Katalog

Kategoria

Hape

HAPE to nie tylko marka firmująca zabawki drewniane, HAPE to filozofia, styl życia, empatia. Założyciel HAPE Peter Handstein doskonale rozpoznał potrzeby dzieci i potencjał...

HAPE to nie tylko marka firmująca zabawki drewniane, HAPE to filozofia, styl życia, empatia. Założyciel HAPE Peter Handstein doskonale rozpoznał potrzeby dzieci i potencjał edukacyjny drewnianych zabawek, gdyż jako przedstawiciel handlowy odwiedził setki przedszkoli, które jego poprzedni pracodawca wyposażał w zabawki.


Doświadczenie to zaowocowało potem w kreowaniu wizerunku i filozofii firmy HAPE.


HAPE stawia na edukację, ekologię, wzbudzanie wrażliwości społecznej. W rejonach biedniejszych,


w środowisku lokalnym –gdzie z linii produkcyjnej zjeżdżają drewniane zabawki HAPE- firma funduje szkoły i wdraża programy ekologiczne. Linia zabawek bambusowych wpisuje się świetnie w zamysł wykorzystywania odnawialnych surowców. Drewniane zabawki HAPE są zabawkami na wiele lat, plastikowe komponenty, które uzupełniają niektóre zabawki są wykonane są z wysokiej jakości trwałego plastiku. Farby barwiące zabawki z drewna HAPE są farbami wodnymi , ekologicznymi.


Doświadczenie naszego sklepu PaTaToy.pl daje nam wiedzę, że marka HAPE ceniona jest ze swe walory edukacyjne. Wielu entuzjastów wśród dzieci i dorosłych znalazła prosta zabawka- HAPE edukacyjna piramida- pomocna przy poznawaniu liter, kształtów i barw. Poszukiwane są także puzzle drewniane, które między innymi wspierają dzieci przy nauce alfabetu czy nauce liczb i cyfr oraz uczą rozpoznawać rośliny i zwierzęta, pokazują życie miejskie albo wiejskie.


Świetną opcją zabawy dla całej rodziny jest zabawa z systemami HAPE quadrilla. Różnego rodzaju kulodromy z różnego rodzaju systemem labiryntów i lejków dla kul, wzbudzają entuzjazm małych i dużych zabawkowiczów. Z prostszych i mniej skomplikowanych zabawek polecamy klocki drewniane HAPE , różne ich wariacje i rodzaje i zestawy. Od HAPE fantazyjnego pociągu z klockami poprzez fantazyjny zamek z klocków HAPE, klocki abc HAPE, podwodne klocki HAPE oraz drewniane klocki HAPE kolory i kształty aż do linki tęczowych kształtów HAPE.


Nie należy pomijać też całej linii zestawów kuchennych kuchni mniejszych i większych, które można zestawić z różnymi setami garnków , talerzy i naczyń , zabawę w gotowanie wzbogacą także drewniane produkty spożywcze- owoce , warzywa, chleb, naleśniki i inne.

Więcej
na stronie
 • Nauka języka angielskiego a przy okazji mała powtórka alfabetu to pomysł na świetną zabawę z nowym liczydłem od marki HAPE!
  75,44 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Wspaniała zabawka edukacyjna, na podstawie której dziecko w naturalny sposób poznaje podstawowe prawa fizyki. Przy okazji może ćwiczyć koordynację ruchową i wyobraźnię przestrzenną, manipulując poszczególnymi elementami.
  84,00 zł
 • Betoniarka to pojazd budowlany niezbędny, aby rozpocząć budowę jakiejkolwiek konstrukcji!
  86,00 zł
 • Drewniany Buldożer HAPE to pojazd, który świetnie spisze się na niejednej dużej budowie!
  75,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Edukacyjny pchacz z zeberkami, który pomoże dziecku w stawianiu pierwszych kroków. Kolorowa zabawka rozwija i pobudza dziecko do aktywnego spędzania czasu. Chodzenie nigdy nie było tak przyjemne!
  246,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kolorowe drewniane cymbałki z pałeczkami do wystukiwania przyjemnych dla ucha dźwięków.
  65,00 zł
 • Zestaw wykonany jest z najwyższej jakości drewna, lakierowanego i zdobionego w najdrobniejszych szczegółach. Jest bezpieczny do zabawy dla dzieci od 3 roku życia.
  70,00 zł
 • Czerwony jeździk z bagażnikiem HAPE pozwoli Twojemu maluchowi podróżować po całym domu i odkrywać jego zakamarki. Wyprawy, choć niedalekie, pomogą mu rozwinąć mięśnie, panować nad balansem ciała i pobudzać jego aktywność.
  297,00 zł
 • Domino Fatastico to doskonała pomoc edukacyjna, a jednocześnie zabawka, która dostarcza mnóstwo radości. Ten zestaw zapewni dziecku fascynującą zabawę na długie godziny!
  125,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane kolorowe Domino Fantastico HAPE to zestaw, który zapewni dziecku fascynującą zabawę na długie godziny!
  125,00 zł
 • Zabawka niezwykle pobudzająca wyobraźnię, dająca możliwość tworzenia wielu różnych kompozycji. W zasadzie nawet każdy kawałek pizzy może być inny – w zależności od upodobań klientów i inwencji twórczej młodego kucharza.
  86,00 zł
 • Kasa wykonana jest z najwyższej jakości drewna, którego kolor pięknie łączy się z pastelowymi barwami przycisków i liczydeł i rekomendowana jest dla dzieci od 3 roku życia.
  123,59 zł