Polecane produkty

  • Basen ogrodowy ze zjeżdżalnią Krokodyl BANZAI to świetny sposób na spędzenie letniego czasu w ogrodzie.
    145,00 zł
  • Niezwykły drewniany KROKODYL na sznurku to może być nowy przyjaciel Twojego malucha. Wprowadź swoje dziecko w świat zwierząt razem z nowym pupilem, który będzie podążał za swoim nowym panem krok w krok!
    79,00 zł
  • Drewniane klocki puzzle Mały Książę HAPE - Piękne kolorowe klocki, które pozwolą dzieciom na ułożenie 6 niezapomnianych scen z filmu "Mały Książę".
    15,00 zł 25,00 zł ( -40% )

Trochę inny blog o zabawkach

Zabawa źródłem wiedzy o Twoim dziecku

Zabawa to ważna sprawa! To hasło przyświeca nam niemalże od samego początku. Bo zabawa jest ważna nie tylko z perspektywy dziecka,...

Czytaj więcej...

Chodźmy na balkon!

Pewnie macie ze sobą już niejeden przegląd zabawek plażowych czy ogrodowych. Ale nie każdy przecież wybiera się na plażę i nie każdy...

Czytaj więcej...

Nasze marki

„Piękne dzieciństwo ma się tylko raz.”

~Bertold Brecht
Dzieciństwo to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych etapów życia. Dzieciństwo to zapach domu, tradycje i zwyczaje rodzinne oraz wyjątkowy czas zabawy. Właśnie z myślą o pięknym dzieciństwie powstał PaTaToy.pl – wyjątkowy sklep z zabawkami, który tworzą ludzie z pasją i radością życia. Wiemy doskonale, że zabawa to ważna sprawa, a zabawki pomagają w codziennym rozwoju i naśladowaniu rzeczywistości.

Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym z zabawkami, ale miejscem, w którym proponujemy starannie wyszukane, wyselekcjonowane produkty; które bawią, uczą i pomagają w poznawaniu świata.

Zachęcamy do odkrywania świata zabawek PaTaToy.pl. Czekamy na Was codziennie, 24 godziny na dobę, oferując ponad tysiąc produktów różnych marek. Bo dobrze wybrane zabawki to frajda dla dziecka i radość wspólnej, rodzinnej zabawy.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu z zabawkami – niech Wasze dzieci mają zawsze piękne dzieciństwo…