Ogrodowe i do piasku

Zabawa na świeżym powietrzu jest niezbędna dla zdrowego rozwoju dziecka! Wiemy dobrze, że „ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale...

Zabawa na świeżym powietrzu jest niezbędna dla zdrowego rozwoju dziecka! Wiemy dobrze, że „ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki nie są w stanie zastąpić ruchu”. Zabawa na dworze wpływa na dobre samopoczucie dziecka, pozwala ujść nadmiarowi energii. Dbając o sprawność ruchową dziecka rozwijamy mózg: koncentrację uwagi, pamięć, szybkie kojarzenie. Dobrze ukierunkowany ruch stymuluje także rozwój mowy oraz ruchy gałek ocznych potrzebne do czytania. Same zalety! Zabawki do ogrodu to sprzęt, który towarzyszy dzieciom przez lata. Ogrodowa huśtawka, drabinka do wspinania czy linowy most – kto nie marzy o parku linowym na własnym podwórku? Indiańskie namioty, rycerski zamek i parasole schronią przed słońcem i zainspirują do wspaniałej, baśniowej zabawy. Latem zestaw do zabawy w piasku pomoże zbudować wielką fortecę, a zimą karmnik będzie nowym domem dla sikorek i wróbelków. Kiedy przedszkolaki grają w Żabi Krykiet, starsze dzieci mogą zagrać w sportowym turnieju! Zawody w strzelaniu z łuku, gra w badminton czy ping-ponga. Szykuje się turniej dla całej rodziny!

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Ogrodowe i do piasku 

na stronie
Katalog
 • Kto dzisiaj zdobędzie najwięcej punktów. Żyrafa, słoń, lew, zebra i małpka pilnują, by nikt nie oszukiwał.
  65,00 zł
 • Wiaderko i łopatka do piasku to podstawowy zestaw na każdą wycieczkę na plażę. Napełnij wiaderko piaskiem. Uważaj, żeby nie wykopać krabów!
  35,00 zł
 • Zestaw murarza HAPE ułatwi zbudowanie niesamowitego zamku na piasku cegła po cegle.
  22,00 zł
 • Plażowe taczki HAPE, doskonałe do przewożenia piasku i narzędzi podczas zabaw na plaży lub w piaskownicy, a małemu ogrodnikowi pomogą w pracach ogrodowych. Zabawka rozwija wyobraźnię i poprawia zdolności manualne.
  99,00 zł
 • Plażowe taczki HAPE, doskonałe do przewożenia piasku i narzędzi podczas zabaw na plaży lub w piaskownicy, a małemu ogrodnikowi pomogą w pracach ogrodowych. Zabawka rozwija wyobraźnię i poprawia zdolności manualne.
  99,00 zł
 • Młynek do wody i piasku to świetna zabawa dla kazdego! Wypełnij lejek wodą lub piaskiem i obserwuj jak koła się obracają.
  30,00 zł
 • Wywrotka do piasku HAPE - załaduj piasek, przewieź, zrzuć i powtórz, tworząc ostateczny projekt zamku z piasku. Policzyć ile ładunków wody lub piasku potrzeba, aby wypełnić dziurę lub zbudować zamek.
  75,00 zł
 • Zestaw jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw. Foremki w kształcie rybki, kraba, rozgwiazdy, konika morskiego i muszelki rozwijają twórcze i przestrzenne myślenie.
  15,00 zł
 • Foremka w kształcie legendarnej Krzywej Wieży w Pizie zainspiruje młodych architektów do tworzenia własnych budowli z piasku.
  9,00 zł
 • Foremka do piasku Wieża Eiffel'a to foremka w kształcie najbardziej rozpoznawalnej budowli Francji zainspiruje młodych architektów do tworzenia własnych budowli z piasku.
  9,00 zł
 • Foremki do piasku Wielki Mur HAPE pozwolą stworzyć uniwersalne budowle z piasku.
  25,00 zł
 • Przygotuj się na degustację ziarnistych wypieków :) Potrzebne są tylko foremki na ciastka Hape, trochę piasku, wody i wspaniały humor!
  22,00 zł