20 zł 86,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Betoniarka to pojazd budowlany niezbędny, aby rozpocząć budowę jakiejkolwiek konstrukcji!
  60,20 zł 86,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru