Maskotki

Konik, piesek, żaba to tylko niektóre ze zwierzątek, jakie mogą towarzyszyć dziecku nawet od dziś! Pluszowa truskawka, rzodkiewka, marchewka czy...

Konik, piesek, żaba to tylko niektóre ze zwierzątek, jakie mogą towarzyszyć dziecku nawet od dziś! Pluszowa truskawka, rzodkiewka, marchewka czy brokuł zachęcą malucha do zdrowego odżywiania i jedzenia owoców i warzyw, które są pełne witamin. Te kształty będą się pozytywnie i miło kojarzyły, więc niejadek przestanie być problemem. Skarpetkowe postacie zabiorą malca w świat kreatywnej i beztroskiej zabawy. Kształtów jest wiele, więc każde dziecko znajdzie idealnego towarzysza do długich zabaw z wyobraźnią! Niech samo zdecyduje – poręczny mustang w torebce do podróżowania i odkrywania świata, zabawny piesek w paski z tytułem profesjonalnego detektywa, a może cała załoga statku pirackiego i ich niekończące się przygody?

Czytaj więcej

Kategorie

Maskotki 

na stronie
Katalog
 • Sympatyczny kolorowy słoń z lusterkiem, szeleszczącymi uszami i kapeluszem grzechotką. Stopy słonia piszczą po naciśnięciu a do kieszonki ma przyszyty na sznurku szeleszczący kwiatek.
  65,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pluszowa żabka z 4 sympatycznymi robaczkami, które piszczą, grzechoczą i szeleszczą. Żaba posiada wszyte w nogi grzechotki oraz folię szeleszczącą w ramionach.
  89,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Błękitno-szary dziecięcy plecak w kształcie samolotu, starannie uszyty z dbałością o szczegóły, z materiału o wysokiej jakości. W zestawie z plecakiem trzy sympatyczne pluszowe zwierzaki. Paski z możliwością regulacji do wzrostu dziecka.
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pacynka Żaba wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny. Pacynkę można animować nakładając ją na dłoń. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność oraz wyobraźnię.
  37,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pacynka Kangur wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny. Pacynkę można animować nakładając ją na dłoń. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność oraz wyobraźnię.
  37,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pacynka Wiewiórka wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny. Pacynkę można animować nakładając ją na dłoń. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność oraz wyobraźnię.
  37,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pacynka Owieczka wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny. Pacynkę można animować nakładając ją na dłoń. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność oraz wyobraźnię.
  37,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pacynka Królik wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny. Pacynkę można animować nakładając ją na dłoń. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność oraz wyobraźnię.
  37,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Sympatyczny pluszowy konik z długą lśniącą grzywą i ogonem, w zestawie z elegancką różową torebką, wykonaną z miękkiego przyjemnego w dotyku materiału. Torebka posiada na grzbiecie specjalne wcięcie, aby konik mógł wygodnie podróżować ze swoją panią.
  33,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Duży sympatyczny, pluszowy kucyk LINDA z lśniącymi czarnymi kitkami, spiętymi kolorowymi gumkami. Dodatkowo 6 kolorowych spinek do zabawy przy czesaniu lub pleceniu warkoczyków. Wspaniały prezent dla dziewczynki.
  108,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pluszowy jednorożec z połyskującym rogiem i kopytami w zestawie ze śliczną, różową torebką, wykonaną z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Torebka posiada na grzbiecie specjalne wcięcie, przez które wystaje główka sympatycznego konika.
  33,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Piękny miniaturowy pluszak-maskotka jednorożec wykonany z mięciutkiego materiału, idealny do przytulania. Marzenie kazdej małej fanki UNICORNA
  45,00 zł
  Chwilowy brak towaru