Samochody i pojazdy

Niema na co czekać - karierę rajdowca trzeba zacząć jak najwcześniej! Różne modele pojazdów, zawiłe tory wyścigowe, remizy strażackie albo wielopoziomowy parking to elementy, bez których miasteczko wyglądałoby ubogo i niekompletnie. Na drogach królują kolorowe autka, w powietrzu precyzyjni piloci ich samol...

Niema na co czekać - karierę rajdowca trzeba zacząć jak najwcześniej! Różne modele pojazdów, zawiłe tory wyścigowe, remizy strażackie albo wielopoziomowy parking to elementy, bez których miasteczko wyglądałoby ubogo i niekompletnie. Na drogach królują kolorowe autka, w powietrzu precyzyjni piloci ich samoloty, a jeszcze wyżej - gdzieś hen daleko w kosmosie - znajdzie się nawet rakieta. W pogotowiu czekają lawety, a na pobliskim terenie budowy od rana warczą dźwigi, buldożery, wywrotki oraz spychacze. Zauważyć też można ogromne żurawie, które są zapowiedzią monumentalnych konstrukcji, jakie będą stały w miasteczku. Różność kolorów, kształtów i możliwości, jakie dają te zabawki jest zdumiewająca. Od kreatywnego tworzenia okolicy, przez opiekę nad miastem wraz ze służbami specjalnymi, aż po wielkie ambicje i pragnienia bycia niezwyciężonym kierowcą.

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Samochody i pojazdy 

na stronie
Katalog
 • Zestaw składa się z traktorka, naczepy, krówki oraz Pana rolnika. Traktorek jest solidnie wykonany co gwarantuje przewożenie bezpiecznie ładunku w Twoim gospodarstwie. Jego kolorystyka z pewnością przykuwa uwagę.
  89,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Autko LR Wyścigówka Bajo zostało wykonane z lekkiego, wytrzymałego i ekologicznego drewna, dzięki czemu jest bezpieczne do zabawy już dla dzieci, które ukończyły dwa lata.
  66,00 zł
 • Drewnianyczerwony samolot to ulubiona zabawka wszystkich małych przyszłych pilotów. Zabierze każdego malucha w podniebne podróże :)
  32,47 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Na placu zabawy często zdarzają się sytuacje, w których należy przewieźć klocki z jednego miejsca do drugiego. Jak wiadomo, nie wszystkie zabawki są siłaczami i dadzą sobie radę same. Z pomocą przychodzi drewniany wózek widłowy!
  79,00 zł
 • Drewniany autotransporter Bajo to zestaw wykonany z lekkiego, wytrzymałego i ekologicznego drewna. Na lawecie ciężarówki mieszczą się dwa mniejsze samochody, a sama przyczepa jest odczepiana od ciężarówki.
  42,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewnianyniebieski samolocik z pilotem od firmy Bajo wykonany jest z wysokiej jakości, lekkiego, lakierowanego drewna, dzięki czemu jest bezpieczny do zabawy dla dzieci, które ukończyły osiemnaście miesięcy.
  30,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany Autobus Safari ABC to pięknie wykonany, drewniany zestaw zabawek, który niesie ze sobą możliwość poznania świata zwierząt i nauki literek. Zabawka rozwija wszystkie zmysły dziecka, uczy kojarzenia kształtów i kolorów.
  159,00 zł
 • Zestaw 72 części, które po połączeniu składają się na imponującą maszynę. Zabawa rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i dokładności, a trud włożony w konstruowanie koparki, zwraca się z nawiązką, gdy maszyna może już bawić i cieszyć dziecko.
  34,00 zł
 • Drewniana wywrotka BAJO pełni dwie funkcje: transportowa i sortującą! To samochód do zadań specjalnych, maluch może przewozić z miejsca na miejsce swoje ulubione zabawki.
  106,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Samolot na gumkę marki Hape z kolekcji Mały Książę jest łatwy w konstrukcji, ekologicznie zasilany zwykłą gumką, napędzany przez wyobraźnię dziecka. Wspaniały element dekoracyjny Twojego malucha!
  15,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw 39 części, które po połączeniu składają się na imponującą maszynę. Zabawa rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i dokładności, a trud włożony w konstruowanie zwraca się z nawiązką, gdy maszyna może już bawić i cieszyć dziecko.
  14,90 zł
 • Drewniana ciężarówka z belkami Bajo to zabawka wykonana z najwyższej jakości, lekkiego i ekologicznego drewna, dzięki czemu jest bezpieczna do zabawy już dla dzieci, które skończyły 18 miesięcy.
  34,00 zł
  Chwilowy brak towaru