Pogotowie Prezentowe

Zapraszamy do ogrodu - #RokDobrejZabawy - czerwiec

W ogrodzie, do ogrodu, na ogrodzie. Ogłaszamy czerwiec miesiącem ogrodowym, bo przecież w tak ładną pogodę nie sposób siedzieć w domu! Zapraszamy Was na przegląd zabawek ogrodowych, które w czerwcu mamy dla Was ze specjalnym rabatem 5%.

Kiedyś zabawką ogrodową była zwykła metalowa huśtawka i komplet foremek do piasku w wersji bardzo ascetycznej nie tylko kolorystycznie, ale i ilościowo. Dziś na szczęście jest inaczej. O ile sama idea huśtawki przecież się nie zmieniła, o tyle możliwości mamy dużo więcej. A komplet foremek do piasku to cała seria i multum możliwości wyboru.

I nieważne jak duży macie ogród. Nieważne czy macie swój czy „pożyczany” u dziadków, sąsiadów, czy będzie to ogródek działkowy czy przydomowy. Ważne, aby znaleźć swój sposób na lato, a nasze typy na pewno w tym pomogą.

Zatem co nowego na lato?

- huśtawka pajęczyna – duża huśtawka w kształcie kola, której siedzisko to pajęczyna pleciona z lin, można na niej siedzieć lub… leżeć :)


- koparka – duża koparka, do której można wsiąść i… pracować na ogrodzie. Zaletą koparki są nie tylko wymiary, ale i siedzenie z łyżką obracane o 360°


- wodny wąż – ponad 3-metrowy wąż, którego można podłączyć do kranu i patrzeć jak pełza rozpryskując wodę na wszystkie strony


- tablice trafień – pozornie prosta sprawa, a jednak wymaga niemałej precyzji, koordynacji i wyczucia siły, aby trafić małym woreczkiem do celu i zdobyć punkty


- foremki do piasku – niby nic nowego, ale co powiecie na foremkę w kształcie piramidy Majów lub Panteonu? A może  w kształcie wieży Eiffela? Takich zestawów jeszcze nie było!


Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Tagi:
  • EKSPERCKO

Autor: ela