Stroje karnawałowe

Już dziś malec może wcielić się w odważnego smoka, który stąpa między zamkowymi komnatami. Tego jednego wieczoru ma bardzo ważne zadanie –...

Już dziś malec może wcielić się w odważnego smoka, który stąpa między zamkowymi komnatami. Tego jednego wieczoru ma bardzo ważne zadanie – zapewnić księżniczce bezpieczeństwo i pilnować wieży, w której ona mieszka. Władcą zamkowej przestrzeni nie musi być jedynie zionący ogniem stwór, ale również sprytny i super szybki wampir. Budzi szacunek, a nawet grozę, ale da się go łatwo oswoić. Warto mieć go po swojej stronie. Podobnie jak flaminga, który zawsze wie, który okoliczny stawik jest najlepszy i gdzie można się popluskać w gorące dni.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Wiek

Stroje karnawałowe 

Katalog
 • Strój karnawałowy dla dziecka. Do wyboru 4 wzory: indianka,wróżka, kowboj.
  24,00 zł 40,00 zł ( -40% )
 • Urocze anielskie skrzydła uzupełnią kreację Aniołka, który będzie chciał się pokazać na balu, jasełkach lub podczas codziennych zabaw.
  49,00 zł
 • Kostium chirurga to piękny i starannie wykonany strój, dzięki któremu Twój maluch może świetnie wypaść na każdym balu, imprezce, Halloween, czy podczas codziennych harców i zabaw.
  54,00 zł 90,00 zł ( -40% )
 • Kostium Flaming Ringo to piękne, starannie wykończone dziecięce przebranie, dzięki któremu Twój maluch zawładnie każdą imprezą. Każdy może jeździć na koniu, ale nie każdy ujarzmi własnego flaminga.
  122,50 zł
 • Twój maluch ze swoim zwierzęcym kumplem będą mogli opanować każdą imprezę, a w razie potrzeby zmyć się i ruszyć galopem do mamy.
  169,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Urocze anielskie skrzydła uzupełnią kreację Aniołka, który będzie chciał się pokazać na balu, jasełkach lub podczas codziennych zabaw.
  39,00 zł
 • Pluszowy koń na kiju Szkot może być wykorzystany jako rekwizyt teatralny do odgrywania różnych ról. Dzieci mogą przemienić się w małych aktorów, a ich wyobraźnia pobudzi ich do odtwarzania ciekawych scenariuszy.
  75,00 zł
 • Pluszowy jednorożec na kiju to idealna zabawka dla poszukiwaczy przygód i marzenie niejednej małej księżniczki. Zabawka zrobi również niemałe wrażenie na wszystkich gościach na imprezkach, balach i przyjęciach.
  69,00 zł