Samochody i pojazdy

Niema na co czekać - karierę rajdowca trzeba zacząć jak najwcześniej! Różne modele pojazdów, zawiłe tory wyścigowe, remizy strażackie albo...

Niema na co czekać - karierę rajdowca trzeba zacząć jak najwcześniej! Różne modele pojazdów, zawiłe tory wyścigowe, remizy strażackie albo wielopoziomowy parking to elementy, bez których miasteczko wyglądałoby ubogo i niekompletnie. Na drogach królują kolorowe autka, w powietrzu precyzyjni piloci ich samoloty, a jeszcze wyżej - gdzieś hen daleko w kosmosie - znajdzie się nawet rakieta. W pogotowiu czekają lawety, a na pobliskim terenie budowy od rana warczą dźwigi, buldożery, wywrotki oraz spychacze. Zauważyć też można ogromne żurawie, które są zapowiedzią monumentalnych konstrukcji, jakie będą stały w miasteczku. Różność kolorów, kształtów i możliwości, jakie dają te zabawki jest zdumiewająca. Od kreatywnego tworzenia okolicy, przez opiekę nad miastem wraz ze służbami specjalnymi, aż po wielkie ambicje i pragnienia bycia niezwyciężonym kierowcą.

Czytaj więcej

Kategorie

Samochody i pojazdy 

na stronie
Katalog
 • Zestaw składa się z z 28 elementów, po ich złożeniu powstaje strażackie auto z trzema strażakami. Przy składaniu wozu strażackiego pomocne są: śrubokręt, kluczyki dołączone do zestawu. Zabawka zapakowana jest w estetyczne pudełko,całośc idealna na prezent
  139,00 zł
 • Wywrotka do piasku HAPE - załaduj piasek, przewieź, zrzuć i powtórz, tworząc ostateczny projekt zamku z piasku. Policzyć ile ładunków wody lub piasku potrzeba, aby wypełnić dziurę lub zbudować zamek.
  75,00 zł
 • Ta drewniana wywrotka to niezbędny pojazd do przewożenia różnego rodzaju materiałów, takich jak klocki i inne, drobne zabawki.
  84,00 zł
 • Zestaw Hot Wheels z dwoma pętlami, jednym samochodzikiem i dwoma specjalnymi tarczami do celowania.
  137,00 zł
 • Zestaw składający się z 25 elementów, z których można zbudować ciężarówkę z dźwigiem. Do zestawu dołączone są śrubokręt i klucz, dzięki którym można złożyć i rozłożyć pojazd. Ciężarówka zapakowana jest w piekne, estetyczne pudełko, świetne na prezent.
  125,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • To doskonały pomysł na prezent dla młodego fana motoryzacji.
  15,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Czołg niemiecki Tygrys zdalnie sterowany
  102,00 zł
 • Doskonały pomysł na prezent dla młodego fana motoryzacji. Mały spychacz wykonany z bambusa oraz wysokiej jakości plastiku.
  15,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw zawiera figurki i rekwizyty do zabawy w akcję ratowniczą straży pożarnej. Sklada się z 8 elementów: trzy postacie strażaków, 1 postać rannego, wóz strażacki, piesek, naczepa z wysięgnikiem oraz płomienie.
  55,00 zł
 • Auto straży pożarnej z dzwonkiem Bajo to zabawka dealna dla małych dzieci, które będą mogły się na niej oprzeć i popychać ją przed sobą po parkiecie, czy dywanie.
  94,00 zł
 • Mały wóz strażacki, wykonany z bambusa oraz wysokiej jakości plastiku. Leciutki pojazd, w kolorach naturalnego drewna, czerwieni i bieli, który mieści się w dziecięcą rączkę, można zabrać go ze sobą do kieszonki i pokazać przyjaciołom w przedszkolu.
  15,00 zł
 • Rakieta magnetyczna to znak rozpoznawczy francuskiej marki JANOD. Rakieta, którą można złozyć z 6 drewnianych elementów z wbudowanym magnesem. Poszczególne komponenty przylegają do siebie i nie odpadaja nawet podczas zabawy w lot w kosmos.
  85,00 zł