Kategorie

Hape

HAPE to nie tylko marka firmująca zabawki drewniane, HAPE to filozofia, styl życia, empatia. Założyciel HAPE Peter Handstein doskonale rozpoznał potrzeby dzieci i potencjał...

HAPE to nie tylko marka firmująca zabawki drewniane, HAPE to filozofia, styl życia, empatia. Założyciel HAPE Peter Handstein doskonale rozpoznał potrzeby dzieci i potencjał edukacyjny drewnianych zabawek, gdyż jako przedstawiciel handlowy odwiedził setki przedszkoli, które jego poprzedni pracodawca wyposażał w zabawki.


Doświadczenie to zaowocowało potem w kreowaniu wizerunku i filozofii firmy HAPE.


HAPE stawia na edukację, ekologię, wzbudzanie wrażliwości społecznej. W rejonach biedniejszych,


w środowisku lokalnym –gdzie z linii produkcyjnej zjeżdżają drewniane zabawki HAPE- firma funduje szkoły i wdraża programy ekologiczne. Linia zabawek bambusowych wpisuje się świetnie w zamysł wykorzystywania odnawialnych surowców. Drewniane zabawki HAPE są zabawkami na wiele lat, plastikowe komponenty, które uzupełniają niektóre zabawki są wykonane są z wysokiej jakości trwałego plastiku. Farby barwiące zabawki z drewna HAPE są farbami wodnymi , ekologicznymi.


Doświadczenie naszego sklepu PaTaToy.pl daje nam wiedzę, że marka HAPE ceniona jest ze swe walory edukacyjne. Wielu entuzjastów wśród dzieci i dorosłych znalazła prosta zabawka- HAPE edukacyjna piramida- pomocna przy poznawaniu liter, kształtów i barw. Poszukiwane są także puzzle drewniane, które między innymi wspierają dzieci przy nauce alfabetu czy nauce liczb i cyfr oraz uczą rozpoznawać rośliny i zwierzęta, pokazują życie miejskie albo wiejskie.


Świetną opcją zabawy dla całej rodziny jest zabawa z systemami HAPE quadrilla. Różnego rodzaju kulodromy z różnego rodzaju systemem labiryntów i lejków dla kul, wzbudzają entuzjazm małych i dużych zabawkowiczów. Z prostszych i mniej skomplikowanych zabawek polecamy klocki drewniane HAPE , różne ich wariacje i rodzaje i zestawy. Od HAPE fantazyjnego pociągu z klockami poprzez fantazyjny zamek z klocków HAPE, klocki abc HAPE, podwodne klocki HAPE oraz drewniane klocki HAPE kolory i kształty aż do linki tęczowych kształtów HAPE.


Nie należy pomijać też całej linii zestawów kuchennych kuchni mniejszych i większych, które można zestawić z różnymi setami garnków , talerzy i naczyń , zabawę w gotowanie wzbogacą także drewniane produkty spożywcze- owoce , warzywa, chleb, naleśniki i inne.

Więcej
na stronie
 • Zestaw naklejek na ścianę z motywem z bajki Mały Książę.
  10,00 zł
 • Przygotuj się na degustację ziarnistych wypieków :) Potrzebne są tylko foremki na ciastka Hape, trochę piasku, wody i wspaniały humor!
  19,80 zł 22,00 zł ( -10% )
 • Drobiazg dla sprytnego malucha! Drewniana zabawka w pastelowych kolorach - do wyboru czerwona, niebieska, żółta i pomarańczowa.
  4,90 zł
 • Kolorowa,drewniana i schludnie wykonana książeczka to świetny powód, żeby przysiąść i pooglądać barwne obrazki i widoki, jakie można znaleźć w Zoo.
  33,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Koń na biegunach bywa najlepszym przyjacielem dziecka - tę prawdę znali już nasi przodkowie kilkaset lat temu. Ta zabawka towarzyszy nam już od wielu wielu pokoleń.
  289,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Czerwony jeździk z bagażnikiem HAPE pozwoli Twojemu maluchowi podróżować po całym domu i odkrywać jego zakamarki. Wyprawy, choć niedalekie, pomogą mu rozwinąć mięśnie, panować nad balansem ciała i pobudzać jego aktywność.
  297,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana układanka to zajmująca zabawka edukacyjna, która nie tylko jest świetną rozrywką, ale także rozwija w dziecku zdolności manualne i logiczne myślenie.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • LICZYDŁO Tęczowe korale HAPE to świetna zabawka, która umili maluchowi stawianie pierwszych kroków w matematyce. Kolorowe kuleczki zachęcą go do przesuwania i układania. Pobudzają aktywność i chęć nauki.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zabawka edukacyjna przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia, wykonana z ekologicznego drewna i doskonale rozwijająca zdolności manualne u najmłodszych dzieci.
  49,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Te drewniane pięknie wykonane klocki to doskonały prezent dla miłośników zwierząt morskich. Zestaw składa się z 12 elementów.
  29,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Świetna pozycja na prezent dla najmłodszych miłośników dinozaurów. Zestaw zawiera 12 klocków z wizerunkami dinozaurów.
  29,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Rakieta cztery poziomy to gratka dla miłośników kosmicznej przestrzeni.Duży zestaw zawiera wiele szczegółowych elementów, które nadają mu niepowtarzalny charakter. Zachęca do wspólnej, rodzinnej zabawy.
  399,00 zł
  Chwilowy brak towaru