Drewniane

Lekkie, pięknie pastelowe drewniane elementy przyciągają wzrok i zachęcają do zabawy. A radość z układania puzzli nie tylko wciąga na długie godziny, ale i rozwija zdolności manualne i umiejętność logicznego myślenia. Metoda prób i błędów jest najlepsza, by uczyć się i poznawać kolorowy świat zwierząt, cyf...

Lekkie, pięknie pastelowe drewniane elementy przyciągają wzrok i zachęcają do zabawy. A radość z układania puzzli nie tylko wciąga na długie godziny, ale i rozwija zdolności manualne i umiejętność logicznego myślenia. Metoda prób i błędów jest najlepsza, by uczyć się i poznawać kolorowy świat zwierząt, cyferek i literek. Niektóre puzzle pomogą w nauce alfabetu, inne zachęcą do zapoznania się z podstawami matematyki. Łatwiej opowiedzieć dziecku o magicznym świecie zwierząt, gdy zwierzątka te leżą przed nami na planszy. Twój maluch może sam przekonać się, jakie danie wybiera na śniadanie zając, a jakie żółw. Zanim przyjdzie do wiązania własnych bucików, można poćwiczyć na planszy z drewnianymi. Kolorowe misie, krokodyle, uśmiechnięte koniki, żółwie i świnki zachęcają do odkrywania świata i zapoznawania się z regułami rządzącymi skomplikowaną krainą puzzli. Miejsce na głowę pieska jest zawsze obok kaczuszki, nie da się tam wcisnąć owieczki ani konika. Ale czy na pewno? Twój maluch musi przekonać się sam!

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Katalog

Drewniane 

na stronie
Katalog
 • Drewniana układanka z klocków 2w1 Farma i Zoo przedstawia sześć różnych motywów ze zwierzętami hodowlanymi oraz zwierzętami żyjącymi w zoo.
  38,25 zł 45,00 zł ( -15% )
 • Kolorowa tablica ze stempelkami to świetny pomysł na urozmaicenie nauki alfabetu czy tworzenia pierwszych napisów. Dziecko może układać wyrazy czy całe zdania i odbijać je potem na kartce.
  50,15 zł 59,00 zł ( -15% )
 • Edukacyjne puzzle ze sklejki w drewnianej ramce to: - zabawa w połączeniu z nauką podstaw geografii - utrwalenie nazewnictwa państw w języku angielskim - zapoznanie z podstawowymi flagami - kompas, który utrwali 4 strony świata
  41,65 zł 49,00 zł ( -15% )
 • Drewniane puzzle edukacyjne dla najmłodszych z kolorowym motywem lwa. Zapakowane w praktycznym woreczku z przyczepionym do niego wzorem pomocniczym.
  19,55 zł 23,00 zł ( -15% )
 • Wóz strażacki, karetka, samochód policyjny czy jeszcze coś innego? Co dzisiaj wybierze Twoje dziecko z drewnianego pudełka z puzzelkami?
  52,70 zł 62,00 zł ( -15% )
 • Zacznij naukę swojego dziecka już teraz i pomóż mu poznać figury geometryczne. Drewniane puzzle GEO działają pozytywnie na logiczne myślenie malucha i pełnią funkcję edukacyjną.
  33,15 zł 39,00 zł ( -15% )
 • Układanka składa się z 9 różnych motywów ze zwierzętami i odpowiednio tyle samo motywów z pożywieniem. Zadaniem dziecka jest odpowiednie dopasowanie puzzli, tak aby tworzyły jedną całość.
  23,80 zł 28,00 zł ( -15% )
 • Puzzle edukacyjne Żółw do nauki alfabetu i cyfr.
  24,65 zł 29,00 zł ( -15% )
 • Drewniana układanka w pudełku - 6 różnych strojów do przebierania misia.
  24,65 zł 29,00 zł ( -15% )
 • Solidnie wykonane drewniane puzzle na grubej sklejce, składające się z 48 części, przedstawiające kolorowy motyw Arki Noego ze zwierzętami. Wspaniała zabawa i nauka dla najmłodszych miłośników puzzli.
  29,75 zł 35,00 zł ( -15% )
 • Drewniane puzzle dla najmłodszych - nauczą dzieci rozpoznawania kształtów i kolorów.
  35,70 zł 42,00 zł ( -15% )
 • Kolorowe puzzle edukacyjne w kształcie sympatycznego krokodyla do nauki alfabetu. Całość wykonana z wysokiej jakości drewna.
  49,30 zł 58,00 zł ( -15% )
  Chwilowy brak towaru