Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Plac zabaw

W okresie, gdy na zewnątrz jest ciepło i sucho, komputer i telewizor cały czas są pokusą, by dnie spędzać na leniuchowaniu. Warto zachęcać...

W okresie, gdy na zewnątrz jest ciepło i sucho, komputer i telewizor cały czas są pokusą, by dnie spędzać na leniuchowaniu. Warto zachęcać maluchy do aktywności w przydomowym ogródku. Każda forma ruchu jest dla dzieci bardzo cenna, a zwłaszcza, gdy przy tym grzeje je słońce i otacza letni wietrzyk. Co więcej, dobra pogoda i wesoła zabawa to także świetna okazja do gier w grupie i zawierania nowych przyjaźni.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Plac zabaw 

Katalog
 • Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości drewna i mocnych, solidnych elementów. Huśtawka jest wykonana dokładnie i szczegółowo. Jej kształt pobudza wyobraźnię i zachęca do aktywnej zabawy.
  82,50 zł 165,00 zł ( -50% )
 • Nadmuchiwany basen z dwudziestoma koorowymi piłeczkami. Piłeczki można wrzucać do basenu albo wkładac do torów w basenie.
  111,20 zł 139,00 zł ( -20% )
 • Skoczek Pogo z regulacją wysokości. Posiada składane rączki i stopki, dzięki czemu jest łatwy w przechowywaniu i transporcie.
  68,80 zł 86,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Namiot WIGWAM do zabawy w Indian. Materiał wysokiej jakości, ozdobiony w indiańskie motywy. Konstrukcja drewniana. Do użytku w ogrodzie lub w domu. Namiot łatwy i szybki w montażu, po złożeniu zajmuje mało miejsca.
  208,00 zł 260,00 zł ( -20% )