Polecane produkty

  • Pudełko na zabawki little tree fox
    109,00 zł
  • Ręcznik z kapturem Star Fish LASSIG - delikatny ręcznik kąpielowy w uniwersalnym rozmiarze 0-24 miesięce
    129,00 zł
  • Klasyczna gra, znana na całym świecie, w której inwestujesz w nieruchomości. Tym razem odświeżona i wzbogacona o figurkę kota i nową szybką kostkę do gry. Kupuj, inwestuj, doprowadź do bankructwa przeciwników.
    85,00 zł 100,00 zł ( -15% )

Trochę inny blog o zabawkach

Wiwat nowy rok szkolny!

Wakacje przechodzą do historii. Przed nami 10 miesięcy nowych wyzwań, niespodzianek, budzików dzwoniących co rano, plecaków,...

Czytaj więcej...

Czas na torbę!

Był już u nas przegląd plecaków dla mniejszych i większych. Dziś czas na torby – też je mamy! I serdecznie polecamy na wrześniowe...

Czytaj więcej...

Nasze marki

„Piękne dzieciństwo ma się tylko raz.”

~Bertold Brecht
Dzieciństwo to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych etapów życia. Dzieciństwo to zapach domu, tradycje i zwyczaje rodzinne oraz wyjątkowy czas zabawy. Właśnie z myślą o pięknym dzieciństwie powstał PaTaToy.pl – wyjątkowy sklep z zabawkami, który tworzą ludzie z pasją i radością życia. Wiemy doskonale, że zabawa to ważna sprawa, a zabawki pomagają w codziennym rozwoju i naśladowaniu rzeczywistości.

Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym z zabawkami, ale miejscem, w którym proponujemy starannie wyszukane, wyselekcjonowane produkty; które bawią, uczą i pomagają w poznawaniu świata.

Zachęcamy do odkrywania świata zabawek PaTaToy.pl. Czekamy na Was codziennie, 24 godziny na dobę, oferując ponad tysiąc produktów różnych marek. Bo dobrze wybrane zabawki to frajda dla dziecka i radość wspólnej, rodzinnej zabawy.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu z zabawkami – niech Wasze dzieci mają zawsze piękne dzieciństwo…