Magic decor

Te puzzle to przyjaciele, którzy mogą towarzyszyć Twojemu dziecku nawet, gdy gasną już światła, a oczka zaczynają powoli się zamykać. Być może...

Te puzzle to przyjaciele, którzy mogą towarzyszyć Twojemu dziecku nawet, gdy gasną już światła, a oczka zaczynają powoli się zamykać. Być może radosny uśmiech Kubusia Puchatka będzie co dzień ostatnią rzeczą, którą Twój maluch zobaczy zanim zapadnie w sen. Piękne ilustracje mogą cieszyć oko nawet w nocy i to przy wyłączonych żarówkach. Najpierw jednak trzeba włożyć w to trochę trudu – ułożyć zestaw puzzli i powiesić go na ścianie dziecięcego pokoju. Puzzle doskonale rozwijają zdolności manualne i umiejętność logicznego myślenia Twojego malucha. Przede wszystkim jednak dostarczają po prostu masy radości. Nagradzają za wytrwałość i zachęcają do szukania nieoczywistych rozwiązań. Układanie puzzli to bodaj jedno z najlepszych wspomnień z dzieciństwa niejednego dorosłego. Pozwól, by Twoje dziecko również miało co wspominać!

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
Marka

Magic decor 

Katalog
  • Duże dekoracyjne puzzle, które za pomocą specjalnej techniki będą świecić w ciemności i będą wspaniałą ozdobą do dziecięcego pokoju. Po ułożeniu powstanie obrazek z motywem Kubusia Puchatka.
    34,00 zł
    Chwilowy brak towaru