Polecane produkty

  • Młynek do wody i piasku to świetna zabawa dla kazdego! Wypełnij lejek wodą lub piaskiem i obserwuj jak koła się obracają.
    27,00 zł 30,00 zł ( -10% )
  • Basen ogrodowy ze zjeżdżalnią Krokodyl BANZAI to świetny sposób na spędzenie letniego czasu w ogrodzie.
    130,50 zł 145,00 zł ( -10% )
  • Przygotuj się na degustację ziarnistych wypieków :) Potrzebne są tylko foremki na ciastka Hape, trochę piasku, wody i wspaniały humor!
    19,80 zł 22,00 zł ( -10% )

Trochę inny blog o zabawkach

Prezent na koniec roku - dla dziecka od rodziców

Spódniczki granatowe wyprasowane? Koszule naszykowane? A upominki gotowe? Bo koniec roku szkolnego już tuż, tuż…

Czytaj więcej...

Zabawa stop

Pamiętacie jak pisaliśmy o etapach zabawy? A czy przypominacie sobie wpis o niekupowanie zabawek na zapas? Dziś na bogu ważny wpis o...

Czytaj więcej...

Nasze marki

„Piękne dzieciństwo ma się tylko raz.”

~Bertold Brecht
Dzieciństwo to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych etapów życia. Dzieciństwo to zapach domu, tradycje i zwyczaje rodzinne oraz wyjątkowy czas zabawy. Właśnie z myślą o pięknym dzieciństwie powstał PaTaToy.pl – wyjątkowy sklep z zabawkami, który tworzą ludzie z pasją i radością życia. Wiemy doskonale, że zabawa to ważna sprawa, a zabawki pomagają w codziennym rozwoju i naśladowaniu rzeczywistości.

Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym z zabawkami, ale miejscem, w którym proponujemy starannie wyszukane, wyselekcjonowane produkty; które bawią, uczą i pomagają w poznawaniu świata.

Zachęcamy do odkrywania świata zabawek PaTaToy.pl. Czekamy na Was codziennie, 24 godziny na dobę, oferując ponad tysiąc produktów różnych marek. Bo dobrze wybrane zabawki to frajda dla dziecka i radość wspólnej, rodzinnej zabawy.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu z zabawkami – niech Wasze dzieci mają zawsze piękne dzieciństwo…