Interaktywne

Puzzle interaktywne to zupełnie nowy wymiar rozrywki, którą dorośli pamiętają z dzieciństwa. Czasy szybko się zmieniają i ślęczenie nad...

Puzzle interaktywne to zupełnie nowy wymiar rozrywki, którą dorośli pamiętają z dzieciństwa. Czasy szybko się zmieniają i ślęczenie nad manualnymi łamigłówkami w dobie komputerów, smartfonów i szerokopasmowego Internetu może się już dzieciom wydać nudne. Producenci puzzli wychodzą naprzeciw temu wyzwaniu, łącząc popularne wzory puzzli z najnowszymi technologiami. Część zestawów po ułożeniu może dostarczyć dodatkowej zabawy na ekranie telefonu, inne układanki pozwolą cieszyć się dodatkowo muzyką wygrywaną przez elektroniczny długopis. Jednocześnie zabawa nic nie traci ze swoich dotychczasowych walorów – układanie puzzli nadal rozwija zdolności manualne dzieci i zachęca do poszukiwania często nieoczywistych rozwiązań. Układanie puzzli to bodaj jedno z najlepszych wspomnień z dzieciństwa niejednego dorosłego. Pozwól, by Twoje dziecko również miało co wspominać!

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
Wiek
Marka

Interaktywne 

Katalog
 • Puzzle 80 elementów z bohaterami serialu animowanego "My Little Pony: Przyjaźń to magia". Mnóstwo świetnej zabawy w jednym pudełku! Układaj puzzle, koloruj i zbierz wszystkie trofea!
  10,95 zł 21,90 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Puzzle 80 elementów z bohaterami serialu animowanego "Transformers". Mnóstwo świetnej zabawy w jednym pudełku! Układaj puzzle, koloruj i zbierz wszystkie trofea!
  21,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Puzzle 80 elementów z bohaterami serialu animowanego "Littlest Pet Shop". Mnóstwo świetnej zabawy w jednym pudełku! Układaj puzzle, koloruj i zbierz wszystkie trofea!
  6,57 zł 21,90 zł ( -70% )
  Chwilowy brak towaru