Drewniane

Lekkie, pięknie pastelowe drewniane elementy przyciągają wzrok i zachęcają do zabawy. A radość z układania puzzli nie tylko wciąga na długie...

Lekkie, pięknie pastelowe drewniane elementy przyciągają wzrok i zachęcają do zabawy. A radość z układania puzzli nie tylko wciąga na długie godziny, ale i rozwija zdolności manualne i umiejętność logicznego myślenia. Metoda prób i błędów jest najlepsza, by uczyć się i poznawać kolorowy świat zwierząt, cyferek i literek. Niektóre puzzle pomogą w nauce alfabetu, inne zachęcą do zapoznania się z podstawami matematyki. Łatwiej opowiedzieć dziecku o magicznym świecie zwierząt, gdy zwierzątka te leżą przed nami na planszy. Twój maluch może sam przekonać się, jakie danie wybiera na śniadanie zając, a jakie żółw. Zanim przyjdzie do wiązania własnych bucików, można poćwiczyć na planszy z drewnianymi. Kolorowe misie, krokodyle, uśmiechnięte koniki, żółwie i świnki zachęcają do odkrywania świata i zapoznawania się z regułami rządzącymi skomplikowaną krainą puzzli. Miejsce na głowę pieska jest zawsze obok kaczuszki, nie da się tam wcisnąć owieczki ani konika. Ale czy na pewno? Twój maluch musi przekonać się sam!

Czytaj więcej

Kategorie

Drewniane 

na stronie
Katalog
 • Drewniane klocki puzzle Mały Książę HAPE - Piękne kolorowe klocki, które pozwolą dzieciom na ułożenie 6 niezapomnianych scen z filmu "Mały Książę".
  25,00 zł
 • Zestaw drewnianych klocków w kształcie sześcianów- na każdej ze ścianek jest fragment innego obrazka. Można ułożyć postacie następujących zwierząt: niedźwiedzia, sowy, lisa, królika, szopa i łosia. Obrazek układa się na specjalnej ramce- podstawce.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw drewnianych puzzli edukacyjnych z sympatycznymi zwierzątkami dla dzieci. Trzy kolorowe biedronki na zielonym liściu, trzy barwne motyle na żółtym kwiatku i trzy kolorowe rybki w wodzie pomogą naszym pociechom odkryć świat puzzli.
  63,00 zł
 • Farma, układanka dźwiękowa HAPE uczy dzieci odgłosów zwierząt, trenuje spostrzegawczość.
  75,00 zł
 • Ten kolorowy zegar edukacyjny, wykonany z wysokiej jakości drewna, nie jest zwykłym zegarem... jest kombinacją kilku zabawek w jednym.
  53,00 zł
 • Duża układanka z małymi literami HAPE doskonale wspomaga naukę czytania i pisania.
  67,00 zł
 • Puzzle sensoryczne to świetna układanka dla maluszka. W skład zestawu wchodzi 6 elementów drewnianych, które należy dopasować do drewnianej planszy - tak, aby zestawić je odpowiednimi zwierzet, puzzle powleczone są imitacją sierści zwierzęcej.
  75,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane puzzle z ilustracją mapy świata, kontynenty układa się z 92 puzzli- magnesów. Puzzle przedstawiają także miejsca i budowle charakterystyczne dla danego regionu świata. Nazwy na mapie są w języku angielskim.
  225,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Przepięknie i precyzyjnie wykonane drewniane puzzle Arka Noego z kolekcji George Luck. Nowość marki HAPE 2017!
  159,00 zł
 • Niesamowity alfabet zwierząt z kolekcji George Luck Hape to kolorowa drewniana łamigłówka. Jedna zabawka a tyle możliwości zabawy! Układanie puzzli, nauka angielskiego, rozpoznawanie zwierząt.
  135,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Duże puzzle warstwowe Wodne zwierzęta z kolekcji George Luck to ciekawa propozycja dla dzieci od 6 roku życia.
  99,00 zł
 • Puzzle warstwowe Arktyczne zwierzęta HAPE z kolekcji George Luck to ciekawa propozycja dla dzieci od 5 roku życia.
  54,00 zł