Pogotowie Prezentowe

Twoje story, czyli opowiedz mi swoją historię

Opowiadanie to jedna z tych  umiejętności, która jednym spędza sen z powiek, a innych uskrzydla i pozwala puścić wodze fantazji. Nie zmienia to jednak faktu, że w pewnym okresie życia każdego dziecka zaczyna się etap obowiązkowego, szkolnego opowiadania. O lekturze, o rodzinie, o zainteresowaniach…

Jak opowiedzieć o sobie? Jak streścić lekturę? Jak opowiedzieć mamie co działo się w przedszkolu lub szkole? Umiejętność opowiadania jest umiejętnością nie tylko dla małych gaduł, ale dla każdego, kto chce się swobodnie wypowiadać. Dlatego warto rozpocząć sezon na opowiadanie już od najmłodszych lat.

Jak więc ćwiczyć, a przy tym się dobrze bawić? Nic prostszego – wystarczy sięgnąć po Story Cubes, czyli kości opowieści. Gra zawiera 9 kości z tematycznymi obrazkami na ściankach. Mamy do dyspozycji np. Story Cubes Akcje czy Podróże. Łącznie 54 obrazki, z których każdy gracz ma za zadanie ułożyć dowolną historię. Każdy rzut to nowa opowieść, morze możliwości opowiadania i tworzenia oraz fantastyczny trening dla wyobraźni.

Kości zostały rzucone! Jaka będzie Twoja historia???


Story Cubes


Story Cubes Podróże


Story Cubes Akcje

Tagi:
  • EKSPERCKO

Autor: ela