Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Kategorie

Hape

HAPE to nie tylko marka firmująca zabawki drewniane, HAPE to filozofia, styl życia, empatia. Założyciel HAPE Peter Handstein doskonale rozpoznał potrzeby dzieci i potencjał...

HAPE to nie tylko marka firmująca zabawki drewniane, HAPE to filozofia, styl życia, empatia. Założyciel HAPE Peter Handstein doskonale rozpoznał potrzeby dzieci i potencjał edukacyjny drewnianych zabawek, gdyż jako przedstawiciel handlowy odwiedził setki przedszkoli, które jego poprzedni pracodawca wyposażał w zabawki.


Doświadczenie to zaowocowało potem w kreowaniu wizerunku i filozofii firmy HAPE.


HAPE stawia na edukację, ekologię, wzbudzanie wrażliwości społecznej. W rejonach biedniejszych,


w środowisku lokalnym –gdzie z linii produkcyjnej zjeżdżają drewniane zabawki HAPE- firma funduje szkoły i wdraża programy ekologiczne. Linia zabawek bambusowych wpisuje się świetnie w zamysł wykorzystywania odnawialnych surowców. Drewniane zabawki HAPE są zabawkami na wiele lat, plastikowe komponenty, które uzupełniają niektóre zabawki są wykonane są z wysokiej jakości trwałego plastiku. Farby barwiące zabawki z drewna HAPE są farbami wodnymi , ekologicznymi.


Doświadczenie naszego sklepu PaTaToy.pl daje nam wiedzę, że marka HAPE ceniona jest ze swe walory edukacyjne. Wielu entuzjastów wśród dzieci i dorosłych znalazła prosta zabawka- HAPE edukacyjna piramida- pomocna przy poznawaniu liter, kształtów i barw. Poszukiwane są także puzzle drewniane, które między innymi wspierają dzieci przy nauce alfabetu czy nauce liczb i cyfr oraz uczą rozpoznawać rośliny i zwierzęta, pokazują życie miejskie albo wiejskie.


Świetną opcją zabawy dla całej rodziny jest zabawa z systemami HAPE quadrilla. Różnego rodzaju kulodromy z różnego rodzaju systemem labiryntów i lejków dla kul, wzbudzają entuzjazm małych i dużych zabawkowiczów. Z prostszych i mniej skomplikowanych zabawek polecamy klocki drewniane HAPE , różne ich wariacje i rodzaje i zestawy. Od HAPE fantazyjnego pociągu z klockami poprzez fantazyjny zamek z klocków HAPE, klocki abc HAPE, podwodne klocki HAPE oraz drewniane klocki HAPE kolory i kształty aż do linki tęczowych kształtów HAPE.


Nie należy pomijać też całej linii zestawów kuchennych kuchni mniejszych i większych, które można zestawić z różnymi setami garnków , talerzy i naczyń , zabawę w gotowanie wzbogacą także drewniane produkty spożywcze- owoce , warzywa, chleb, naleśniki i inne.

Więcej
na stronie
 • Duża łopatka do piasku HAPE absolutnie niezbędna zabawka na plaży czy w piaskownicy.
  7,50 zł 15,00 zł ( -50% )
 • Duża łopatka do piasku HAPE absolutnie niezbędna zabawka na plaży czy w piaskownicy.
  7,50 zł 15,00 zł ( -50% )
 • Duża łopatka do piasku HAPE absolutnie niezbędna zabawka na plaży czy w piaskownicy.
  7,50 zł 15,00 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zabawka doskonała w swej prostocie, potwierdzająca regułę, że rzeczy proste, sprawiają najwięcej radości, pozwalają dzieciom kreować własne światy zabawy i rozwijać własną fantazję.
  132,30 zł 189,00 zł ( -30% )
 • Zestaw torów do rozbudowy linii kolejowej to idealna zabawka dla małych konstruktorów!
  69,30 zł 99,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Z tym zestawem torów przygoda w dżungli i dobra zabawa gwarantowana!
  19,60 zł 28,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw Sushi to wszystko czego potrzebuje młody Master Chef do przygotowania pysznego obiadu. Gotowanie jest niepotrzebne!
  53,20 zł 76,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zastawa obiadowa jest złożona z 21 części - czterech talerzyków, czterech kubeczków, czterech zestawów sztućców (nóż i widelec), czterech serwetek w kratkę i czterech serwetek białych.
  69,30 zł 99,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw elementów wyposażenia łazienki. Set do samodzielnej zabawy albo do wyposażenia willi i domków HAPE. Wykonany z drewna i pomalowany ekologicznymi farbami
  41,30 zł 59,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw mebli dla lalek Jadalnia HAPE
  48,30 zł 69,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw domowa siłownia Set do samodzielnej zabawy albo do wyposażenia willi i domków HAPE. Wykonany z drewna i pomalowany ekologicznymi farbami.
  41,30 zł 59,00 zł ( -30% )
 • Różowy zestaw małej kosmetyczki zawiera wszystko, czego małe kobietki potrzebują do tego, by poczuć się jak prawdziwe elegantki!
  52,50 zł 75,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru