Kategorie

Clementoni

Clementoni to włoska marka utworzna w 1963 roku. Od tego czasu zdążyła już zająć wysoką pozycję wśród producentów zabawek edukacyjnych.

Clementoni to włoska marka utworzna w 1963 roku. Od tego czasu zdążyła już zająć wysoką pozycję wśród producentów zabawek edukacyjnych. Firma od lat dba o to, by prócz wspaniałej zabawy, zachęcić maluchy do poznawania świata. Do najmłodszych dzieci skierowana jest linia babyClementoni, którą dumnie reprezentuje Misio Zdzisio Opowiadacz Bajek, który chętnie opowie ciekawe historie, a dzięki odrobinie magii, zamieni się w Pieska Fruziaka, Króliczka Bobiczka i Słonika Pomponika. Nieco starsze dzieci z pewnością zainteresują zestawy gier edukacyjnych, które pomogą odkryć świat matematyki czy nauczą posługiwania się zegarkiem. Mali naukowcy również znajdą coś dla siebie - najmłodsi będą mieli okazję złożyć swój pierwszy mikroskop, a ci nieco bardziej doświadczeni, przeprowadzić ciekawe eksperymenty. Znawcy dinozaurów w Laboratorium Skamieniałości poczują się jak prawdziwi archeolodzy, przyszli detektywi rozwiążą skomplikowane zagadki a mali lekarze, będą mogli złożyć swój model ciała ludzkiego, a następnie za pomocą stetoskopu posłuchać bicia serca. Dla miłośników własnoręcznie wykonanej biżuterii Clementoni oferuje zestawy kreatywne Crazy Chic, każda młoda dama będzie  mogła sama przygotować Bransoletki Przyjaźni, a potem podarować je bliskiej osobie. Zainteresowanych modą z pewnością zaciekawią specjalne szkicowniki, zawierające szblony i kolorowe karty ze wzorami do projektowania ubrań.


Clementoni oferuje zabawki dla dzieci od pierwszego miesiąca do 12 roku życia. Zestawy edukacyjne przygotowywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły, pozwalają na poznawanie świata poprzez zabawę i rozwijanie swoich zainteresowań. 

Więcej
na stronie
 • Bardzo ładny kolorowy żółwik Clemmy, który ukrywa pod swoją skorupą miękkie klocki to świetny pomysł na prezent dla roczniaka.
  60,00 zł
 • Hercules Poirot, Sherlock Holmes i panna Marple to detektywi, których niedługo doścignie nowy mistrz dedukcji! Wystarczy zestaw Zostań prawdziwym detektywem CLEMENTONI a Wasz maluch stanie się prawdziwą gwiazdą detektywistyki.
  35,00 zł
 • Zestaw, który pozwala odtwarzać spektakularne erupcje wulkaniczne i odkrywać najbardziej sugestywne zjawiska zachodzące na powierzchni Ziemi.
  29,00 zł
 • Świetny pomysł na zabawę w domu i w podróży! Projektowanie i wybór spośród tylu kolorów i wzorów doskonale rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka.
  30,00 zł
 • Idealny prezent dla małych miłośników mody! Tenisistka, pływaczka, biegaczka – każda z nich może już niedługo pochwalić się stworzonym specjalnie dla niej projektem stroju sportowego.
  29,00 zł
 • Idealny prezent dla małych miłośników mody! Piękne syrenki, podwodny świat z różnokolorowymi rybkami, roślinnością o żywych kolorach i fantastycznym otoczeniem – wszystko to można zaprojektować, dzięki zestawowi ze szkicownika.
  43,00 zł
 • Po ułożeniu puzzle stają się miarką do mierzenia wzrostu, którą można zwiesić w pokoju dziecka.
  28,00 zł
 • Po ułożeniu puzzle stają się miarką do mierzenia wzrostu, którą można zwiesić w pokoju dziecka.
  28,00 zł
 • estaw 30 dużych puzzli z motywem Myszki Minnie. Po ułożeniu puzzle stają się miarką do mierzenia wzrostu, którą można zwiesić w pokoju dziecka.
  28,00 zł
 • Zestaw 30 puzzle maxi Disney Clasic. Po ułożeniu puzzle stają się miarką do mierzenia wzrostu, którą można zwiesić w pokoju dziecka.
  28,00 zł
 • 30 dużych puzzle z motywem z bajki Doc Mc Stuffins. Po ułożeniu puzzle stają się miarką do mierzenia wzrostu, którą można zwiesić w pokoju dziecka.
  28,00 zł
 • Środkowy obrazek składa się z 15 puzzli. Puzzle wokół obrazka zawierają quiz z dwiema możliwymi odpowiedziami. Gracz wybiera odpowiedź i wskazuje ją długopisem, który sygnalizuje prawidłowe odpowiedzi poprzez melodyjki, efekty dźwiękowe i świetlne.
  49,00 zł