Kategorie

Hape

HAPE to nie tylko marka firmująca zabawki drewniane, HAPE to filozofia, styl życia, empatia. Założyciel HAPE Peter Handstein doskonale rozpoznał potrzeby dzieci i potencjał...

HAPE to nie tylko marka firmująca zabawki drewniane, HAPE to filozofia, styl życia, empatia. Założyciel HAPE Peter Handstein doskonale rozpoznał potrzeby dzieci i potencjał edukacyjny drewnianych zabawek, gdyż jako przedstawiciel handlowy odwiedził setki przedszkoli, które jego poprzedni pracodawca wyposażał w zabawki.


Doświadczenie to zaowocowało potem w kreowaniu wizerunku i filozofii firmy HAPE.


HAPE stawia na edukację, ekologię, wzbudzanie wrażliwości społecznej. W rejonach biedniejszych,


w środowisku lokalnym –gdzie z linii produkcyjnej zjeżdżają drewniane zabawki HAPE- firma funduje szkoły i wdraża programy ekologiczne. Linia zabawek bambusowych wpisuje się świetnie w zamysł wykorzystywania odnawialnych surowców. Drewniane zabawki HAPE są zabawkami na wiele lat, plastikowe komponenty, które uzupełniają niektóre zabawki są wykonane są z wysokiej jakości trwałego plastiku. Farby barwiące zabawki z drewna HAPE są farbami wodnymi , ekologicznymi.


Doświadczenie naszego sklepu PaTaToy.pl daje nam wiedzę, że marka HAPE ceniona jest ze swe walory edukacyjne. Wielu entuzjastów wśród dzieci i dorosłych znalazła prosta zabawka- HAPE edukacyjna piramida- pomocna przy poznawaniu liter, kształtów i barw. Poszukiwane są także puzzle drewniane, które między innymi wspierają dzieci przy nauce alfabetu czy nauce liczb i cyfr oraz uczą rozpoznawać rośliny i zwierzęta, pokazują życie miejskie albo wiejskie.


Świetną opcją zabawy dla całej rodziny jest zabawa z systemami HAPE quadrilla. Różnego rodzaju kulodromy z różnego rodzaju systemem labiryntów i lejków dla kul, wzbudzają entuzjazm małych i dużych zabawkowiczów. Z prostszych i mniej skomplikowanych zabawek polecamy klocki drewniane HAPE , różne ich wariacje i rodzaje i zestawy. Od HAPE fantazyjnego pociągu z klockami poprzez fantazyjny zamek z klocków HAPE, klocki abc HAPE, podwodne klocki HAPE oraz drewniane klocki HAPE kolory i kształty aż do linki tęczowych kształtów HAPE.


Nie należy pomijać też całej linii zestawów kuchennych kuchni mniejszych i większych, które można zestawić z różnymi setami garnków , talerzy i naczyń , zabawę w gotowanie wzbogacą także drewniane produkty spożywcze- owoce , warzywa, chleb, naleśniki i inne.

Więcej
na stronie