Ogrodowe i do piasku

Zabawa na świeżym powietrzu jest niezbędna dla zdrowego rozwoju dziecka! Wiemy dobrze, że „ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki nie są w stanie zastąpić ruchu”. Zabawa na dworze wpływa na dobre samopoczucie dziecka, pozwala ujść nadmiarowi energii. Dbając o sprawność ruchową dzi...

Zabawa na świeżym powietrzu jest niezbędna dla zdrowego rozwoju dziecka! Wiemy dobrze, że „ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki nie są w stanie zastąpić ruchu”. Zabawa na dworze wpływa na dobre samopoczucie dziecka, pozwala ujść nadmiarowi energii. Dbając o sprawność ruchową dziecka rozwijamy mózg: koncentrację uwagi, pamięć, szybkie kojarzenie. Dobrze ukierunkowany ruch stymuluje także rozwój mowy oraz ruchy gałek ocznych potrzebne do czytania. Same zalety! Zabawki do ogrodu to sprzęt, który towarzyszy dzieciom przez lata. Ogrodowa huśtawka, drabinka do wspinania czy linowy most – kto nie marzy o parku linowym na własnym podwórku? Indiańskie namioty, rycerski zamek i parasole schronią przed słońcem i zainspirują do wspaniałej, baśniowej zabawy. Latem zestaw do zabawy w piasku pomoże zbudować wielką fortecę, a zimą karmnik będzie nowym domem dla sikorek i wróbelków. Kiedy przedszkolaki grają w Żabi Krykiet, starsze dzieci mogą zagrać w sportowym turnieju! Zawody w strzelaniu z łuku, gra w badminton czy ping-ponga. Szykuje się turniej dla całej rodziny!

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Katalog

Wiek

Ogrodowe i do piasku 

na stronie
Katalog
 • Marzy Ci się własny park linowy dla Twojego dziecka? Zacznij kompletować swój mały linowy gaj od Drabinki linowej do wspinaczki 180 cm!
  45,05 zł 53,00 zł ( -15% )
 • Metalowa koparka na obrotowym stojaku do zabawy w piaskownicy.
  118,15 zł 139,00 zł ( -15% )
 • Zestaw dwóch kolorowych domków dla ptaków, wykonany z dobrej jakości drewna ze ślicznymi elementami ozdobnymi. Z tyłu domku znajduje się zamykany otwór do obserwacji piskląt. Wspaniała ozdoba do ogrodu lub na balkon.
  80,67 zł 94,90 zł ( -15% )
 • Zabawka wykonana z materiałów o wysokiej jakości. Posiada pięć drewnianych, trójkątnych stopni połączonych liną. Drabinka zapewnia odpowiedni rozwój i dawkę ruchu.
  153,00 zł 180,00 zł ( -15% )
  Chwilowy brak towaru
 • Ta drewniana wywrotka to niezbędny pojazd do przewożenia różnego rodzaju materiałów, takich jak klocki i inne, drobne zabawki.
  71,40 zł 84,00 zł ( -15% )
 • Namiot WIGWAM do zabawy w Indian. Materiał wysokiej jakości, ozdobiony w indiańskie motywy. Konstrukcja drewniana. Do użytku w ogrodzie lub w domu. Namiot łatwy i szybki w montażu, po złożeniu zajmuje mało miejsca.
  221,00 zł 260,00 zł ( -15% )
 • Podstawowy zestaw do piasku Hape - który składa się z wiaderka, sitka, grabek i łopatki - jest doskonały do beztroskiej zabawy i budowania zamków czy kopania tuneli.
  16,92 zł 19,90 zł ( -15% )
 • Metalowa koparka na dużych kołach do zabawy w piaskownicy. Siedzenie z łyżką obracane o 360°.
  169,15 zł 199,00 zł ( -15% )
 • Duża łopatka do piasku HAPE absolutnie niezbędna zabawka na plaży czy w piaskownicy.
  12,75 zł 15,00 zł ( -15% )
 • Huśtawka Pajęczyna do zabawy na świeżym powietrzu lub w domu.
  199,75 zł 235,00 zł ( -15% )
 • Duża łopatka do piasku HAPE absolutnie niezbędna zabawka na plaży czy w piaskownicy.
  12,75 zł 15,00 zł ( -15% )
 • Drążek huśtawki wykonany z mocnego litego drewna. Plastikowe, stabilne uchwyty służą do wykonywania różnych ćwiczeń gimnastycznych.
  48,45 zł 57,00 zł ( -15% )