Pogotowie Prezentowe

Tędy po trendy, czyli nasze prognozy na 2018 rok

Śledzimy trendy. Ktoś powie "no, tak, przecież musicie..." Ale my nie tyle musimy, co po prostu lubimy wyszukiwać mody, trendy, tendencje... Lubimy patrzeć jak zmieniają się zabawkowe upodobania, jak zmienia się sposób wybierania zabawek dla dzieci... Tędy po trendy - zobaczcie co subiektywnie prognozujemy na 2018 rok!

To będzie rok nowego życia starych zabawek. Już o tym pisaliśmy na blogu - właśnie TUTAJ - pokazując konkretne produkty. Zabawki z "naszego"dzieciństwa typu: klocki drewniane, gry w statki, państwa miasta, domino, puzzle dostają nowe życie! Niby wszystko już wymyślono, a okazuje się, że jeszcze wiele przed nami. Wracamy do starych, dobrych, a co najważniejsze sprawdzonych zabaw i produktów!

To będzie rok zabawek elektronicznych nadal. Elektronika nadal wybija się i to również w branży zabawkarskiej. Widać wyraźnie, że nawet książki dla dzieci można kupić z mówiącymi długopisami.


To będzie rok zabawek bardzo sprofilowanych. Co mamy na myśli? Produkty, które stricte rozwijają i kształtują określone umiejętności, zabawek, które są mocno określone tematycznie. Z jednej strony mamy więc szansę, aby precyzyjnie wybrać to, co naprawdę lubi dziecko, nawet jeśli jest to bardzo wąski tematycznie obszar. Z drugiej - może warto dać trochę więcej przestrzeni małemu człowiekowi?

To będzie rok polskich zabawek. I z tych naszych prognoz cieszymy się chyba najbardziej. "Dobre, bo polskie" to już na szczęście nie tylko slogan reklamowy, ale świadomy wybór konsumentów. Tak trzymać!


Ciekawe, czy nasze prognozy trendów okażą się trafne...

Co myślicie?

Sprawdzimy już za rok!

Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Tagi:
  • EKSPERCKO

Autor: ela