Samochody i pojazdy

Niema na co czekać - karierę rajdowca trzeba zacząć jak najwcześniej! Różne modele pojazdów, zawiłe tory wyścigowe, remizy strażackie albo...

Niema na co czekać - karierę rajdowca trzeba zacząć jak najwcześniej! Różne modele pojazdów, zawiłe tory wyścigowe, remizy strażackie albo wielopoziomowy parking to elementy, bez których miasteczko wyglądałoby ubogo i niekompletnie. Na drogach królują kolorowe autka, w powietrzu precyzyjni piloci ich samoloty, a jeszcze wyżej - gdzieś hen daleko w kosmosie - znajdzie się nawet rakieta. W pogotowiu czekają lawety, a na pobliskim terenie budowy od rana warczą dźwigi, buldożery, wywrotki oraz spychacze. Zauważyć też można ogromne żurawie, które są zapowiedzią monumentalnych konstrukcji, jakie będą stały w miasteczku. Różność kolorów, kształtów i możliwości, jakie dają te zabawki jest zdumiewająca. Od kreatywnego tworzenia okolicy, przez opiekę nad miastem wraz ze służbami specjalnymi, aż po wielkie ambicje i pragnienia bycia niezwyciężonym kierowcą.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Samochody i pojazdy 

Katalog
 • Na placu zabawy często zdarzają się sytuacje, w których należy przewieźć klocki z jednego miejsca do drugiego. Jak wiadomo, nie wszystkie zabawki są siłaczami i dadzą sobie radę same. Z pomocą przychodzi drewniany wózek widłowy!
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany Autobus Safari ABC to pięknie wykonany, drewniany zestaw zabawek, który niesie ze sobą możliwość poznania świata zwierząt i nauki literek. Zabawka rozwija wszystkie zmysły dziecka, uczy kojarzenia kształtów i kolorów.
  103,35 zł 159,00 zł ( -35% )
  Chwilowy brak towaru
 • Oto przed Wami zestaw konstrukcyjny, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego Budowniczego. Robot czy wyścigówka? Na co Młodszy Konstruktor zdecyduje się dzisiaj?
  107,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw wykonany jest z gładkiego drewna bukowego i daje możliwość zbudowania helikoptera lub samolotu pasażerskiego. W zestawie z figurką pilota.
  110,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Auto straży pożarnej z dzwonkiem Bajo to zabawka dealna dla małych dzieci, które będą mogły się na niej oprzeć i popychać ją przed sobą po parkiecie, czy dywanie.
  94,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kolorowe autko z kierowcą i pasami bezpieczeństwa. Zabawka pobudza wyobraźnię dziecka i uczy podstawowych zasad bezpiecznej jazdy samochodem.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw Hot Wheels z dwoma pętlami, jednym samochodzikiem i dwoma specjalnymi tarczami do celowania.
  139,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw zawiera figurki i rekwizyty do zabawy w akcję ratowniczą straży pożarnej. Sklada się z 8 elementów: trzy postacie strażaków, 1 postać rannego, wóz strażacki, piesek, naczepa z wysięgnikiem oraz płomienie.
  55,00 zł
  Chwilowy brak towaru