Ogrodowe i do piasku

Zabawa na świeżym powietrzu jest niezbędna dla zdrowego rozwoju dziecka! Wiemy dobrze, że „ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale...

Zabawa na świeżym powietrzu jest niezbędna dla zdrowego rozwoju dziecka! Wiemy dobrze, że „ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki nie są w stanie zastąpić ruchu”. Zabawa na dworze wpływa na dobre samopoczucie dziecka, pozwala ujść nadmiarowi energii. Dbając o sprawność ruchową dziecka rozwijamy mózg: koncentrację uwagi, pamięć, szybkie kojarzenie. Dobrze ukierunkowany ruch stymuluje także rozwój mowy oraz ruchy gałek ocznych potrzebne do czytania. Same zalety! Zabawki do ogrodu to sprzęt, który towarzyszy dzieciom przez lata. Ogrodowa huśtawka, drabinka do wspinania czy linowy most – kto nie marzy o parku linowym na własnym podwórku? Indiańskie namioty, rycerski zamek i parasole schronią przed słońcem i zainspirują do wspaniałej, baśniowej zabawy. Latem zestaw do zabawy w piasku pomoże zbudować wielką fortecę, a zimą karmnik będzie nowym domem dla sikorek i wróbelków. Kiedy przedszkolaki grają w Żabi Krykiet, starsze dzieci mogą zagrać w sportowym turnieju! Zawody w strzelaniu z łuku, gra w badminton czy ping-ponga. Szykuje się turniej dla całej rodziny!

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
Wiek

Ogrodowe i do piasku 

Katalog
 • Przygotuj się na degustację ziarnistych wypieków :) Potrzebne są tylko foremki na ciastka Hape, trochę piasku, wody i wspaniały humor!
  19,80 zł 22,00 zł ( -10% )
 • Namiot WIGWAM do zabawy w Indian. Materiał wysokiej jakości, ozdobiony w indiańskie motywy. Konstrukcja drewniana. Do użytku w ogrodzie lub w domu. Namiot łatwy i szybki w montażu, po złożeniu zajmuje mało miejsca.
  260,00 zł
 • Zabawka wykonana z wysokiej jakości materiałów. Ciekawe wzory i indiańskie zdobienia zachęcają do aktywnej zabawy. Namiot może być używany nie tylko w ogrodzie, ale i w domu. Namiot łatwy i szybki w montażu, a po złożeniu zajmuje mało miejsca.
  350,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Namiot dziecięcy do zabawy w rycerzy. Do użytku w ogrodzie lub w domu. Namiot łatwy i szybki w montażu, po złożeniu zajmuje mało miejsca.
  155,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Duża łopatka do piasku HAPE absolutnie niezbędna zabawka na plaży czy w piaskownicy.
  15,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Nadmuchiwany basen z dwudziestoma koorowymi piłeczkami. Piłeczki można wrzucać do basenu albo wkładac do torów w basenie.
  139,00 zł
  Chwilowy brak towaru